ev temizligi

Memnuniyet Garantili Temizlik Hizmetlerimiz

Müşterilerimizden gelen tüm talepleri dikkate aldığımız temizlik hizmetlerimizde ayrıca müşteri temsilcilerimize ilettiğiniz görüşleri de düzenli toplantılarla değerlendiriyor, böylece hizmet kalitemizi daha da geliştirmek ve müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırmaya çalışıyoruz. İstanbul temizlik şirketi olarak sadece basit temizlik işlerinizi karşılamak üzere kurulmuş bir firma değil, eviniz veya apartmanınızın temizlik işlerinden şirketinizin tüm iç ve dış mekân temizliğine dek tüm müşterilerinin memnuniyet garantili hizmetler için güvenle başvurabileceği bir marka olma misyonuna sahiptir. Bu doğrultuda kurumsal hizmet anlayışını daimi kılmak üzere özen gösterdiğimiz kalite anlayışımızla ticari işletmelere sunduğumuz hizmetlerdeki titiz çalışma anlayışımızı, ev temizliği hizmetlerimizde de birebir korumaktayız.

Şirketimiz vereceği hizmetlerin koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak nitelikle olması için eleman seçiminden başlayarak, temizlik hizmetleri kapsamında kullanılacak temizlik malzemelerinin seçimine kadar hizmet aşamalarının tamamında büyük titizlik gösterir. Güler yüzlü ve profesyonel hizmet anlayışına sahip çalışanlarımız evinizin temizlik işlerini yaparken ne kadar özenliyse aynı özenli çalışma anlayışını ofis temizliği konusunda da takınmakta, ticari işletmelerin temizlik işlerinde kendi evini temizlediğindeki titizlikle çalışmaktadır. Bunlara ek olarak temizlik işlemlerinin daha hızlı tamamlanması, daha üst düzeyde temizlik ve hijyen sağlaması için yeni ekipman ve donanım gelişmelerini yakından takip ediyoruz. Bu gelişmeleri takip etmekle kalmayan şirketimiz sizlere daha kaliteli temizlik hizmetleri vermek için yüksek işlevselliğe sahip temizlik makinaları satın almakta ve sunduğu bireyse ve ticari temizlik hizmetlerinde bu son teknolojiyi kullanan cihazları kullanmaktadır.

Hizmetlerimizde kullandığımız temizlik malzemelerinin gerek sağlınıza gerekse doğaya zarar vermeyecek nitelikte olması hususunda da bir hayli titiziz. Hizmet bedelini daha da düşürmek adına sentetik kimyasallarla boğulmuş, insan ve çevreye zararlı üçüncü sınıf ürünleri asla kullanmıyor aksine sizlere mümkün olduğunda organik bazlı, insan sağlığına zarar vermeyen, güvenilir markaların en kaliteli ürünleriyle hizmet vermeye çalışıyoruz. Şirketimiz her zaman için en kaliteli temizlik hizmetlerinden mümkün olan en uygun fiyatlarla yararlanmanızı sağlamaya çalışsa da öneri ve şikâyetlerinizi dikkate almakta, şayet hizmetlerimizle ilgili herhangi bir problem yaşarsanız anında duruma müdahale ederek memnuniyetinizi sağlamak için istediğiniz her konuda daha da iyisini sunmaya çalışmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir