xx

Temizlik Ardındaki Bilimsel Gerçekler

Konu temizlik olunca çoğu kişiden gelecek ilk yorum “Onun için zamanım yok” olacaktır. Fakat atladığınız, zamanınızı ayırmadığınız ve arka plana attığınız bu temizlik konusu sağlığınızı etkileyecek boyuta gelebilir. Temizlik, en basit anlatımla istenmeyen ve zararlı bakteriler bulunan maddelerin ortamlardan uzaklaştırılmasının işlemidir. Genelde bu insanların göreceği kirin temizlenmesi olsa da, temizlik artık çok daha fazlası anlamına geliyor. Özellikle görmediğiniz şeyler, size en çok zarar verenlerdir. Ortamınızdaki bakteriler, solunum sisteminize kadar etkiler. Göremediğiniz ve daima etrafınızda olan kötü bakteriler solunum sisteminize uzun sürede kötü etkilere yol açabilir.

Kullandığınız ürünler, temizliğin sonucunu doğrudan etkiler. Mesela kısaca bir örnek vermek gerekirsek pamuklu bezler yerine mikrofiber kullanırsanız daha sağlıklı bir sonuç alırsınız. Tüm bu ayrıntıları bilmek ve temizliğin bilimiyle ilgilenmek o kadar kolay bir durum değildir. Bu yüzden temizlik hizmetini profesyonel firmalara emanet etmenizi öneririz. Temizlik konusunda tüm bilimsel açıklamaları ve güncel konuları takip ediyor ve buna göre kendimizi geliştiriyoruz. Her sektörde olduğu gibi temizlik sektörü de sürekli güncellenen bir konudur. Bu sektörü yakından inceliyor ve eşyalarınıza zarar verecek kimyasal ürünlerden uzak duruyoruz. Size kaliteli bir hizmet vermek adına tüm hususlar bizim için hayati önem taşıyor. Müşteri memnuniyeti için temizlik işinde bilimden de yararlanıyoruz. Bu çoğu temizleme malzemeleri sadece sizin eşyalarınıza değil çevreye de zarar veriyor. Zehirli kimyasallar çevre ve hava kirliliğine neden oluyor. Bu konuda çevreye duyarlı olmakta fayda vardır. Bu kritik noktada kendi evinizi veya bulunduğunuz ortamı temizlerken doğayı kirletmek duyarsız bir davranış olacaktır.

Tüm bu bilimsel araştırmaları takip ederek size profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Kullandığımız kaliteleri ürünlerin yanı sıra profesyonel ekibimizle en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Tüm titizliğimiz çevreye duyarlı bir şekilde zaman bulamadığınız temizlik işini sizin adınıza üstlenmek için. Bu mottoyla uygun fiyat seçenekleriyle İstanbul Temizlik Şirketi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

 

 

koltuk

Tertemiz ortamlar için: İstanbul Temizlik Şirketi

Temizlik, sürelilik gerektiren bir uğraştır ve devamlılık ister. Bu yüzden de çoğu kişinin sevmediği bir konudur. Yoğun yaşantınızda temizlik yaptığınız zamanları zaman kaybı olarak görüyor olabilirsiniz. Evinizi temizleyip toparlamakla harcadığınız zamanı daha verimlik kullanmak istiyorsanız, bunu sizin için yapacak olan temizlik şirketleri var. Bunlardan biri de; İstanbul Temizlik Şirketi. Ev, ofis, cam, villa, zemin, inşaat temizliği veya halı ve koltuk yıkama gibi hizmetler veriyor. İstanbul’daki tüm temizlik ihtiyaçlarınızda bir telefon ya da mail uzaklığınızda bulunuyor. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde emin adımlarla kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar.

Hayatınızı basitleştirmek ve evinizi daima temiz tutmanın yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çocuklarınız, evcil hayvanlarınız veya her ikisine de sahipseniz temizlik konusu sizin için işkenceye dönüşebilir. Evinizde veya ofisinizde birçok şeyin en doğru nasıl temizlenmesi konusunda bilgili profesyonel bir ekibe sahip olan İstanbul Temizlik,  yardımınıza koşuyor. Temizlik konusunda özellikle kimyasalları nasıl kullanmak gerektiğinde fayda var. Aksi takdirde temizlik sizin için tehlikeli bir hal alıp, eşyalarınıza ve ailenize zarar verecek bir boyuta gelebilir. Çoğu kişinin okumayıp direk uygulamaya geçtiği talimatlar aslında çoğu zaman kritik önem taşır. Kimyasalların yanlış kullanımında ailenizi, çocuklarınızı veya evcil hayvanlarınızı tehlikeye atabilirsiniz. Sağlıkla temizlik oldukça bağlantılıdır, fakat her temizlik ürününe güvenmemek gerekiyor.

