Eviniz ve işyerinizdeki temizlik işlerinin düzenli bir şekilde yapılması için Kadıköy temizlik şirketi olarak memnuniyetinizi garanti altına alacak düzeyde kurumsal çözümler sunuyor ve bu konuda hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olmanızı sağlıyoruz. Evinizdeki temizlik işlerinin düzenli yapılması için gündelikçi aramaya gerek olmadan Kadıköy temizlik hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilir, temizlik elemanlarımızın yaşam alanınızı temizlerken kendi evini temizlediğindeki titizliği göstereceğinden de emin olabilirsiniz. Apartmanınızın merdivenlerinin silinmesinden iç ve dış mekân temizliğine dek her konuda ekonomik hizmetler sunuyoruz. Şirketimizin profesyonellerden oluşan ve Kadıköy’ün her yerine, haftanın her günü servis hizmeti veren temizlik ekibimizden ofis temizliği ve işyerinizin camlarının silinmesi için de bir telefonla yardım alabilirsiniz.

Plazalardaki ofislerin camlarının silinmesi için asansörlü cam silme hizmetleri dâhil, her türlü ihtiyaca pratik ve ekonomik çözüm sunabilecek teknik yeterliliğe sahip bir Kadıköy temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimizin beklentilerinin tamamını, garantili hizmetlerle karşılamaktayız. Bu hizmetlerde kullandığımız cihazlar özel olarak tasarlanmış sanayi tipi ekipmanlar olduğu için temizlik işlemleri kısa sürede ve derinlemesine hijyen sağlayacak şekilde tamamlanmakta. Ayrıca kullanılan temizlik ürünlerinin seçiminde de titiz davranan çalışanlarımız, insan sağlığına ve doğaya zarar veren sentetik kimyasalların bulunduğu kalitesiz ürünleri kullanmaz. Geniş bir faaliyet alanına sahip olan temizlik şirketimizin Kadıköy genelinde sunduğu servis hizmetlerinden duvardan duvar halıların, eviniz ya da işyerinizdeki koltuk takımlarının yerinde yıkanması için de cazip fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Uygulama yüzeyinde derinlemesine temizliğin yanı sıra tüm bakteri ve virüslerin ölmesini sağlayan etkili hijyen de sağlayan buharlı temizlik uygulamalarımız, zemin yüzeylerden hassas kumaşlı mobilyaların temizlenmesine tüm uygulamalarda hijyen sağlar. Özel tasarlanmış yeni model temizlik cihazlarıyla yapılan bu temizlik işlemleriyle koltuk ve sandalye takımlarınızdaki lekeler, zemin döşemesi olarak kullandığınız halılardaki derine yerleşmiş kir tabakası artık bir sorun olmaktan çıkıyor çünkü temizlik ekibimiz bu gibi konularda bile dakika içinde sonuç veren, pratik çözümler sunuyor. Kadıköy temizlik şirketi çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizin inşaat sonrası temizlik işleriyle de uğraşmasına gerek bırakmıyor ve inşaatlardan geriye kalan pisliğin kaban temizliğini de her bütçeye uygun fiyatlarla yapıyor.