Temizlik ihtiyaçlarınızın tamamına karşılıklı güven anlayışına dayalı olarak ve hizmet kalitesinden asla taviz vermeksizin çözüm sunan Kağıthane temizlik şirketi çalışanlarımız, bireysel ve ticari temizlik ihtiyaçlarınızı memnuniyet garantili çözümlerle karşılıyor. Ev ve villa temizliği konusunda bir hayli titiz çalışan şirket çalışanlarımız en titiz ev hanımlarını bile memnun edecek şekilde temizlik yaparken aynı hizmet kalitesini, işyeri ve ofis temizliği hizmetlerinde de gösterir. Ofislerin iç ve dış cam temizliğini profesyonel ekipmanlar ve özel temizlik ürünleriyle yapıyor, plazaların camlarının silinmesi için asansörlü cam temizliği konusunda da güvenle tercih edebileceğiniz hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz Kağıthane temizlik hizmetleri sayesinde eviniz veya işyerinizdeki temizlik işlerine dair yaşadığınız tüm sorunlarla, bir daha tekrar karşılaşmamak üzere vedalaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şirketimiz profesyonellikten ödün vermeden, yeni ekipmanlar ve en kaliteli temizlik ürünlerini kullanarak siz değerli müşterilerinin yaşam alanlarını ve çalışma ortamlarını temizlediği gibi ayrıca apartmanların iç ve dış mekân temizliği konusunda da pratik çözümler sunar. Merdivenlerin düzenli silinmesi için şirketimizden yardım alabilir, haftanın dilediğiniz gün ve saatinde temizlik ekibimizin kısa sürede tüm merdivenlerinizi tertemiz yapmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik temizlik ekibimiz merdivenlerin temizliğinde kullanılacak tüm temizlik ürünlerini ve ayrıca araç gereci yanında getirdiğinden, apartman sakinlerinin temizlik esnasında su veya malzeme vermekle uğraşmasına da gerek olmaz. Bu apartman temizliği hizmetlerinde asansör ve sayaçların silinmesi gibi konuların dışında bahçe bakımı ve otopark alanlarının temizliği gibi alanlarla da taleplerinize özel hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Uzman ve temizlik konusunda ziyadesiyle titiz bir çalışma anlayışına sahip Kağıthane temizlik şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin halı ve koltuk temizliğiyle ilgili ihtiyaçlarını da hem bütçe dostu hem memnuniyet garantili hizmetlerle karşılıyoruz. Duvardan duvara kaplama halılarınızı özel şampuan ve yüksek emiş güçlü vakum makinalarıyla göz açıp kapayıncaya dek yerinde yıkayabilen çalışanlarımız, kısa sürede elektrik süpürgesiyle temizlenmeyen ilmek arası birikmiş kirleri bile çıkartabilmektedir. Ayrıca buharlı yerinde koltuk yıkama hizmetleri de veriyor, hassas döşemelik kumaşa sahip sandalye ve koltuklarınızdaki lekeleri bile mobilyalara hiçbir zarar vermeden çıkartabiliyoruz.