Evinizi veya ofisinizi emanet edebileceğiniz 7/24 hizmetten sonra, karşılaştığınız manzaradan çok mutlu olacaksınız. O hep dert ettiğiniz halı ve koltukların yıkanması veya camların silinmesi için artık zahmete girmenize gerek kalmayacak. Temizlik hizmeti diyince aklınızda fiyat açısından yüksek bir rakam canlanabilir. Fakat tüm hizmetler, oldukça cep dostu ve her ailenin bütçesine göre tasarlanmıştır. Hem bütçenizi hem de kendinizi yormadan tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerle ilgili tüm ayrıntıları İstanbul Temizlik Şirketi’nin resmi sitesinden öğrenebilir, tüm sorularınızı mail veya telefon ile sorabilirsiniz. Geri dönüş almanız ise çok kısa bir sürede gerçekleşecektir. Maillerinize en kısa sürede dönüş yapılıyor ve telefonlarınızla da anında şirketimizle iletişime geçebiliyorsunuz. Aklınızda olan tüm sorularınız dikkatle dinlenerek cevaplanıyor. Sağlığınıza iyi gelecek ürünler ve tecrübeli ekiplerle kaliteli hizmet konusunda şüpheniz olmasın.

ofis temizlik

İşyerinizin Temizlik İşleri İçin Ekonomik Çözümler

Ticari işletmenizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan temizlik konusunda yetersiz kalan, özensiz temizlik işleri yerine bu ihtiyacınız için profesyonel çözümler arıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Şirketimizin profesyonelliğiyle memnuniyet garantisiz verdiği işyeri ve ofis temizliği hizmetleri sayesinde makul bir bütçe ayırmanız, bir daha işyerinizin temizlik işlerinin sorun teşkil etmeyeceğinden emin olmanız için yeterli olacaktır. işyerinizin temizlik ihtiyaçlarına göre firmanıza özgü temizlik hizmetleri sunuyor, ihtiyaçlarınız için hem en ekonomik hem en kaliteli hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Sunduğumuz mağaza temizliği hizmetlerinin yanı sıra ofislerin de bütün temizlik işlerini yapıyoruz, plazalardan çok katlı iş merkezlerine dek asansörlü dış cephe cam temizliğine ilişkin ihtiyaçlarınıza da sektörün en cazip fiyatlarıyla yanıt veriyoruz.

İşyerlerinin düzenli temizlik işleri için bünyesinde ayrıca bir temizlik birimi oluşturması, bu temizlik departmanının sadece kullanacağı araç gereç ve temizlik malzemelerinin depolanması için bile ayrıca bir mekân ayırmasının gerekmesi gerekir. iş bununla da kalmayarak, firma sahibi temizlik işlerini yürütecek kişi veya kişiler için ayrıca bir bütçe ayırır. Düzenli olarak temizlik malzemesi alınmasının gerekmesi ve kullanılan ekipmanların yıpranması gibi nedenlerden ötürü bu tür bir tercih, küçük veya orta ölçekli fark etmeden tüm sektörlerden ticari işletmeler için bir hayli yüksek maliyetli bir seçim olacaktır. Bu ağır maddi yükün altında ezilmemek isteyen işletmecilerin tercihi olan temizlik şirketimizse çok daha küçük bir bütçeyle, temizlik işlerinizi profesyonel ekiplerle yapar.

