Sisli Temizlik

Temizlik işlerinizin tamamını şirketimize devrederek temizlikle ilgili ihtiyaçlarınızı düşünmekten ve aynı zamanda bu ihtiyaçlarınızın karşılanması için bütçenizi zorlayacak, yüklü harcamalar yapmaktan kurtulabilirsiniz. Hizmetlerinin tamamında memnuniyetinizi garanti altına alan bir Şişli temizlik şirketi olarak siz değerli müşterilerimize evlerinizden işyerlerinize, apartmanlardan otel ve depolara kadar temizliğe ihtiyaç duyulan her alanda hizmet vermekteyiz. Yüksek katlardaki ofislerin dış cam temizliğini asansör kurarak, eğitimli ve profesyonel temizlik elemanlarıyla gerçekleştirebilecek altyapı yeterliliği ve uygulama deneyimine sahip olan firmamızın Şişli temizlik hizmetleri ofis ve her tür işyerindeki tüm temizlik işlerinizi bir problem olmaktan çıkartır. İşyerinizin temizlik işleri istediğiniz günlerde, çalışma saatlerinize göre siz tarafından belirlenen saatler dâhilinde yapılır.

Evinize gündelikçi aramakla uğraşmadan ve bugüne dek gündelikçilerin verdiği hizmetlere dair yaşadığınız tüm sorunları, geri dönmemek üzere arkanızda bırakacağınızdan emin olarak şirketimizin ev temizliği hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Şişli temizlik firması olarak gündelikçi tutmaya gerek bırakmayan ev temizleme hizmetlerimiz, profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde memnuniyetinizi garantilemekte ve cam silmeden toz almaya kadar dilediğiniz tüm temizlik işlerinde sizlere en pratik çözümü sunmaktadır. İşyeriniz için sunduğumuz ofis temizliği hizmetlerimizse işleriniz ne kadar yoğun olursa olsun, sizin belirlediğiniz saatlerde gelen çalışanlarımız tarafından hızlıca tamamlanır ve işlerinizin aksamasına yol açmadan tüm işyerinizin kısa sürede tertemiz olmasını sağlar. Bunların yanı sıra apartmanlardaki merdiven temizliği, otopark ve bahçelerin temizlikle bakım işleri için de şirketimizin avantajlı fiyatlarla sunduğu hizmetlere başvurabilirsiniz.

Yerinde halı ve koltuk yıkama servisimizin kullandığı sanayi tipi yıkama makinalarıyla eviniz, işyerinizdeki duvardan duvara halılardaki kirin tamamen temizlenmesi için birkaç saat yeterli olurken aynı kısa sürede koltuk takımlarınızı da derinlemesine temizleyebiliyoruz. Hassas döşemelik kumaşa sahip veya deri kaplama koltuk takımlarını bile derinlemesine temizleyebildiğimiz buharlı temizlik uygulamalarıyla bir yandan kirleri çıkartırken bir yandan da yüksek ısıyla mikropları da öldürüyoruz. Şişli temizlik şirketi olarak inşaat sonrasında geriye kalan kaba inşaat artıkları, boya ve çimento lekelerinin temizliği konusunda da sizlere zahmete girmenize gerek bırakmayan, ekonomik fiyatlı hizmetler sunmaktayız.