İstanbul genelinde halı ve koltuk takımlarının temizliğiyle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza, memnuniyet garantili hizmetler sunan firmamız Tuzla genelinde de sadece bir telefon kadar yakınınızda. Yaşam alanınızdaki koltuk ve halıların temizliği, işyerinizde arzu ettiğiniz hijyenin sağlanması, mescit ve okullarda kullanılan duvardan duvara halıların yerinde yıkanması gibi konuların tamamında %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle profesyonel çözümler sunmaktayız. Tuzla halı koltuk yıkama servisimiz ev ve işyerinizdeki halıları hiçbir ekstra harcama yapmanıza gerek olmadan kapınızdan teslim alır, sadece halı yıkama ücreti ödeyerek faydalandığınız hizmetlerimiz kapsamında temizlenen halılarınızı yine kapınızdan teslim eder.

Yüksek emiş gücüyle derinlemesine temizlik imkânı sunan, sanayi tipi vakum makinaları ve püskürtmeli yıkama yapan portatif cihazlarla halılarınızın yeni alınmış gibi görünmesini sağlayan servis ekibimiz koltuklarınızı da memnuniyet garantili hizmetlerle yerinde temizler. Müşteri memnuniyeti odaklı Tuzla halı koltuk temizleme hizmetlerimiz her bütçeye uygun olduğundan, harcamaları düşünmeden temizlik işleri için firmamızdan yardım isteyebilirsiniz.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Ev ve işyerinizden aldığımız halılarınızı temizlik merkezimize getirdikten sonra fiziksel özelliklerine göre en uygun şampuan ve yıkama teknikleriyle temizliyor, böylece halının yıkama işlemi sonrasında zarar görmesini önlüyoruz. Tuzla halı koltuk temizleme hizmetlerimizde müşterilerimizden teslim aldığımız tüm halılar ilmek yoğunluğu, iplik kalitesi ve fiziksel durumuna göre ideal yıkama tekniğiyle temizlendiği için müşterilerimizin halılarının hiçbirinde; renk solması, saçak bozulması, ilmeklerde deformasyon gibi problemler görülmez. Narin halıların bile tertemiz hale getirilirken hiçbir şekilde zarar görmediği halı yıkama hizmetlerimizde kimyasal kalıntılar bırakan temizlik ürünleri kullanılmaz. Bitkisel bazlı halı şampuanlarımızla temizlenen halılar tüm kir ve mikroplardan arındırılırken bu halılar anaokullarından mescitlere kadar hijyenin önemli olduğu her mekânda gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Halıların temizliği kadar önemli olan bir diğer konu kurutmanın tam yapılması olduğundan, Tuzla halı koltuk yıkama servisimiz müşterilerinden teslim aldığı tüm halıları tamamen kurumuş olarak teslim eder. Ambalajlanarak adresinize teslim edilmek üzere yol çıkartılan tüm halılar nemden arındırılmış, bu sayede koku ve mantar gibi problemlere neden olmayacak kadar iyi temizlenmiştir. Kurutmanın tam yapılmaması durumunda katlanan ve müşteriye teslim edilmek üzere ambalajlanan halıların ilmek aralarında hızla mikroorganizmalar ürediğinden, halının serilmesiyle birlikte ortama rutubet ve mantarlardan kaynaklı kötü kokular yayılır. Tuzla halı koltuk temizleme servisimizden teslim aldığınız halılarınız nemli kalmadığından, teslimatın hemen ardından ev ve işyerinize serebilir ve koku sorunu olmaksızın tertemiz olmuş halılarınızı kullanmanın keyfine varabilirsiniz.  Halı temizleme hizmetlerimizde memnuniyetiniz esas olduğundan titiz çalışıyor ve hijyen beklentilerinizi de karşılayacağımıza garanti veriyoruz.

Koltuk ve Duvardan Duvara Halıların Temizliği

Duvardan duvara halılarınızı yerinde temizleyen, sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında temizlik ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunan firmamız yerinde temizlik konusunda da uzmanlaşmıştır. Sandalye ve koltuk takımlarınızı döşemelik kumaşı aşındırmadan temizleyen ekibimiz zemin döşemesi olarak kullanılan halılarda da istenen derinlemesine temizliği pratik uygulamalarla sağlar. Vakum makinalarımız duvardan duvara halıların ilmek aralarındaki kir ve akarı temizleyerek, birkaç saat içinde tamamen kuruyan halılar sayesinde mekânın kısa sürede kullanıma açılmasına olanak tanır. Tuzla halı koltuk yıkama servisimizin kullandığı sandalye ve koltuk yıkama makinalarıysa bezle silmek suretiyle çıkmayacak lekeleri, kir tabakasının yol açtığı koyulaşmayla birlikte çıkartır.

Koltuk ve halı yıkama hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanmak veya memnuniyetinizi garanti altına alan, profesyonel temizlik hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bir telefon açmanız yeterli. Temizlik ekibimiz Tuzla geneline hafta içi sonu demeden her gün, kesintisiz olarak servis vermektedir.