Eyüp Temizlik

Evlerde ve yoğun olarak kullanılan işyerlerindeki koltukların hızlı bir şekilde kirlenmesi, titizlikle döşenen mekânlarda dahi göze oldukça itici gelen bir görünüm oluşmasına neden olmaktadır. Koltuk yüzeylerine dokunuldukça tozlar döşemelik kumaşa daha derinlemesine işlemekte ve sonuç olarak da koltukların üzeri kötü görünen bir kir tabakasıyla kaplanmaktadır. Derinlemesine işleyen bu kirlerden kurtulmak için yanlış temizlik ürünlerinin kullanılması ise koltuklarda yenileme ihtiyacı doğmasını dahi sağlayabilmektedir. Eyüp temizlik şirketi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerden bütçe dostu fiyatlarla yararlanmanızı sağlıyor, koltuk ve halı temizliğinde özel malzemeler ve sanayi tipi profesyonel cihazlar kullanıyoruz. Duvardan duvara halılarınız ve her tür koltuk takımını temizlediğimiz buharlı yıkama hizmetlerimizde uygulanan ısı sayesinde mikroplar ve mite benzeri böcekler de tamamen ölmektedir. Hatalı uygulamalar nedeniyle koltuk kumaşlarının yırtılması, renk vermesi ya da solması gibi sorunlarla karşılaşmamak için firmamızın sunduğu uzman halı ve koltuk yıkama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Koltuk temizliğinde ev temizlik ürünlerinin kullanılması halinde sonradan pişman olunacak ve geri dönüşü de mümkün olmayan sorunlarla karşılaşabilmektedir. Yanlış temizlik ürünleri koltukların hassas döşemelik kumaşlarına zarar verebilmekte, yırtılma nedeniyle koltukların yeniden kaplanması veya tamamen değiştirilmesi gerekebilmektedir. Profesyonellerden yardım istemek yerine bu tür bireysel çabalar içine girilmesi sonradan bütçe yoran sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Koltukların döşemelik kumaşlarında ton farklı olmaması için özel olarak bu iş için üretilen koltuk temizleyiciler kullanılmalıdır. Ayrıca temizlik ürünlerinin tamamen döşemelik kumaştan temizlenmesi için de yüksek devirli vakum cihazları gerekmektedir. Bu şekilde temizlik ürünleri tamamen durulanabilmekte ve koltuklar da herhangi bir renk farkı oluşmadan temizlik işlemleri başarıyla bitirilebilmektedir.

Kurutma konusunda da hızlı çözümler sunan Eyüp temizlik şirketi ekibimiz, otel ve restoran gibi geniş ticari işletmelerde dahi kısa sürede yıkama işlemini bitirmekte ve sanayi tipi kurutma makinalarıyla koltukların biran önce kullanıma hazır hale gelmesini sağlamaktadır. Yıkama işlemlerinin ardından kurutulan ve nemden arındırılan koltuklar kısa zamanda kullanılabilir. Firmamız evler ve her ölçekten iş yeri için uzman koltuk yıkama hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal çözümlerimizle periyodik olarak koltuklarınızı temizlemekte ve işlemelerinizin her daim tertemiz bir görünmesini sağlamaktayız. Uzmanlığımıza olduğu kadar fiyatlarımıza da güvenmekte, bütçelerin sarsılmasına neden olan fiyatlar yerine ekonomik çözümler sunmaktayız.