Güngören Temizlik

Temizlik ihtiyaçlarınız için güvenle ve harcamaları da dert etmeden tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz, apartmanların merdiven temizliğinden ofislerin asansörlü cam temizliğine dek kurumsal ve bireysel tüm temizlik ihtiyaçlarınız için memnuniyet garantili çözümler sunar. Yaşam alanının temizliği söz konusu olduğunda en titiz davranan ev kadınlarından bile tam puan alan Güngören temizlik şirketi çalışanlarımız gündelik ve haftalık ev temizliği hizmetlerindeki bu titiz temizlik anlayışını, işyeri ve ofislerinizin düzenli temizlik işlerinde de birebir takınır. Tüm müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını düşünerek apartman dairelerinin düzenliği temizlenmesinden villa temizliğine dek tüm bireysel ihtiyaçlarınız için hizmet vermekte, ayrıca kurumsal çalışma anlayışıyla ofis ve her ölçekten ticari işletmeye ekonomik çözümler sunmaktayız.

Ev, apartman ve işyerlerinin düzenli temizliğine dair sunduğumuz Güngören temizlik hizmetleri; duvardan duvara her tür halınız, koltuk ve sandalye takımlarınızın yerinde temizliğini de kapsamaktadır. Buharlı yıkama yapan ve bu sayede en hassas döşemelik kumaşa sahip olan sandalye ve koltuk takımlarında bile mükemmel sonuç almamıza imkân kılan yerinde koltuk yıkama makinalarımızla mobilyalardaki lekeler yüzünden yeni takımlar almanıza gerek kalmaz. İnatçı lekeleri ve kir tabakasından kaynaklı koyu renkli yüzeyleri bile temizleyebilen deneyimli temizlik ekibimiz tüm bu buharlı koltuk yıkama işlemlerinde özel formüllü temizlik ürünleri kullanmaktadır. Aynı şekilde yerinde halı yıkama hizmetlerimizde de yüksek emiş güçlü vakum makinalarıyla, elektrik süpürgesinin ulaşamadığı ilmek aralarındaki pisliğin bile dakikalar içinde temizlenmesini sağlayabiliyoruz.

Apartman sakinlerinin haftanın tüm günleri temiz görünen ve mis gibi kokan bir apartmanda yaşamasını sağlayan düzenli apartman ve merdiven temizliği hizmetlerimizse yüksek harcamaya gerek bırakmaz. Sizin belirleyeceğiniz günlerde ve saat aralığında apartmanın tüm temizlik işlerini halleden ekibimiz ayrıca otopark temizliği ve bahçe bakımı gibi hususlarda da sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm bu geniş içerikli, memnuniyet garantili ve her bütçeye uygun fiyatlara sahip temizlik hizmetlerinin yanı sıra Güngören temizlik şirketi olarak verdiğimiz hizmetlerden inşaat sonrası temizlik için de yalnızca bir telefonla yararlanabilirsiniz. Firmamız Güngören’in her yerine hizmet verdiği gibi, haftanın hangi günü olduğuna bakmadan 7 gün çalışmaktadır.