Halı ve koltuk takımlarınızın temizliğini derinlemesine hijyen sağlayan yıkama makinalarıyla yapan firmamız, cep yakan yüklü harcamalara gerek olmadan bir telefonla kapınızda. Halılarınızı kapıdan teslim alarak, kısa sürede kir ve mikroplardan tamamen temizlenmiş şekilde yine adresinize getiren Üsküdar halı koltuk yıkama servisimiz ayrıca koltuk ve halılarınız için yerinde yıkama hizmetleri vermektedir. Zemine döşeli olduğu için sökülemeyen ve bu sebeple de temizliği güç olan duvardan duvara halılarınızı yerinde yıkayan temizlik ekibimiz, aynı memnuniyet garantili hizmetleri koltuk ve sandalye takımlarınız için de sunmaktadır. Halı yıkama hizmetlerimizde yeni nesil yıkama sistemleri kullanarak kısa sürede, derinlemesine hijyen sağlayan firmamız bitkisel bazlı temizlik ürünleriyle halı ve koltuk takımlarınızı kimyasal artık bırakmayacak şekilde yıkar. Yerinde yıkama hizmetlerimizse pratik bir şekilde mobilya takımlarını ve duvardan duvara halıların temizlenmesini sağlar.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halılarınızın derinlemesine temizlenmesi, ilmek aralarında kir ve toz kalmaması, halının mantar ve bakteri benzeri tüm mikroorganizmalardan arındırılması için yıkama konusunda hassas davranan Üsküdar halı koltuk temizleme ekibimiz bu doğrultuda modern yıkama teknikleri ve özel formüllü halı şampuanları kullanır. Püskürtmeli halı yıkama işleminde suyun ve halı şampuanının tüm halı yüzeyine eşit oranda dağılması sağlanırken ayrıca ilmek aralarına da etki eden temizlik ürünü, bu elektrik süpürgesiyle temizlenemeyen bölgelerin de hijyenik hale gelmesini sağlar. Servis ekibimiz temizlik merkezimize getirilen halıları fiziksel özelliklerine göre uygun halı şampuanı ve yıkama tekniğiyle yıkamakta, bu hassas yıkama işlemleriyle halının ilmeklerinin zarar görmesi ve renklerinin solması en baştan önlenmektedir.

Firmamız halılarınızı titiz bir çalışma anlayışıyla derinlemesine hijyen sağlayacak şekilde yıkadıktan sonra temizlenen halıları kurutma ünitelerine alır ve bu kurutma işlemine de önem verir. Yıkandıktan sonra halının ıslak kalması durumunda deformasyon oluşabildiği gibi, rutubetten dolayı mantar ve diğer mikroorganizmalar hızla üreyebilir. Halı temizleme işlemi sonrasında nemli kalan halılar ortamın kötü kokmasına yol açarken solunan havanın kalitesi de bozulur. Bu sebepten dolayı Üsküdar halı koltuk temizleme servisimiz halılarınızdaki tüm nemin buharlaştırılmasını sağlamakta, halılar tamamen kuruduktan sonra ambalajlanarak adresinize teslim edilmektedir.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetleriyle ticari işletmelere temizlik konusunda kolaylık sunan Üsküdar halı koltuk yıkama ekibimiz, duvardan duvara halı kullanılan mekânların zemin temizliğini de göz açıp kapayıncaya kadar kısa sürede yapar. Otel, anaokulu, mescit, restoran ve duvardan duvara halı kullanılan diğer her mekânda yerinde halı temizleme hizmetlerimiz sayesinde zahmetsizce ve yüklü harcamalar yapmadan arzu edilen hijyen sağlanabilir. Mantar ve akar oluşumlarının zemin döşemesi halılardan tamamen temizlendiği bu yerinde halı yıkama işlemlerinde yüksek emiş gücüne sahip vakum makinaları kullanıyor, bu sayede ilmek aralarındaki pisliği ve akarları bile zeminden tamamen temizleyebiliyoruz. Üsküdar halı koltuk temizleme servisimiz koltuk ve sandalye takımlarınızın temizliğinde de aynı hijyenik yıkama imkânlarını sunar, hassas yapıya sahip mobilyalarınız bile memnuniyetinizi kazanacak şekilde yıkama yapar.

Mobilya takımlarınızın yerinde temizliğinden duvardan duvara halıların pratik bir şekilde ve üst düzey hijyen sağlayacak biçimde temizlenmesini sağlayan firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Hizmet kalitesini daha da artırmak için kullandığı yıkama makinalarını sürekli yeni sistemlerle güncelleyen Üsküdar halı koltuk yıkama servisimiz bu memnuniyet garantili hizmetlerden herkesin yararlanması için fiyatlarını makul seviyede tutmaktadır. İlçenin tüm mahallerinde, büyük küçük iş ayrımı yapmadan servis veren firmamız haftanın tüm günleri çalışmaktadır.