Sultangazi Temizlik

Ev ve ofislerinizin tüm temizlik işleri için Sultangazi temizlik şirketi olarak avantajlı fiyatlarla ve profesyonel hizmet anlayışından ödün vermeden, memnuniyet garantili hizmetler sunuyoruz. Apartmanların merdivenlerinin silinmesinden villaların temizliğine, yerinde halı ve koltuk yıkamadan inşaat sonrası temizliğe, yaşam alanlarınız için gündelik temizlik hizmetlerinden zemin cilalamaya kadar şirketimizin kurumsal hizmet anlayışına sahip pratik çözümlerinden tüm temizlik işleriniz için sadece bir telefon açarak yararlanabilirsiniz. Evinizdeki cam silme, toz alma, tuvalet ve lavaboların temizliği gibi her türlü ihtiyacınız için Sultangazi temizlik hizmetleri kapsamında sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilir, yaşam alanınızın temizliği söz konusu olduğunda bir hayli titiz davranıyor olsanız dahi şirket çalışanlarımızın memnun kalacağınız şekilde temizlik yapacağından emin olabilirsiniz.

Temizlik işlerinizin tamamı için memnuniyet garantili hizmetler sunma gayesiyle çalışan bir Sultangazi temizlik firması olarak modern cihazlarla insan sağlığına ve doğaya zararı dokunmayan, özel formüllü temizlik ürünleri kullanıyoruz. Apartmanların merdiven temizliğinden işyeri ve evlerin temizliğine dek tüm hizmetlerimizde en kaliteli temizlik ürünleri kullanıyor, sanayi tipi yıkama makinalarımız sayesinde koltuk ve sandalye takımlarınızla halılarınızın temizliğini de yerinde yapabiliyoruz. Yerinde halı yıkama ve koltuk takımlarının temizliği konusunda şirketimizden yardım almanız durumunda hiçbir zahmete girmeden, halı ve koltuklarınızın ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlarsınız. Üstelik buharlı temizlik uygulamalarında akar ve bakteriler de öldüğünden, duvardan duvar halılarınız ve koltuk takımlarınızdaki bakterilerden de kurtulmuş olursunuz.

İnşaatlardan sonra geride kalan bana inşaat artıklarını özel kimyasallar ve temizlik ekipmanları kullanarak temizliyor, inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizi bu yorucu ve sinir bozan işten de kurtarıyoruz. Tüm bu özel ekipmanlar ve profesyonel çalışanlarla sunduğumuz hizmetlerimize ek olarak asansörlü cam temizliği alanında da hizmet veriyor, plazaların dış cam temizliğini kısa sürede yapıyoruz. Villa ve apartman dairelerinin temizliği, apartmanınızın merdivenlerinin silinmesi, ofisinizin periyodik temizlik işleri için Sultangazi temizlik hizmetleri sunan şirketimizin servis ekibi ilçenin her yerine, haftanın hangi günlerinde hizmet almak istediğiniz fark etmeksizin 7 gün kesintisiz hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz ve fiyatlarınızla ilgili sorularınız için iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilir veya telefon açabilirsiniz.