buharlı koltuk yıkama

Hassas Kumaşlı Mobilyaların Temizliği Artık Sorun Değil

Gösterişli tasarımıyla yaşam alanlarına ve işyerlerine şıklık katan lüks mobilyalar bile zamanla kullanımdan kaynaklı lekeler, kir tabakasının oluşturduğu koyu renk yüzünden son derece itici bir görünüme sahip olabilir. El ve kolun dokunduğu koltuk ve sandalye bölümlerinde zamanla kir birikmesi mobilyanın döşemelik kumaşına işlediğinden, basit bir bezle veya marketten aldığınız temizlik ürünleriyle bu tür kir katmanlarını çıkartmanız mümkün olmayacaktır. Buharlı temizlik hizmetlerimizde kullandığımız özel temizlik cihazları ve temizlik malzemeleriyle bu işlem koltuk ve sandalyenin kumaşına zarar vermeden yapılırken bezle baskı uygulamanız ve lekeyi çıkartmaya çalışmanız durumunda, kumaşta kalıcı hasar ve renk solması oluşabilir.

Koltuk ve sandalye takımlarının yüzeyinde oluşan lekeleri ve kirden kaynaklı koyu renk katmanları çıkartmada en etkili yöntem olan buharlı koltuk yıkama temizlik esnasında uygulanan buhar sayesinde temizliğin yanı sıra hijyen açısından da ideal sonucun alınmasını sağlar. İşyeri ve evlerdeki koltukların yüzeyindeki lekeleri ve kiri çıkartman için marketten aldığı temizlik ürünlerini kullanan, bezle bu ürünleri döşemelik kumaşa uygulayanlarsa mobilyayı temizleyemez. Maalesef tek sorun, koltuk ve sandalyelerin temizlenmemesi değildir çünkü bezle silinen döşemelik kumaşlar yıpranmaya bağlı olarak aşınabilir, renkler solduğu için tüm mobilya takımının yenilenmesi gerekebilir. Buharlı temizlik işlemlerindeyse aşınmaya yol açacak düzeyde bir fiziksel temas olmadığından, döşemelik kumaşın aşınması veya yırtılması gibi bir durum söz konusu değildir.

Deri gibi temizlenirken son derece titiz davranılması gereken kaplamalara sahip koltuk ve sandalye takımlarından hassas kumaş dokusuna sahip mobilyalara dek ev ve işyerinizdeki tüm oturma gruplarının temizliğinde mükemmel sonuç vaat eden buharlı koltuk yıkama ayrıca leke çıkartma konusunda da idealdir. Derine işleyen organik ve sentetik maddelerin çözünmesini, koltuğun döşemelik kumaşından ayrılmasını sağlayan buharlı temizlik işlemiyle bu derine işlemiş lekelerin çıkartılması çok daha kolaydır. Kumaş yüzeyindeki leke ve kiri kısa sürede çıkartma imkânı sunan bu temizlik işlemlerinde yeni cihazlar ve özel formüllü temizlik ürünleri kullanan temizlik elemanlarımız, saatlerce uğraşmadan kısa bir sürede ev ve işyerinizdeki mobilyaların temizliğini bitirir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir