Zeytinburnu Temizlik

Her bütçeye uygun avantajlı fiyat seçenekleriyle bireyse ve ticari temizlik işlerinizi yapan şirketimiz sadece temizlik ihtiyaçlarına ucuz çözümler sunmakla kalmıyor, profesyonelliğine ve sektördeki deneyimine güvenerek tüm Zeytinburnu temizlik hizmetleri için memnuniyet garantisi veriyor. Zamandan olduğu kadar bütçenizden de hatırı sayılır oranlarda tasarruf imkânı sunan hizmetlerimiz kapsamında buharlı temizlik, yerinde koltuk ve duvardan duvara halı yıkama, inşaat sonrası temizlik, cam silme gibi pek çok alanda ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Profesyonel çalışanlardan oluşan, geniş servis ağına sahip bir Zeytinburnu temizlik şirketi olarak ev temizliği hizmetlerimizi de kurumsal hizmet anlayışıyla veriyor, evinin temizlenmesi konusunda titiz davranan ev hanımlarının bile memnuniyetinizi kazandığımız problemsiz gündelik temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Yaşam alanlarınız ister villa ister apartman dairesi olsun güvenle tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz sayesinde tertemiz, hijyenik mekânlara dönüşürken şirketimiz ticari işletmeler için kurumsal çözümler de sunmaktadır. Şirketimizden sadece bir telefon açarak ofisinizin düzenli temizlik işleri için çok uygun fiyatlarla hizmet alabilir ve bu sayede işçi çalışmanın, temizlik için ekipmana ve temizlik malzemelerine ayrıca harcama yapma zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. Tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir Zeytinburnu temizlik firması olarak asansörlü cam silme konusunda da sizlere güvenle, ekonomik fiyatlarla yararlanabileceğiniz hizmetler vermekteyiz. Bunlara ek olarak ofis, mağaza ve diğer her türden işyerinizin zemin temizliği, ofis mobilyalarının ve tuvaletlerinin temizliği, zeminin cilalanması, genel temizlik işleri için işyeri temizleme hizmetlerimizden düzenli olarak yararlanabilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerimizse inşaat bittikten sonra özensiz çalışan ustaların geride bıraktığı, market ürünleriyle çıkartmanız pek de mümkün olmayan inşaat artıklarından zahmetsizce kurtulmanızı sağlar. Özel ekipmanlar ve sanayi tipi kimyasallarla çimento artıklarından boya lekelerine, inşaatlardan sonra geride kalan tüm kaba pisliği göz açıp kapayıncaya kadar kısa sürede temizleyebiliyoruz. İşyeri ve evinizdeki tüm oturma gruplarını da yerinde temizleyebiliyor, buharlı temizlik yapabilen özel tasarım cihazlarımız sayesinde deri ya da hassas kumaşlı fark etmeden tüm mobilya takımlarındaki derine işlemiş kiri ve lekeleri çıkartabiliyoruz. Şirketimizin Zeytinburnu geneline, haftanın tüm günleri, özel temizlik ürünleri ve sanayi tipi temizlik cihazları kullanarak sunduğu temizlik hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşmanız yeterli.