Memnuniyet garantisi verecek kadar hizmet kalitemize güvenerek, siz değerli müşterilerimize Küçükçekmece genelinde tüm bireysel ve ticari temizlik ihtiyaçlarınız için en uygun fiyatlı hizmetleri sunuyoruz. Evinizin düzenli temizliği için tamamı söz konusu temizlik olduğunda bir hayli titiz çalışan profesyonellerden oluşan servis ekibimizden, bütçenizi sarsacak yüklü harcamalara gerek olmaksızın yalnızca bir telefonla yardım alabilirsiniz. Küçükçekmece temizlik şirketi çalışanlarımız ev ve villa temizliği hizmetlerinde yaşam alanlarınızı kendi evini temizlermişçesine titiz bir anlayışla temizlediği gibi ofis ve işyeri temizliği hizmetlerinde de bu hizmet kalitesi anlayışından taviz vermemektedir. Şirketimizin sunduğu Küçükçekmece temizlik hizmetleri ofislerinizin tüm iç mekân temizliği ihtiyaçlarını karşılamanızı sağlayacaktır. Yüksek katlı yapılarda yer alan ofis ve işyerlerinin dış cam temizliği için asansörlü cam silme hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Şirketimiz titiz kadınların bile fazlasıyla memnun kaldığı ev temizliği hizmetleri sunarken apartmanlarda da aynı hijyen ve temizliğe sahip olmanız için gerek merdiven silme gerekse de iç ve dış apartman temizliği konusunda profesyonel hizmetler vermektedir. Apartmanınızın merdivenlerinin düzenli silinmesi için servis ekibimizden yardım almanız durumunda, şirket çalışanlarımız tüm temizlik malzemesi ve ekipmanı yanında getireceği için temizlik elemanlarına silme suyu, temizlik malzemesi ya da araç gereç vermekle uğraşmanıza gerek olmaz. Otopark alanı ve apartman bahçelerinin temizliği, bakımı gibi ihtiyaçlarınız için de şirketimizle iletişime geçebilir ve bu gibi konularda da cazip fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uzman ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize her konuda yardımcı olurken halı ve koltuk takımlarının temizliğini de atlamaz. Yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetlerimiz sayesinde duvardan duvara halılarınızdaki elektrik süpürgesiyle çıkmayan kirle uğraşmak zorunda kalmaz, yenisi almak için hatırı sayılır harcamalar yapmak zorunda kalacağınız lekeli koltuk takımlarınızın dakikalar içinde yeni alınmış gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Buharlı yıkama yapan ve bu sayede hassas kumaşlı mobilyalardaki lekeleri bile kısa sürede çıkartabilen yerinde koltuk yıkama makinalarımız, kir tabakası yüzünden oluşan koyu lekeleri de kolaylıkla çıkartabilir. Yerinde koltuk ve halı yıkamadan ofis camlarının asansörlü temizliğine, ev ve villa temizliğinden apartmanların merdivenlerinin silinmesine kadar kurumsal ve bireysel tüm ihtiyaçlarınızda bir telefon açmanız yeterli.