İşletmenizin tüm temizlik işlerini, tamamı titiz bir çalışma anlayışına ve iş ahlakına sahip elemanlardan oluşan ekiplerle yapmaktayız. Çalışırken işini önemseyen ve zeminin silinmesinden toz almaya dek her türlü ihtiyacınıza yönelik temizlik hizmetleri sunan ekiplerimiz, sizin belirleyeceğiniz saatlerde işyerinize gelir ve temizlik işlerini kısa sürede bitirir. Mağazanızın vitrin camlarının silinmesi, zeminin sanayi tipi ekipmanlarla temizlenmesi, çok katlı yapıların asansörle cam temizliğinin yapılması ve diğer ihtiyaçlarınız için şirketimizle iletişime geçmeniz yeterli. Haftanın tüm günleri sorularınızı yanıtlamak üzere çalışan müşteri temsilcilerimize bir telefonla veya sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

cam-temizligi

Dış Cephe Cam Temizliği Hizmetlerimiz

Yüksek katlı binalarda camların içten silinmesiyle istenen berrak cam görüntüsünün ve daha önemlisi hijyenin sağlanması mümkün değildir ancak yapının yüksek katlı olması, camın büyüklüğüne ve yapısal özelliklerine de bağlı olarak dıştan temizliği zor bir iş haline getirir. Bu zorluğun da ötesinde tehlikeli işle uğraşmanıza gerek bırakmayan şirketimizin dış cephe cam temizliği hizmetleriyse temizlik ihtiyacınıza pratik ve memnuniyet garantili şekilde çözüm sunar. Çok katlı yapıların dış cephe temizliğini kusursuz bir biçimde yapmak için özel asansörlü temizlik ünitelerinin kurulması, ofislerin cam temizliği ihtiyaçlarına hızlı ve pratik şekilde çözüm sunulması için modern ekipmanlardan faydalanıyoruz. Yaşam alanları için cam silme hizmetlerinin yanı sıra ofislerin dış cephe cam temizliğini de yapıyor, tüm bu hizmetlerimizde kullandığımız modern ekipmanlar ve uzman ekiplerimizle memnuniyetinizi de garanti altına alıyoruz.

Cam silmenin zahmetli bir iş olması, silinecek camların bulunduğu mekânın yerden yüksekliği arttıkça işi yorucu olmaktan çıkartarak tehlikeli hale getirir. Onlarca metre yüksekliğe, gerekli güvenlik önlemlerinin hiçbirini almadan çıkmak ve camları silmeye çalışarak hayatınızı riske atmamak için cam silme hizmetlerimizden yararlanın. Şirketimizin çalışanları dış cephe temizliğine dair gerekli konularda hizmet öncesinde kapsamlı eğitimlerden geçmekte, profesyonel çalışanlar olduğu için temizlik işlerinde güvenliği önemseyerek çalışmaktadır. Camların dış yüzeyindeki tüm toz ve lekeleri temizleyen, bu işi evinizin yanı sıra çok katlı yapılarda yer alan ofislerde de aynı titizlikle yürüten şirketimizin asansörlü cam temizliği hizmetleri de bulunmaktadır.

Yüksek alanlarda çalışabilecek teknik ekipman yeterliliğine ve deneyime sahip olan temizlik ekibimiz, plazaların dış cephe temizliğini de kısa sürede ve mükemmel sonuç vaat edecek titizlikle gerçekleştirebilecek niteliktedir. Yaşam alanları, ofis ve her türden işyerinin dış cephe cam temizliği ihtiyaçlarına pratik çözümler sunan temizlik şirketimiz bütçenizi de unutmuyor, tüm bu memnuniyet garantili cam silme hizmetlerinden piyasadaki en cazip fiyatlarla yararlanmanızı sağlamaktadır. Cam silme hizmetlerimizle ilgili bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli.

Ev Temizligi

Temizlik Hizmetlerimizle İçiniz Rahat, Eviniz Tertemiz

Ev işlerini tek cümlede saymak bile mümkün değilken yoğun şehir hayatının koşuşturması içinde tüm bu işleri düzenli ve kusursuz bir biçimde yapmak, titiz ev hanımları için bile bir hayli güç olabiliyor. Özellikle yaşam alanının sadece misafir geldiği zamanlarda değil, kimse gelmese bile her zaman tertemiz olmasını isteyen ev kadınlarının işi daha zor. Villalardan apartman dairelerine dek tüm yaşam alanlarında, temizliğe sıra geldiğinde ne kadar titiz bir tavır takınıyor olursanız olsun memnuniyetinizi garanti eden şirketimizin ev temizliği hizmetleriyse bu ağır yükü omuzlarınızdan alıyor. Tiziz çalışmanın ötesinde profesyonellikten ödün vermeyen bir hizmet anlayışına sahip olan temizlik servisi çalışanlarımız, asgari süre zarfında evinizdeki tüm temizlik işlerinin üstesinden gelir.

