Umraniye Temizlik

 

Ev ve işyerlerinizdeki tüm temizlik işlerini kusursuz bir hizmet anlayışı, işinde profesyonelleşmiş çalışanlardan oluşan geniş bir ekiple yapan şirketimiz her bütçeyi düşünerek, cazip fiyatlarla temizlik ihtiyaçlarınızı hiçbir sorun yaşamadan karşılamanızı sağlıyor. Şirket çalışanlarımızın hizmetlerinden memnun kalacağınızı garanti edecek kadar kendine güvenen bir Ümraniye temizlik şirketi olarak ev ve ofis temizliğinden asansörlü cam silmeye, inşaat sonrası temizlikten duvardan duvara halı ve koltuk takımlarının yerinde yıkanmasına, merdiven silmeden villa temizliğine de bütün ihtiyaçlarınızı şirketimizin kurumsal hizmet anlayışıyla sunduğu servis hizmetleriyle karşılayabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlara sahip Ümraniye temizlik hizmetleri sunan şirketimiz modern cihazlarla çalışmakta, ticari işletmelerin tüm temizlik işlerini memnuniyet garantili uygulamalarla karşılayabilecek altyapı yeterliliğine ve deneyime sahiptir.

Şirket ve tüm yüksek katlı yapılarda dış cam temizliği hizmetleri sunuyor, asansörlü cam silme uygulamalarında deneyim sahibi profesyonel ekiplerimiz sayesinde camlarınızın sürekli temiz olmasını sağlıyoruz. Derin yüzey temizliği için kullandığımız buharlı temizlik yöntemleriyse zemindeki çıkartılması zor leke ve kirlerin kısa sürede temizlenmesini, işyerinizin ve her türlü mekân zeminin ilk günkü görünümünü kazanmasını sağlar. Bu geniş kapsamlı hizmetlerin yanı sıra Ümraniye temizlik firması olarak sizlere yerinde halı ve koltuk yıkama konusunda da pratik çözümler sunuyoruz. Duvardan duvara halılarınızı derinlemesine temizlediğimiz yıkama hizmetlerimizde kullanılan sanayi tipi yıkama makinalarıyla derine yerleşen kir, bakteri ve akarlarla beraber temizlenir. Koltuk ve sandalye takımlarınızı da yerinde yıkıyor, buhar uygulamalı hassas temizlik işlemleriyle deri ve hassas döşemelik kumaşlı mobilyalardaki lekeleri bile mobilyaya zarar vermeden çıkartabiliyoruz.

Zemin cilalama ve inşaat sonrası temizlik gibi alanlarda da hizmet veriyor, bu tür temizlik işlerinde deneyim sahibi profesyonel çalışanları görevlendiriyoruz. İnşaatlardan sonraki kaba temizlik işleri, apartmanınızın merdivenlerinin silinmesi, villa ve apartman daireleriniz için gündelik ev temizliği hizmetleri sunan şirketimiz tüm bu geniş kapsamlı servis hizmetlerinde memnuniyetinize garanti vermektedir. Ümraniye temizlik hizmetleri kapsamında verdiğimiz garantili hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim sayfamız ya da telefonla bize dilediğiniz zaman ulaşabilir, temizlik işleriniz için fiyat teklifi istemek için de haftanın 7 günü iletişime geçebilirsiniz.