Halı Yıkama

Halılarınız Mikrop Yuvasına Dönmesin

Dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan halılar mekânın konforlu bir kullanımına sahip olması sağlarken aynı zamanda estetik açıdan da dekorasyona değer katar. Yaşam alanlarından ofislere, otellerden işyerlerine kadar her yerde kullanılan halılar dekoratif anlamda ne kadar şık bir tercih olursa olsun kullanımına bağlı olarak kısa sürede kirlenmeleri ve temizliklerinin bir hayli güç oluşu, zamanla bu şıklığın yerini kötü bir görünüme bırakmasına neden olur. Ev kadınları için evde halı yıkama bile zaten yeterince zahmetli ve saatler alan bir işken söz konusu işyerleri olduğunda bu tip bir imkân söz konusu dahi değildir. Özellikle halının zemin kaplaması yani duvardan duvara halı olması durumunda, cazip yerinde halı yıkama fiyatları ile hizmet veren temizlik servisimizden yardım istemek tek seçenektir.

Zemin döşemesi olarak kullanılan halılar ne kadar konforlu olursa olsun ev tipi elektrik süpürgesiyle veya markette satılan halı yıkama şampuanlarıyla bu duvardan duvara halıların derinlemesine temizliği mümkün değildir. Temizliğin de ötesinde halıların dip kısımlarında biriken deri artıkları, organik ve sentetik pek çok maddeyle beslenen akarlar başta olmak üzere pek çok böcek ve mikroorganizmanın hızla üremesiyle birlikte yetersiz kalan temizlik işlemleri halıların mikrop yuvasına dönmesine neden olur. Bu sebeple şirketimizin sunduğu cazip yerinde halı yıkama fiyatları ile zahmetsizce halılarınızı temizletmek varken hastalık saçan, mikrop yuvası halıları kullanmak zorunda kalmayın ve işe yaramayacak temizlik işleriyle zaman harcamayın.

Temizlik servisimiz evde halı yıkama hizmetlerinde kısa sürede halıların ilmek aralarında biriken kir ve mikropların bile temizlenmesini sağlayan özel tasarım makinalar kullanır ve bu işlemlerde kullanılan temizlik ürünleri özel formüllü olduğundan, hassas iplik yapısına sahip halıların bile zarar görmeden temizlenmesini sağlar. Halıların temizlikten sonra ıslak kalmadığı evde halı yıkama hizmetlerimizde ekibimiz ev ve işyerinizden ayrıldıktan kısa bir süre sonra mekân, halıları zeminden kaldırmaya gerek kalmadan kullanılabilir. Bu şekilde gerçekleştirilen temizlik işlemlerinden sonra halılardaki akar ve zararlı mikroorganizmalar da öldürülerek temizlendiğinden, halılarınızı sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir