Dekorasyonun en temel parçası olan koltuklar, evlerde ticari işletmelere insanın olduğu her yerde kullanılır. Temel ihtiyaca yönelik eşyaların başında yer alan koltukların zamanla kirlenmesi ve üzerine dökülenler nedeniyle lekelenmesi durumundaysa en şık koltuklar bile mekânın estetik görselliğini bozar. Evlerden işyerlerine kullanılan koltukların temizlenmesi için basit uygulamaların yeterli olmaması, profesyonel çözüm aranmasına neden olmaktadır. Buharlı temizlik hizmetlerimizde görev alan uzman ekiplerimiz, teknik ekipmanlarıyla koltuk takımlarınızı ve tüm halılarınızı yerinde ve buhar uygulamasıyla hem pratik hem de yüksek hijyen sağlayacak biçimde temizlemektedir.

Kapsamlı temizlik işlemleri sonrasında yerinden kıpırdatılmasına dahi gerek olmayan koltuklar ilk günkü haline dönmektedir. Koltuk yıkama hizmetlerimizden ekonomik fiyatlarla yararlanabilir, zahmetsizce tüm koltuklarınızı, duvardan duvara halılarınızı uzman ekibimize temizlettirebilirsiniz.

Özel temizlik ürünleri kullanılmadan yapılan koltuk temizliği, hassas döşemelik kumaşların zarar görmesine ve koltukların yırtılmasına neden olabilir. Market ürünleriyle her koltuk temizlenememekte, yanlış yapılan temizlik işlemleri yarardan ziyade zarara sebep olmaktadır. Firmamızın sunduğu buharlı koltuk yıkama hizmetlerinde özel olarak sadece döşemelik kumaş temizlemek için üretilmiş temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Birçok farklı koltuk kumaşını titiz bir çalışmayla temizleyen uzman ekiplerimiz, özel vakum cihazları kullanarak koltuğun hızlı bir şekilde kurutmasını sağlar. Firmamızın sunduğu buharlı yalı yıkama ve koltuk temizliği hizmetlerinden yararlanan müşterilerimiz birkaç saat gibi çok kısa bir sürede tamamen yeni bir görünüm kazanan koltuklarını tekrar kullanabilmektedir.

Üzerinde inatçı lekeler olan koltukları da ilk günkü haline geri döndüren firmamız, özel leke çıkarıcı malzemelerle inatçı lekelere dahi çözüm üretebilmektedir. Koltuğun sadece belirli bir bölümüne yerleşen lekeleri ustalıkla temizleyen uzman ekiplerimiz, özel vakum makineleriyle tüm koltuk ıslanmadan durulamaya geçmektedir. Son aşamada kurutma cihazlarıyla koltuğun yıkanan yüzeyi hemen kurutulmakta ve böylece tertemiz hale gelen döşemelik kumaş sayesinde koltuklar mekâna değer katmayı sürdürmektedir. Evlerden işyerlerine tüm koltuklara yıkama hizmeti sunmakta, profesyonel hizmet anlayışımızla herkesi memnun etmek için titiz bir biçimde çalışmaktayız.

Firmamız sunduğu hizmetlerin tamamının arkasında olduğu gibi fiyat konusunda da tüm müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bütçe dostu fiyatlar ile sunduğumuz koltuk yıkama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, zahmetsizce koltuklarınızın yeni bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Duvardan duvara halı ve koltuk takımı temizliğinde kullandığımız cihazlarla mikrop ve akarların tamamı öldüğü için derinlemesine hijyen sağlanır. Buharlı temizlik uygulamaları her tür yüzeyde mükemmel sonuç verdiği için fayanslardaki lekelerin temizlenmesi ve hijyenik bir ortam için de firmamızın profesyonel çözümlerinden sadece bir telefonla yararlanabilirsiniz.