Kartal Temizlik

Temizlik işlerinin ağır yükünü omuzlarınızdan alan, evinizin düzenli temizliğinden ticari işletmenizin temizlik ihtiyaçları için kurumsal hizmet anlayışıyla profesyonel temizlik hizmetlerine dek Kartal temizlik şirketi olarak her nitelik ve nicelikteki ihtiyacınıza, memnuniyet garantili hizmetler sunuyoruz. Evinizin gündelik temizliğini titiz bir çalışma anlayışına sahip temizlik elemanlarıyla yapan şirketimizden, apartmanınızın merdivenlerinin silinmesi ve iç mekân temizliği için de çok cazip fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Ofis temizliği konusunda profesyonel bir hizmet anlayışına sahip, deneyimli çalışanlardan oluşan ekiplerle hizmet veriyor ve ayrıca plazaların dış cam temizliği için asansörlü cam silme hizmetleri de sunuyoruz. Şirketimizin sunduğu Kartal temizlik hizmetleri kullandığımız modern cihazlar ve özel formüllü, insana ve doğaya zarar vermeyen temizlik ürünleriyle temizlik konusunda çok titiz olanlardan bile tam not alacak kalite düzeyine sahiptir.

Apartman dairesi veya villa fark etmeden her büyüklükteki yaşam alanının temizlik işleri için düzenli servis hizmeti veriyor, bu temizlik işlerindeyse işimizi titiz ev hanımlarının bile memnuniyetini sağlayacak şekilde yapıyoruz. Toz alınmasından zemin temizliğine, tuvalet ve banyoların temizlenmesinden camların silinmesine dek yaşam alanınızdaki tüm işler için gündelikçi aramakla zaman kaybetmeyin ve Kartal temizlik firması olarak sunduğumuz memnuniyet garantili hizmetlerden faydalanın. Bunlara ek olarak şirketimiz inşaatlardan geriye kalan ve yoğun çaba harcamanıza rağmen tamamen temizlenmeniz mümkün olmayan kaba inşaat artıklarının temizliği konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Üstelik inşaat sonrası temizlik hizmetlerini oldukça cüzi meblağlarla yapıyor.

Firmamız zemin kaplaması olarak kullandığınız, ev ve işyerinizdeki duvardan duvara halıların yerinde yıkanması konusunda mümkün olan en pratik hizmet seçeneklerini sunuyor ve halılarınızı birkaç saat için tamamen temizliyor. Yüksek emiş gücüne sahip sanayi tipi makinalarımız elektrik süpürgesinin ulaşamadığı ilmek aralarındaki pislik ve bakterileri bile temizlediğinden, ev ve işyerinizdeki duvardan duvara halılar temiz ve hijyenik bir kullanıma sahip olur. Koltuk ve sandalye takımlarınızı yerinde temizlediğimiz hizmetlerimizse kir tabasının oluşturduğu kötü görüntüyü kısa sürede ortadan kaldırır ve koltuklardaki lekelerin bile döşemelik kumaş zarar görmeden çıkmasını sağlar. Memnuniyet garantili Kartal temizlik hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.