Halı ve koltukların temizliğini memnuniyet garantili hizmetlerle yapan firmamız ticari işletmelerden yaşam alanlarına her bütçeye uygun fiyatlarla Ümraniye genelinde hizmetinizde. Bir telefonla kapınıza gelerek halılarınızı teslim alan Ümraniye halı koltuk yıkama servisimiz, sizleri günlerce bekletmeden kısa sürede hijyen beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak şekilde temizlenmiş halılarınızı teslim eder. Tertemiz hale gelen halılarınızı kapınızdan teslim ettiğimiz hizmetlerimizde halı yıkama haricinde hiçbir şey için ekstra harcama yapmaz, ücretsiz olarak sunduğumuz servis hizmeti sayesinde zahmetsizce ve en ekonomik şekilde halılarınızı temizlettirirsiniz. Mescit, otel, restoran, anaokulu ve yaşam alanlarında kullanılan her tip duvardan duvara halıyı yerinde yıkayan Ümraniye halı koltuk temizleme servisimiz ayrıca sandalye ve koltuk takımlarının temizliği için de cazip fiyatlı hizmetler vermektedir.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halılarınızı teslim alarak yıkama merkezimize getiren servis ekibimiz zaman kaybetmeden yıkama ünitelerine alınan halıları, fiziksel niteliklerini dikkate alarak en uygun şekilde yıkar. Halı temizleme işlemlerinde her halıyı üretim malzemesi ve ilmek yoğunluğuna göre yıkayan firmamız, bu itinalı yıkama anlayışıyla halıların deforme olmasını ve renk solması tarzında sorunlar yaşanması da en başından önler. Ümraniye halı koltuk yıkama hizmetlerimizde püskürtmeli yıkama işleminden vakumla emiş aşamasına dek özel tasarım, en kaliteli ekipmanları kullandığımız için en sık dokunmuş halıların bile baştan aşağı kirden arınmasını sağlayabiliyoruz. Ayrıca şirketimizin kullandığı halı şampuanları mikropları ve akarı öldürürken aynı zamanda bitkisel bazlı olduğundan, yıkamadan sonra sentetik kimyasal artık bırakmaz.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Duvardan duvara halıların kullanıldığı her mekânda, işlerin aksamasına neden olmadan ve saatlerce mekânın kapalı kalması da gerekmeden pratik bir şekilde yıkama yapıyoruz. Ümraniye halı koltuk temizleme servisimiz yüksek emiş güçlü ve püskürmeli yıkama yapan makinalarla çalışmakta, bu portatif halı temizleme makinalarıyla ev ve işyerlerindeki zemin döşemesi halıları da kusursuz şekilde temizleyebilmekte. Zemindeki lekeleri etkili şekilde çıkartabilen portatif halı temizleme makinalarımız ayrıca yüksek emiş gücüyle, uygulanan halı şampuanı ve suyu da temizler. Bu sayede duvardan duvara halılar yıkamanın ardından mekânın günlerce havalandırılmasına yol açacak şekilde ıslak kalmaz, yıkamadan sonraki birkaç saat içinde halılar tekrar kullanılabilecek kadar kurumuş olur.

Yerinde temizlik hizmetlerimiz duvardan duvara halılarınızın hijyenik bir kullanıma sahip olmasını sağlayan şirketimiz aynı memnuniyet garantisiyle, sandalye ve koltuk takımlarınızı da temizliyor. Koltuk yıkama hizmetlerimizde hassas kumaşlı oturma gruplarında bile kusursuz sonuç sunan yıkama sistemleri ve özel formüllü şampuanlar kullanıyoruz. Bu şampuanlar mite ve mantarların tamamen öldürülmesini sağlarken yıkamadan sonra döşemelik kumaşlarda sentetik kimyasallar bırakmamakta, tam anlamıyla sağlıklı kullanım sağlamaktadır. Ümraniye halı koltuk temizleme servisimiz buharlı yıkama yapan ve böylece hassas döşemelik kumaşın kullanıldığı oturma gruplarında deformasyona yol açmayan, modern koltuk temizleme makinaları da kullanmaktadır. Kullanılan bu özel ekipmanlar sayesinde kir birikmesiyle ortaya çıkan ve estetik anlamda oldukça kötü bir görsellik ortaya çıkartan kir katmanını kolayca temizleyebiliyor, mobilya yüzeylerindeki bu kararmayı tamamen giderebiliyoruz. Halı yıkama hizmetlerimizdeki gibi tüm bu temizlik süreci kısa sürede ve size hiçbir suretle zahmet vermeksizin tamamlanmaktadır. Her bütçeye hitap edecek cazip fiyatlarla hizmet veren Ümraniye halı koltuk yıkama servisimiz, deneyimiyle her tür sandalye ve koltuk takımını memnuniyetinizi kazanacak şekilde yerinde yıkayabilir.

Ümraniye geneline kesintisiz olarak servis hizmeti veren, haftanın tüm günleri ihtiyaçlarınıza en kaliteli hizmetleri sunmak üzere çalışan firmamız bireysel ve ticari taleplerinize ekonomik çözümler sunmaktadır. Fiyatlarımız ve servis hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgiye, 7/24 hizmet veren danışma hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.