Başakşehir Temizlik

Her evin ihtiyacı olan koltuklar; oteller, kafeler, eğlence mekanları ve restoran gibi birçok ticari işletmenin de olmazsa olmazlarıdır. Dekorasyonuyla müşterilerinin beğenisini toplayan işletmelerden evlere herkesin en büyük sorunlarından biri ise görünümü ile mekanlara şıklık katan koltukların temizliğidir. Başakşehir temizlik şirketi olarak verdiğimiz hizmetlerle temizlik ihtiyaçlarınıza hızlı ve memnuniyet garantili çözümler sunuyor, koltuk takımı ve duvardan duvara halılardaki inatçı lekeleri bile kısa sürede temizleyebilmektedir. Firmamızın sunduğu koltuk ve halı yıkama hizmetleri ekonomik seviyeli olduğundan, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tamamı bütçelerini zorlamadan koltuklarının tertemiz hale gelmesini sağlayabilmektedir. Zahmete girmeden ve koltukların zarar görmesi riskini almadan firmamıza bir telefon açarak profesyonel koltuk yıkama hizmetlerimizden kısa sürede yararlanabilirsiniz.

Ev kadınlarının en büyük sorunlarından biri haline gelen koltuk temizliği, doğru temizlik ürünleri kullanılmadığı takdirde koltukların zarar görmesine neden olabilir. Ayrıca firmamızın temizlik işlemlerinde kullandığı özel ekipmanlar olmadan lekelerin daha da derine işlemesi, kirin döşemelik kumaşa daha fazla nüfuz etmesi söz konusu olabilmektedir. Kirlendiği için genel temizlik ürünleri ve bezle silinmeye çalışılan koltukların döşemelik kumaşları daha da kirlenebilir, kumaş yüzeyindeki kirler bezle silindikçe daha da geniş bir alana yayılabilmektedir. Ayrıca kimyasal içeriğe göre bazı temizlik ürünleri döşemelik kumaşların dokusuna zarar vermekte ve bu şekilde yapılan temizlik koltuk kumaşının yırtılmasına neden olabilir. Koltuk ve sandalye takımlarındaki derine işlemiş lekelerin çıkartılması için kulaktan dolma bilgilerin denenmesiyse çıkartılmaya çalışılan bölgede herkes tarafından fark edilecek ton farkı oluşmasını yol açabilir.

Koltukları temizlemek isterken kumaşlarına zarar vererek daha da büyük bir masraf çıkarmamak için firmamızın sunduğu uzman çözümlerden yararlanabilirsiniz. Zahmetli bir uğraş sonucunda temizlenmek yerine daha da fazla zarar gören koltuklar nedeniyle sorun yaşamamak için firmamıza bir telefon açmanız yeterlidir. Sanayi tipi vakum cihazları ve özel kurutma makinalarıyla ev ve işyerlerinizdeki koltukları hızla yıkayan ekiplerimiz, kısa bir süre içinde tertemiz hale gelen koltuklarınızı kullanabilmenizi sağlamaktadır. Firmamız profesyonel hizmetleriyle olduğu kadar uygun fiyatlarıyla da müşteri memnuniyetini düşünmektedir. Makul bir bütçe ile ev ve işyerinizdeki tüm koltuklarınızın tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.