Büyükçekmece Temizlik

Koltuk temizliği her zaman en yorucu ev işlerinden biri olduğu gibi otel gibi geniş ölçekli işletmeler için de önemli bir sorun olmuştur. Ticari işletmelerde yoğun olarak kullanılan koltukların yüzeyi hızla kir kaplanmakta, insanların koltuk yüzeylerine dokunmasıyla birlikte de tüm bu kir koltuğun döşemelik kumaşına işlemektedir. Basit bir bez ve genel temizlik ürünü kullanarak temizlenemeyen koltuklar, döşemelik kumaş temizliği için tasarlanan makineler ve özel temizlik ürünleriyle arzu edildiği şekilde temizlenebilmektedir. Büyükçekmece temizlik şirketi olarak hizmet alanımızda yılların deneyimine sahibiz ve tüm ev ve işyerlerinde memnuniyet garantili hizmetler vermekteyiz. Uzman ekiplerimiz kullandığı sanayi tipi, özel tasarım temizlik cihazlarıyla zemin kaplaması olarak kullanılan halı ve koltuk takımlarına zarar vermeden temizler. Firmamızın sunduğu buharlı halı ve koltuk yıkama hizmetlerinden inatçı lekeler nedeniyle kötü görünen koltuklarınızın ilk günkü görünümü kazanması için de yararlanabilirsiniz.

Koltuklarda pek çok farklı türde döşemelik kumaş kullanıldığından, her koltuğun temizliği de birbirinden farklı işlemler yürütülerek yapılabilmektedir. Bazı döşemelik kumaşlar çok hassas bir dokuya sahip olduğu için temizliğin de narin ve titiz bir şekilde yürütülmesi gerekirken, bazı döşemelik kumaşlar kolay bir biçimde renk verebildiğinden temizliğin özel temizlik cihazlarıyla hızlı şekilde tamamlanması gerekir. Firmamız sanayi tipinde çok yüksek devirli çalışan özel buharlı koltuk yıkama makinalarıyla koltuklarınızı temizlemekte, bu yüksek emiş gücüne sahip olan vakumlar sayesinde koltuğun döşemelik kumaşında uzun süre boyunca deterjan kalmamaktadır. Renklerin solmaması ve ton farkı oluşmaması için vakum makinalarıyla tüm temizliğin çok kısa bir süre zarfında bitirilmesini sağlayan uzman ekiplerimiz, kurutma konusunda özel tasarım ekipmanlardan yardım almakta ve özel formüllü temizlik ürünleri kullanmaktadır.

Yerinde yıkanarak tertemiz bir görünüme kavuşan koltukların hızla kurutulmasını sağlayan özel kurutma makinaları, temizlik sonrasında koltuklarda ve döşemelik kumaş yüzeylerinde nem kalmamasını sağlar. Bu şekilde firmamızın hızlı bir biçimde tamamladığı temizleme ve kurutma işlemlerinin ardından koltuklar hemen kullanılabilmektedir. Evlerden ticari işletmelere insanın var olduğu her alanda kullanılan tüm koltukları beğeni kazanacak şekilde temizleyen firmamız, fiyat konusunda da bireysel veya kurumsal fark etmeden tüm müşterilerini düşünmektedir. Büyükçekmece temizlik şirketi olarak tüm müşterilerimize cazip fiyatlı koltuk yıkama hizmetleri sunmaya çalışıyor ancak fiyatlarımızı ucuzlatmak için malzeme ve hizmet kalitesinden asla taviz vermiyoruz.