Fatih Temizlik Şirketi

Koltukların üzerine yerleşen lekeler ve kullanıma bağlı olarak zamanla kirlenen döşemelik kumaşlar, en şık koltuk takımlarının bile son derece kötü bir görünüm sunmasına neden olur. Koltukların üzeri dokumayla dahi kirlenmekte ve zaman geçtikçe döşemelik kumaşa inatçı bir şekilde yerleşen kirlerin çıkarılması adeta imkânsız hale gelmektedir. Evlerde kullanılan basit temizlik ürünleri koltuk döşemelerindeki kirin çıkması için yetersiz olurken, yanlış temizlik ürünlerinin kullanımı koltukların yıpranmasına, yırtılmasına veya ton farkları oluşmasına dahi sebep olabilir. Sözde değil, gerçek anlamda profesyonel bir çalışma anlayışına sahip olan Fatih temizlik şirketi çalışanlarımız, temizlik ekipmanlarının kullanımıyla ilgili gerekli eğitimleri almış ve işinde fazlasıyla titiz olan profesyonellerden oluşmaktadır. Servis ekibimiz ev ve işyerlerinizdeki tüm koltuk takımlarını ve halıları kısa bir süre zarfında yeni alındığı günkü görünümüne kavuşacak şekilde temizler. Zahmete ve riske girmeye gerek kalmadan Fatih temizlik şirketi çalışanlarımızın deneyimine ve profesyonelliğine güvenebilir, cep yakmayan uygun fiyatlı halı ve koltuk yıkama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Basit bir iş gibi görünmesine karşın koltuklarda kullanılan döşemelik kumaşların çok farklı dokulara sahip olması, koltuk temizliğinin son derece dikkatli ve özenli bir biçimde yapılmasını sağlamaktadır. Evlerde genel temizlik için kullanılan ürünler koltukların hassas döşemelik kumaşlarına çok ciddi zarar verebilmekte ve bu şekilde yıpranan kumaşlar da yırtılarak koltukların kullanım dışı kalmasına neden olabilmektedir. Bazı temizlik ürünleri lekelerin çıkmasını sağlasa da, döşemelik kumaşın renginin ağarmasını da sağlayabilir. Bu şekilde farkında olmadan temizlendiği düşünülen koltukların yüzeyinde kısa süre içinde renk solması yaşanmakta ve oldukça kötü bir görünüm oluştuğu için ciddi masraflar yapılarak koltukları kaplanması ya da değiştirilmesi gerekmektedir.

Koltuk yıkama için özel üretilmiş ürünler kullanılmalıdır. Lekelerin çıkarılması için kullanılan leke çıkartıcılar dahi döşemelik kumaşın yapısına göre değiştiğinden, bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerin uygulamaları ciddi zarara neden olabilir. Koltukların tertemiz bir görünüme sahip olarak mekân dekorasyonunu daha şık hale getirmesini sağlamak isterken koltuklarınızdan olmamak için Fatih temizlik şirketi çalışanlarımızın uzmanlığını tercih edebilirsiniz. Uzman ve koltuk yıkama konusunda deneyimli ekiplerimiz ev ve ticari işletmelerinize gelerek, göz açıp kapayıncaya kadar hızlı bir şekilde koltuk yüzeylerinde kirleri ve inatçı lekeleri çıkartabilmektedir. Özel vakum cihazları ve sanayi tipi kurutma makinalarıyla çalışan ekiplerimiz, koltuk yıkamayı hızlı bir şekilde bitirdikten sonra yıkanan yüzeyleri kurutmaktadır.