Koltuk Yıkama

Koltuk Takımlarındaki Lekelerin Temizliği

Şıklığıyla mekâna değer katan ve dekorasyonun ayrılmaz parçası olmanın ötesinde ev veya işyeri fark etmeden her mekânın ortak ihtiyacı olan koltuk takımları, diğer eşyalarla birlikte zamanla kirlenir. Ev ve işyerinde kullanılan diğer tüm eşyalar gibi düzenli temizlenmesi gereken ancak istenen her temizlik malzemesinin kullanılması mümkün olmayan koltuk takımlarını derinlemesine temizlemek, profesyonel ekibimizden yardım almadığınız sürece oldukça yorucu bir iş olacaktır. Ekibimiz her bütçeye uygun yerinde koltuk yıkama fiyatları ile çalışırken boş yere basit temizlik ürünleriyle zaman kaybetmeyin ve bir telefonla uzman ekibimizden yardım isteyin. Ev ve işyerinize gelerek koltuk takımı yıkama işlemine biran önce başlayan temizlik servisimiz dakikalar içinde mobilyalarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturur.

Koltuk takımının kaplanmasında kullanılan döşemelik kumaşın hassas yapılı olması, zamanla koltuk takımı yüzeyinde oluşan kir katmanını ve lekeleri temizlemek için bezle silmeyi denemeniz veya marketten alacağınız bilindik temizlik ürünlerini yetersiz kalacaktır. Koltuk takımı yıkama işlemlerinde özel olarak hassas döşemelik kumaşlardaki leke ve kiri çıkartmak için tasarlanmış olan buhar makinaları, yüksek emiş güçlü temizlik cihazları kullanan temizlik ekibimizse temizlik ürünü seçiminde bile titiz davranarak, organik bazlı ve özel formüllü ithal ürünlerle çalışmaktadır. Bu sayede derine işlemiş kir katmanları bile kısa sürede çıkartılmakta ve üstelik avantajlı yerinde koltuk yıkama fiyatları sayesinde sunduğumuz bu pratik çözümlerden faydalanmanız için yüzlerce lira harcamanıza da gerek kalmamakta.

Koltuk takımınızın yüzeyinde oluşan lekeleri çıkartmak için özel formüllü temizlik ürünleri kullanılması gerekirken nasıl etki göstereceğini bilmediğiniz maddeleri uygulamanız sadece lekelerin çıkmaması gibi bir soruna yol açmakla kalmayabilir. Kimyasalların aşındırıcı özelliğine bir de bezle silerken uyguladığınız mekanik etki eklendiğinde, lekeyi çıkartmaya çalışırken döşemelik kumaşın yırtılmasına veya bariz fark yaratacak oranda ton farkı oluşmasına neden olabilirsiniz. Silinen bölgenin renkleri solarsa bu durumun fark edilmemesi imkânsız olacağından, çözüm için koltuk takımını yenilemeniz veya tekrar kaplatmak için yüklüce harcamalar yapmanız gerekecektir. Bu harcamalara gerek bırakmayacak kadar uygun yerinde koltuk yıkama fiyatları ile çalışan şirketimizden yardım isterseniz bu tür problemlerle karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir