Halı temizliği konusunda pratik ve her bütçeye hitap edecek kadar makul fiyatlı hizmetler sunan firmamız yerinde koltuk ve duvardan duvara halı yıkama dâhil, bireysel ve ticari ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayacak kalitede hizmetleriyle Zeytinburnu genelinde bir telefon kadar yakınınızda. Modern yıkama yöntemleri ve sentetik kimyasal kalıntılar bırakmayan, bitkisel içerikli temizlik ürünleri kullanan Zeytinburnu halı koltuk yıkama servisimiz halı ve koltuk takımlarınızda gerçek anlamda hijyen sağlarken temizlik işlemini insan sağlığına zararı dokunmayacak şekilde gerçekleştirir. Halılarınızı adresinizden aldığımız hizmetlerimizde halı temizleme haricinde bu servis hizmetleri için herhangi bir ek harcamaya yapmaz, firmamızın ücretsiz olarak verdiği servis hizmetleri sayesinde halılarınızı taşıma zahmetine girmeden yıkattırabilirsiniz.

Halıların yerinde yıkanması ve bu temizlik işleminin memnuniyetinizi sağlayacak düzeyde hijyen sağlaması için yüksek emiş gücüne sahip vakum makinaları ve özel formüllü halı şampuanları kullanan Zeytinburnu halı koltuk temizleme ekibimiz aynı itinalı yıkama hizmetlerini, sandalye ve koltuk takımlarının temizliği için de sunmaktadır. Hassas döşemelik kumaşlı olduğu için market ürünleriyle, bezle silinmek suretiyle temizlenmesi durumunda kumaşı zarar gören mobilyalarınızdaki lekeleri dahi kısa sürede çıkartabildiğimiz koltuk yıkama hizmetlerimizde mobilyalar hiçbir suretle zarar görmez. Buharlı yıkama yapabildiğimiz için mobilya yüzeyinde herhangi bir deformasyon oluşmadığı gibi, ısı sayesinde mikroorganizma ve akarlar da ölmekte yani gerçek anlamda hijyen sağlanmaktadır.

Memnuniyet Garantili Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Kapınızdan teslim aldığımız halılarınızı yıkama merkezimize getirdikten kısa bir süre sonra yıkama alıyor, yıkama işlemi öncesindeyse halının fiziksel özelliklerine göre hangi yıkama yöntemi ve halı şampuanıyla temizleneceğini belirliyoruz. Zeytinburnu halı koltuk yıkama servisimiz tüm halıları fiziksel özelliklerini göz ardı ederek aynı şekilde yıkamamakta, halının hassas iplik yapısına sahip olması veya sık dokunmuş olması gibi farklı faktörleri göz önünde bulundurarak her halıyı niteliklerine en uygun şekilde temizlemektedir. Böylelikle yıkama işlemi halının renklerinin solmasına yol açmamakta, yoğun temizlik ürünü uygulanmasından kaynaklı ilmek deformasyonu tarzında sorunlar görülmemekte.

Halılarınızın yıkanarak, tüm mikroorganizma ve akarlardan temizlenmesinin ardındansa yine büyük özen gösterdiğimiz kurutma işlemine geçilir. Halının tamamen kurutulduktan sonra adresinizden teslim edilmesi konusunda titiz davranan Zeytinburnu halı koltuk temizleme ekibimiz, teslim aldığınız halılarınızı koku sorunu olmadan hemen kullanmanızı sağlar. Halının nemli kalması durumunda ortama yayılan koku sadece rahatsızlık vermemekte, halıda hızla üreyen mantar ve diğer mikroplar yüzünden solunan havanın kalitesi de bozulmaktadır. Bunun için halı yıkama sonrasında halılarınız tamamen kurutularak, nemin tamamı buharlaştırıldıktan sonra kapınızdan teslim için halılarınız ambalajlanmaktadır.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama İşlemi

Halıların zemine döşenmesi durumunda derinlemesine hijyen sağlayacak şekilde temizlik için ev tipi elektrik süpürgeleri ve basit temizlik ürünleri yetersiz kalır. Bu aşamada devreye giren Zeytinburnu halı koltuk temizleme ekibimizse bir telefonunuzla ev ve işyerinize gelerek, duvardan duvara halıların yeni alınmış gibi görünmesini sağlayacak kadar derinlemesine etkili olan yerinde yıkama yapmaktadır. İlmek aralarında mikrop ve kir kalmayacak şekilde yıkama yapan servis ekibimizin kullandığı vakum makinaları yıkama suyu ve halı şampuanının tamamen emilmesini sağlar. Böylece yıkama işleminden birkaç saat sonra zemin tamamen kurumuş, mekân kullanma açılabilecek hale gelmiş olur. Aynı şekilde sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimizde de istenen hijyeni sağlayacak kadar derinlemesine temizlik yapıyor, mobilya yüzeylerindeki kararması birkaç dakikada giderebiliyoruz.

Halı ve koltuk takımlarınızın memnuniyetinizi sağlayacak kalitedeki hizmetlerle temizlenmesi için Zeytinburnu halı koltuk yıkama ekibimiz küçük büyük iş ayırt etmeksizin, makul fiyatlarla ve haftanın 7 günü kesintisiz olarak servis vermektedir.