Memnuniyetiniz Bizim İçin Önemli

Memnuniyetinizi sağlamayı garantilemek için çalışanlarımızın seçiminde titiz davranırken aynı titiz tavrı, ev temizliği hizmetleri kapsamında kullanılan temizlik ürünlerinin seçiminde de takınıyoruz. Tüm temizlik işlerinde kullanılan cihaz ve ekipmanları kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanmanın yanı sıra bu cihazlarla birlikte kullanılan temizlik ürünlerinde de kaliteden taviz vermiyor, ürün kalitesiyle güvenilir markalara dönüşmüş yerli ve yabancı üreticilerin temizlik malzemelerini kullanıyoruz. Evinizde arzu ettiğiniz hijyeni sağlarken içinde sentetik, insan sağlığına zarar veren zehirli kimyasalların olduğu ucuz ürünler kullanmıyor aksine temizlik malzemelerinin seçiminde her zaman için en kalitesini tercih ediyoruz. Ayrıca temizlik işlerinde özel olarak kullanılmasını arzu ettiğiniz markaların ürünleri olursa bu isteklerinizi ekiplerimize bildirebilir ve evinizin temizliğini bu istediğiniz temizlik malzemeleriyle yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

Evinizin zemin temizliğinden camların silinmesine, toz almadan mobilya ve halıların temizliğine dek tüm temizlik işleri için gerek haftalık gerekse de gündelik olarak şirketimizin memnuniyetinizi garanti altına alan temizlik hizmetlerinden sadece bir telefonla hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ev temizliği hizmetlerimizde memnuniyetini sağlamak adına en kaliteli ürünleri kullanmaya ve profesyonel ekiplerle hizmet vermeye önem verirken fiyatlarımızın her bütçeye uygun olacak seviyede olmasına da aynı önemi göstermekteyiz. Ev temizliği ve tüm diğer hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgiye, sitemiz üzerinden veya telefon açarak müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

ev temizligi

Memnuniyet Garantili Temizlik Hizmetlerimiz

Müşterilerimizden gelen tüm talepleri dikkate aldığımız temizlik hizmetlerimizde ayrıca müşteri temsilcilerimize ilettiğiniz görüşleri de düzenli toplantılarla değerlendiriyor, böylece hizmet kalitemizi daha da geliştirmek ve müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırmaya çalışıyoruz. İstanbul temizlik şirketi olarak sadece basit temizlik işlerinizi karşılamak üzere kurulmuş bir firma değil, eviniz veya apartmanınızın temizlik işlerinden şirketinizin tüm iç ve dış mekân temizliğine dek tüm müşterilerinin memnuniyet garantili hizmetler için güvenle başvurabileceği bir marka olma misyonuna sahiptir. Bu doğrultuda kurumsal hizmet anlayışını daimi kılmak üzere özen gösterdiğimiz kalite anlayışımızla ticari işletmelere sunduğumuz hizmetlerdeki titiz çalışma anlayışımızı, ev temizliği hizmetlerimizde de birebir korumaktayız.

Şirketimiz vereceği hizmetlerin koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak nitelikle olması için eleman seçiminden başlayarak, temizlik hizmetleri kapsamında kullanılacak temizlik malzemelerinin seçimine kadar hizmet aşamalarının tamamında büyük titizlik gösterir. Güler yüzlü ve profesyonel hizmet anlayışına sahip çalışanlarımız evinizin temizlik işlerini yaparken ne kadar özenliyse aynı özenli çalışma anlayışını ofis temizliği konusunda da takınmakta, ticari işletmelerin temizlik işlerinde kendi evini temizlediğindeki titizlikle çalışmaktadır. Bunlara ek olarak temizlik işlemlerinin daha hızlı tamamlanması, daha üst düzeyde temizlik ve hijyen sağlaması için yeni ekipman ve donanım gelişmelerini yakından takip ediyoruz. Bu gelişmeleri takip etmekle kalmayan şirketimiz sizlere daha kaliteli temizlik hizmetleri vermek için yüksek işlevselliğe sahip temizlik makinaları satın almakta ve sunduğu bireyse ve ticari temizlik hizmetlerinde bu son teknolojiyi kullanan cihazları kullanmaktadır.

Hizmetlerimizde kullandığımız temizlik malzemelerinin gerek sağlınıza gerekse doğaya zarar vermeyecek nitelikte olması hususunda da bir hayli titiziz. Hizmet bedelini daha da düşürmek adına sentetik kimyasallarla boğulmuş, insan ve çevreye zararlı üçüncü sınıf ürünleri asla kullanmıyor aksine sizlere mümkün olduğunda organik bazlı, insan sağlığına zarar vermeyen, güvenilir markaların en kaliteli ürünleriyle hizmet vermeye çalışıyoruz. Şirketimiz her zaman için en kaliteli temizlik hizmetlerinden mümkün olan en uygun fiyatlarla yararlanmanızı sağlamaya çalışsa da öneri ve şikâyetlerinizi dikkate almakta, şayet hizmetlerimizle ilgili herhangi bir problem yaşarsanız anında duruma müdahale ederek memnuniyetinizi sağlamak için istediğiniz her konuda daha da iyisini sunmaya çalışmaktadır.

Zemin Cilalama

İşyerinizin Zemin Temizliği İçin Ekonomik Çözümler

İşyerlerinin zemin temizliği her zaman için müşteri algısını doğrudan etkilediğinden işletmecilerin genel temizlik işleriyle ilgili en çok dikkat ettiği hususlar arasındadır. Kullanılan mekânın büyüklüğü ve hizmet verilen müşterilerin yoğunluğu, firmanın zemin temizliğine yönelik ihtiyacının boyutunu belirler. Küçük ölçekli ve yoğun müşteri trafiğine ev sahipliği yapmayan işletmelerde zeminin temizlenmesi için çalışanlardan herhangi birinin, birkaç dakikalık çabası yeterli olabilirken orta ölçekli işletmelerde bu iş için ayrı personellerin görevlendirilmesi gerekir. Zeminin sürekli temiz tutulması için personel görevlendirmenin yüklü maliyetinden kurtulmak istiyor ve bu sebeple zemin temizliği ve cilalama firmaları arasından güvenle çalışabileceğiniz, aynı zamanda cazip fiyatlı hizmetler sunan bir şirket arıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Deneyimli ve tam anlamıyla profesyonel hizmet anlayışını belirlemiş çalışanlardan oluşan zemin temizleme ekibimiz tüm ticari işletmelere, cüzi bir bütçe ayırarak yararlanabileceği ve memnuniyet garantili hizmetler sunuyor. Diğer zemin temizleme şirketleri ile aramızdaki en büyük farksa sunduğumuz tüm genel ve zemin temizliği hizmetlerine garanti vermemizdir. Şirketinizin müşterilerine her zaman tertemiz görünen bir mekânda hizmet vermesi, müşteri memnuniyetini ve müşterilerinizin gözündeki şirket imajınızı pozitif etkiler. Bu önemli ihtiyacın memnuniyet yaratacak biçimde karşılanması için şirketinizde zemin temizliği işlerine bakacak, sorumluluk sahibi temizlik işçilerine görev vermeniz durumundaysa ciddi bir maliyetin altına girmiş olursunuz. Bu gereksiz harcamaya gerek bırakmayan hizmetlerimizse memnuniyetinizi sağlamayı garantilerken işletmenizin tüm zeminin, haftanın tüm günlerinde tertemiz olmasını sağlayacaktır.

Zemin döşemesi olarak kullanılan malzemenin yapısına bağlı olarak her zemin tipine uygun, yüksek hijyen ve kusursuz temizlik sağlayacak şekilde sonuç almamızı sağlayan özel zemin temizliği ekipmanları kullanıyoruz. Bu sanayi tipi makinalar sayesinde işletmenizdeki temizlenecek yüzey ne kadar büyük olursa olsun temizlik ekibimiz uzun süre harcamaya gerek olmadan, işini kısa sürede ve en önemlisi kusursuz sonuç vaat edecek biçimde tamamlayabiliyor. Tercihinize bağlı olarak işin yoğunlaştığı mesai saatleri başlamadan önce veya mesai sonrasında temizliğe başlayabilen ekibimiz, özel temizlik ürünleri ve sanayi tipi makinalarla göz açıp kapayıncaya kadar kısa sürede kamuya açık tüm alanların zeminini temizlemektedir.

Ofis Temizliği

Ofisinizin Temizliği İçin Memnuniyet Garantili Hizmetler

İşyerinizin yalnızca ayın belirli günlerinde değil, tüm çalışma saatlerinde tertemiz olması çalışanlarınızın verimliliğini arttıracağı gibi işletmenizin müşteriler gözündeki değerini de arttırır. Marka değerine önem veren işletme sahipleri sadece sunduğu hizmetlerin kalitesine ve fiyatlarına bakmaz, ofis temizliği konusunun müşteri memnuniyetini etkileyen en önemli faktörlerden biri olduğunu da iyi bilir. Müşteri trafiği yoğun olan ve yapılan işin doğası gereği etrafın hızla kirlendiği durumlardaysa işyerinin temiz tutulması daha da zordur. Ofisin yoğun kullanımıyla birlikte toz almaktan zeminin temizlenmesine dek pek çok ihtiyaç ortaya çıkarken bu temizlik işlerinin düzenli yapılması için şirket içinde ayrı bir temizlik birimi kurmaksa firma sahibi için bir hayli yüksek maliyetli olabilir. Ofis temizlik fiyatları konusunda bütçe dostu çözümler sunduğumuz için maliyet konusundaki bu sorunları tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Ofisinizdeki elektrikli ve elektronik aletlerin temizliğinden, bilgisayar ve ofis mobilyalarındaki tozların silinmesine dek ofis temizliği hizmetlerimiz tüm ihtiyaçlarınıza olduğu gibi camların temizlenmesi konusunda da pratik çözümler sunar. plazalardaki ofislerin iç ve dış cam temizliği için asansörlü cam silme hizmetleri sunacak teknik yeterliliğe ve deneyime sahip olduğumuz için ölçeği fark etmeksizin, tüm ofis ve işyerlerinin temizlik ihtiyaçlarına memnuniyet garantili hizmetlerle çözüm sunabiliyoruz. Ofisinizin her zaman temiz görünmesini ve hijyenik bir kullanım alanına dönüşmesi için eleman çalıştırmanın ağır maddi yüküne katlanmadan, avantajlı ofis temizliği fiyatları ile verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Ofis ortamının temizliğiyle çalışanlarınızın performansına olumlu katkı sağlamasına yardımcı olan ofis temizliği hizmetlerimiz marka değerinizi pozitif katkı sağlayacak, müşterilerinizin gözündeki imajınızı olumlu etkileyecektir. Profesyonel bir çalışma anlayışına sahip olan çalışanlarımız siz ne zaman isterseniz o zamanda ofisinize gelerek, temizliği işlerinizin yoğunlaştığı saatlere kalmaksızın erken saatlerde bitirir. Haftanın tüm günlerinde düzenli olarak ofisinizin temizlenmesi için cazip fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilir veya temizlik servisimizin arzu ettiğiniz haftanın sizin tarafından belirlenecek gün ve saatlerinde gelmesini sağlayabilirsiniz. Tuvaletlerden ofis mobilyalarının temizlenmesine, zeminden camların silinmesine dek ofisinizin temizliğiyle ilgili her türlü konuda memnuniyet garantili hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İstanbul Temizlik

Ev temizliği, ev temizliği fiyatları

Yaşam alanlarının her zaman temiz olması konusunda titiz olan kadınlar bile gerek çocukların bakımıyla ilgilenmekten gerekse iş hayatının bir parçası olduğu için evinin temizliğine zaman ve enerji ayırmakta zorlanıyor. Şehir hayatı zaten insanı yeterince yorarken bir de haftanın belli günlerinde, düzenli bir şekilde ev temizliği için saatler ayırmak ve üstelik bunu sürekli devam ettirmek pek de kolay bir iş değil. İşin son derece titiz olan ve evinizi hijyene dair tüm beklentilerinizi karşılayacak şekilde temizleyen çalışanlarımız sayesinde yaşam enerjisini ve zamanınızı bu işlere harcamanıza gerek kalmıyor. Üstelik avantajlı ev temizliği fiyatları ile çalıştığımız için profesyonel ekiplerimizden, son derece makul bir bütçe ayırarak hizmet alabilirsiniz.

Evin sürekli derli toplu olması ve hijyenik bir yaşam alanı olması gerekmesine karşın pek çok işin sürekli yapılması, bu temizlik işlerindeyse her zaman özenli olunması gerektiğinden ev hanımı veya iş kadını fark etmeden tüm kadınların yorucu temizlik işlerini kendi başına halletmesi mümkün olmuyor. Bu temizlik işlerinin ağır yükünü omuzlarınızdan alan ve cazip ev temizliği fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamanıza da izin vermeyen şirketimizse memnuniyetinizi sağlayacak kalitede hizmetler sunmakta. Evinizdeki cam silme veya toz alma gibi zahmetli işler için temizlik servisimizin titiz çalışan elemanlarından yardım alabileceğiniz gibi, banyo ve tuvaletlerin temizlenmesinden zemin temizliğine dek ihtiyaç duyduğunuz her konuda ev temizliği hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Yaşam alanınızın arzu ettiğiniz hijyene sahip olmasını sağlayan temizlik servisimizden gündelikçi hizmetlerimiz kapsamında düzenli olarak yardım alabileceğiniz gibi çalışanlarımızın haftanın belli günlerinde, sizin tarafınızdan belirlenecek saatlerde evinize gelmesi için de bizden yardım alabilirsiniz. Evin tüm temizlik işlerini yapabileceğimiz gibi sadece yapmak istemediğiniz işler için de bizden yardım alabilir, bu sayede kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Titiz olan kadınların bile memnun kalacağı kadar özenle ev temizliği yapan çalışanlarımız isteklerinizi dinledikten sonra temizliği, siz nasıl yapılmasını istiyorsanız o şekilde yapar. Ayrıca temizlikten sonra beğenmediğiniz herhangi bir şey olursa bizimle hemen iletişime geçebilir, bir sonraki sefere bu olumsuzlukların yaşanmadan temizliğin daha özenli yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Halı Yıkama

Halılarınız Mikrop Yuvasına Dönmesin

Dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan halılar mekânın konforlu bir kullanımına sahip olması sağlarken aynı zamanda estetik açıdan da dekorasyona değer katar. Yaşam alanlarından ofislere, otellerden işyerlerine kadar her yerde kullanılan halılar dekoratif anlamda ne kadar şık bir tercih olursa olsun kullanımına bağlı olarak kısa sürede kirlenmeleri ve temizliklerinin bir hayli güç oluşu, zamanla bu şıklığın yerini kötü bir görünüme bırakmasına neden olur. Ev kadınları için evde halı yıkama bile zaten yeterince zahmetli ve saatler alan bir işken söz konusu işyerleri olduğunda bu tip bir imkân söz konusu dahi değildir. Özellikle halının zemin kaplaması yani duvardan duvara halı olması durumunda, cazip yerinde halı yıkama fiyatları ile hizmet veren temizlik servisimizden yardım istemek tek seçenektir.

Zemin döşemesi olarak kullanılan halılar ne kadar konforlu olursa olsun ev tipi elektrik süpürgesiyle veya markette satılan halı yıkama şampuanlarıyla bu duvardan duvara halıların derinlemesine temizliği mümkün değildir. Temizliğin de ötesinde halıların dip kısımlarında biriken deri artıkları, organik ve sentetik pek çok maddeyle beslenen akarlar başta olmak üzere pek çok böcek ve mikroorganizmanın hızla üremesiyle birlikte yetersiz kalan temizlik işlemleri halıların mikrop yuvasına dönmesine neden olur. Bu sebeple şirketimizin sunduğu cazip yerinde halı yıkama fiyatları ile zahmetsizce halılarınızı temizletmek varken hastalık saçan, mikrop yuvası halıları kullanmak zorunda kalmayın ve işe yaramayacak temizlik işleriyle zaman harcamayın.

Temizlik servisimiz evde halı yıkama hizmetlerinde kısa sürede halıların ilmek aralarında biriken kir ve mikropların bile temizlenmesini sağlayan özel tasarım makinalar kullanır ve bu işlemlerde kullanılan temizlik ürünleri özel formüllü olduğundan, hassas iplik yapısına sahip halıların bile zarar görmeden temizlenmesini sağlar. Halıların temizlikten sonra ıslak kalmadığı evde halı yıkama hizmetlerimizde ekibimiz ev ve işyerinizden ayrıldıktan kısa bir süre sonra mekân, halıları zeminden kaldırmaya gerek kalmadan kullanılabilir. Bu şekilde gerçekleştirilen temizlik işlemlerinden sonra halılardaki akar ve zararlı mikroorganizmalar da öldürülerek temizlendiğinden, halılarınızı sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.