Ev Temizligi

Temizlik Hizmetlerimizle İçiniz Rahat, Eviniz Tertemiz

Ev işlerini tek cümlede saymak bile mümkün değilken yoğun şehir hayatının koşuşturması içinde tüm bu işleri düzenli ve kusursuz bir biçimde yapmak, titiz ev hanımları için bile bir hayli güç olabiliyor. Özellikle yaşam alanının sadece misafir geldiği zamanlarda değil, kimse gelmese bile her zaman tertemiz olmasını isteyen ev kadınlarının işi daha zor. Villalardan apartman dairelerine dek tüm yaşam alanlarında, temizliğe sıra geldiğinde ne kadar titiz bir tavır takınıyor olursanız olsun memnuniyetinizi garanti eden şirketimizin ev temizliği hizmetleriyse bu ağır yükü omuzlarınızdan alıyor. Tiziz çalışmanın ötesinde profesyonellikten ödün vermeyen bir hizmet anlayışına sahip olan temizlik servisi çalışanlarımız, asgari süre zarfında evinizdeki tüm temizlik işlerinin üstesinden gelir.

Memnuniyetiniz Bizim İçin Önemli

Memnuniyetinizi sağlamayı garantilemek için çalışanlarımızın seçiminde titiz davranırken aynı titiz tavrı, ev temizliği hizmetleri kapsamında kullanılan temizlik ürünlerinin seçiminde de takınıyoruz. Tüm temizlik işlerinde kullanılan cihaz ve ekipmanları kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanmanın yanı sıra bu cihazlarla birlikte kullanılan temizlik ürünlerinde de kaliteden taviz vermiyor, ürün kalitesiyle güvenilir markalara dönüşmüş yerli ve yabancı üreticilerin temizlik malzemelerini kullanıyoruz. Evinizde arzu ettiğiniz hijyeni sağlarken içinde sentetik, insan sağlığına zarar veren zehirli kimyasalların olduğu ucuz ürünler kullanmıyor aksine temizlik malzemelerinin seçiminde her zaman için en kalitesini tercih ediyoruz. Ayrıca temizlik işlerinde özel olarak kullanılmasını arzu ettiğiniz markaların ürünleri olursa bu isteklerinizi ekiplerimize bildirebilir ve evinizin temizliğini bu istediğiniz temizlik malzemeleriyle yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

Evinizin zemin temizliğinden camların silinmesine, toz almadan mobilya ve halıların temizliğine dek tüm temizlik işleri için gerek haftalık gerekse de gündelik olarak şirketimizin memnuniyetinizi garanti altına alan temizlik hizmetlerinden sadece bir telefonla hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ev temizliği hizmetlerimizde memnuniyetini sağlamak adına en kaliteli ürünleri kullanmaya ve profesyonel ekiplerle hizmet vermeye önem verirken fiyatlarımızın her bütçeye uygun olacak seviyede olmasına da aynı önemi göstermekteyiz. Ev temizliği ve tüm diğer hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgiye, sitemiz üzerinden veya telefon açarak müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir