Zemin Cilalama

İşyerinizin Zemin Temizliği İçin Ekonomik Çözümler

İşyerlerinin zemin temizliği her zaman için müşteri algısını doğrudan etkilediğinden işletmecilerin genel temizlik işleriyle ilgili en çok dikkat ettiği hususlar arasındadır. Kullanılan mekânın büyüklüğü ve hizmet verilen müşterilerin yoğunluğu, firmanın zemin temizliğine yönelik ihtiyacının boyutunu belirler. Küçük ölçekli ve yoğun müşteri trafiğine ev sahipliği yapmayan işletmelerde zeminin temizlenmesi için çalışanlardan herhangi birinin, birkaç dakikalık çabası yeterli olabilirken orta ölçekli işletmelerde bu iş için ayrı personellerin görevlendirilmesi gerekir. Zeminin sürekli temiz tutulması için personel görevlendirmenin yüklü maliyetinden kurtulmak istiyor ve bu sebeple zemin temizliği ve cilalama firmaları arasından güvenle çalışabileceğiniz, aynı zamanda cazip fiyatlı hizmetler sunan bir şirket arıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Deneyimli ve tam anlamıyla profesyonel hizmet anlayışını belirlemiş çalışanlardan oluşan zemin temizleme ekibimiz tüm ticari işletmelere, cüzi bir bütçe ayırarak yararlanabileceği ve memnuniyet garantili hizmetler sunuyor. Diğer zemin temizleme şirketleri ile aramızdaki en büyük farksa sunduğumuz tüm genel ve zemin temizliği hizmetlerine garanti vermemizdir. Şirketinizin müşterilerine her zaman tertemiz görünen bir mekânda hizmet vermesi, müşteri memnuniyetini ve müşterilerinizin gözündeki şirket imajınızı pozitif etkiler. Bu önemli ihtiyacın memnuniyet yaratacak biçimde karşılanması için şirketinizde zemin temizliği işlerine bakacak, sorumluluk sahibi temizlik işçilerine görev vermeniz durumundaysa ciddi bir maliyetin altına girmiş olursunuz. Bu gereksiz harcamaya gerek bırakmayan hizmetlerimizse memnuniyetinizi sağlamayı garantilerken işletmenizin tüm zeminin, haftanın tüm günlerinde tertemiz olmasını sağlayacaktır.

Zemin döşemesi olarak kullanılan malzemenin yapısına bağlı olarak her zemin tipine uygun, yüksek hijyen ve kusursuz temizlik sağlayacak şekilde sonuç almamızı sağlayan özel zemin temizliği ekipmanları kullanıyoruz. Bu sanayi tipi makinalar sayesinde işletmenizdeki temizlenecek yüzey ne kadar büyük olursa olsun temizlik ekibimiz uzun süre harcamaya gerek olmadan, işini kısa sürede ve en önemlisi kusursuz sonuç vaat edecek biçimde tamamlayabiliyor. Tercihinize bağlı olarak işin yoğunlaştığı mesai saatleri başlamadan önce veya mesai sonrasında temizliğe başlayabilen ekibimiz, özel temizlik ürünleri ve sanayi tipi makinalarla göz açıp kapayıncaya kadar kısa sürede kamuya açık tüm alanların zeminini temizlemektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir