Arnavutköy Temizlik

Ev ve işyerlerindeki halıların bireysel çabayla yıkanmaya çalışılması durumunda bu işin ne güçlüğü çok iyi anlaşılırken aynı zamanda tüm uğraşa karşın istenen sonucun elde edilemeyeceği de görülür. Firmamız bu gereksiz uğraşa katlanmanıza gerek bırakmadan, bir telefonunuzla kapınıza kadar geliyor ve halılarınızı birkaç gün içinde tertemiz olmuş şekilde yine kapınıza getiriyor. Arnavutköy halı koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız; duvardan duvara kaplama halıların kullanıldığı ev ve ticari işletmelerde yerinde, kapıdan teslim aldığı halıları tertemiz hale getirerek kapıya teslim temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamızın Arnavutköy halı koltuk temizleme hizmetlerinden ayrıca işyeriniz veya evinizdeki oturma gruplarındaki lekelerin temizlenmesi, mite ve mikropların öldürülmesi, döşemelik kumaş yüzeyinde el teması neticesinde oluşan kararmanın giderilmesi için de sadece bir telefonla yararlanabilirsiniz. Ekibimizde uzman ve deneyimli yıkama elemanlarının görev almakta, sanayi tipi makinalar sayesinde temizlik işlemleri hem çok kısa zamanda hem de halı ilmeklerinin zarar görmesine izin vermeden gerçekleştirilmektedir.

Makinalı Halı Yıkama

Suyla temas ettiğinde hem ağırlaştığı için etkin bir biçimde temizlenmesi hem de sonrasında küflenme yaşanmaması için kurutulması oldukça güç olan halılar ancak bu konunun uzmanı olarak firmamız tarafından hijyenik kullanım sağlayacak biçimde temizlenebilir. Basitçe halı yıkamada uygulanan adımları saymak gerekirse; tozun temizlenmesi, suda bekletme, yıkama, yumuşatma, çift tarafın da durulanması, sıkılma ve ardından kurutma, havalandırma, tekrar tozun alınması, poşetleyerek temiz halının dış etkenlerden korunması ve son aşamada da kapıya teslimdir. Arnavutköy halı koltuk yıkama hizmetlerimizde her zaman için titiz çalışmakta, halıların tüm toz ve kir parçalarından arındırıldığından emin oluncaya kadar yıkama işlemine devam etmekteyiz.
Temizlik elemanlarımız halı ilmeklerinin aralıklarındaki kirin tamamen temizlendiğinden emin olduktan sonra durulamayı tamamlar ve bu aşamadan sonra halılar kurutma bölümüne aktarılır. Son derece uzun bir süreç olan bu halı yıkama hizmetleri, her türlü halının dipten uca kadar tertemiz hale gelmesini sağlamaktadır. Titiz bir şekilde her adımı “ne yaptığını bilen” uzman ekipler çalışanlar tarafından yürütülen yıkama işlemleri, halılarda renk solması ya da deformasyon gibi sorunlar yaşanmasına imkân vermeden yapılmaktadır. Böylelikle Arnavutköy halı koltuk temizleme hizmetlerimizin ardından halıların renklerinde solma olmaz, ilmekler veya saçaklar hiçbir şekilde zarar görmez.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halıların dipten uca temizlenmesini sağlayan vakum makineleri çok yüksek devirli sanayi tipi cihazlar olmakta ayrıca bu makinelerle ideal sonucu alabilmek için özel halı şampuanı ve yumuşatıcı ürünler kullanılmaktadır. Lekeli halıların ilk günkü görünümünü geri kazanması için de çözümler sunabilen firmamız, hızlı kurutma işlemleri ile halılarınızın biran önce kullanılabilir hale gelmesi için çalışmaktadır. Sanayi tipi kurutucular günlerde balkon ve teraslarda beklemek zorunda kalmadan, halının hızla kurumasını ve bu şekilde küflenme ya da koku gibi sorunlar yaşanmamasını sağlar. Arnavutköy halı koltuk yıkama hizmetlerimizde halılarınızı tamamen kuruttuktan sonra kapınıza teslim ediyor ve ayrıca duvardan duvara halıları yerinde yıkadığımız hizmetlerimizde de vakum cihazlarıyla halıdaki suyun tamamına yakınını vakumlayarak, küflenme ve koku gibi sorunlara karşı önlem alıyoruz.

Koltuk ve Sandalye Yıkama

Memnuniyet garantili hizmetler sunan Arnavutköy halı koltuk temizleme servisimiz, sandalye ve koltuk takımlarınızın temizliği konusunda da pratik çözümler sunuyor. Yerinde koltuk yıkama işlemi sayesinde döşemelik kumaşın zarar görmesinden endişelenmeden, market ürünleriyle silerek çıkartmanız imkânsız olan lekelerden bile kurtulabilirsiniz. Hassas yapıya sahip döşemelik kumaşlı sandalye ve koltuk takımlarında buharlı temizleme de yapabilen firmamız, mantar ve mikropların tamamının öldüğü bu derinlemesine hijyen sağlayan yıkama işlemiyle mobilyaların hem sağlıklı kullanım sunmasını hem de yeni alınmış gibi görünmesini sağlar.