Halılarınızı cazip fiyatlarla, kapınızdan teslim alarak kısa süre içinde yıkayan ve hijyen beklentilerinizi karşılayacak titizlikle yıkama yapan firmamız İstanbul genelinde olduğu gibi, Sultangazi’de de bir telefonunuzda adresinizde. Sultangazi halı koltuk yıkama servisimizin profesyonel hizmetleriyle ev ve işyerinizdeki halıların arzu ettiğiniz sağlıklı kullanıma sahip olması için yüklü harcamalar yapmanıza gerek kalmıyor. Firmamızın halı yıkama hizmetlerinde özel yıkama makinaları ve halı şampuanları kullanıldığından, elektrik süpürgesi ve marketten alınan basit ürünlerle sağlanamayan derinlemesine temizlik yapılabilir. Halıların ilmek aralarının bile tüm kir, toz, saç, akar ve mikroplardan arındırıldığı temizlik işlemlerimizin sunduğu hijyenden duvardan duvara halılarınızın temizliği için de bir telefonla yararlanabilirsiniz. Duvardan duvara halıların yerinde yıkanması ve koltuk yıkama hizmetlerimiz, ticari işletmelerden yaşam alanlarına dek istenen her mekânda temizlik ihtiyaçlarını memnuniyet garantili şekilde karşılamaktadır.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Yüklü harcamalara gerek olmadan ev ve işyerinizde istediğiniz hijyeni sağlayan Sultangazi halı koltuk temizleme servisimiz, hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece halı yıkama için ödeme yaparak halılarınızı kapıdan teslim eder. Adresinizden alınan halıların temizlik merkezimize ulaştırılmasının ardındansa zaman kaybetmeden, halının yapısal özelliklerine uygun olarak yıkanmasına geçilir. Bu yıkama işlemininse halının ilmek sıklığına, iplik kalitesine ve halının fiziksel durumuna uygun şekilde yapılması çok önemlidir.

Halının deforme olmaması için her halıyı fiziksel özelliklerine uygun şekilde yıkayan firmamız kurutma konusunda da titizdir. Bu şekilde halı yıkama işlemi ardından nemden tamamen arındırılan halılarınızda koku oluşmaz. Nemli kalan halılar mekânın kötü kokmasına yol açarken bir yandan da rutubetten kaynaklı mantar ve mikroorganizmalar ürediğinden, görünürde temiz olan halılar kısa sürede mikrop yuvasına dönüşür. Sultangazi halı koltuk yıkama ekibimizse halıları; tamamen kurumuş, nemden arındırılmış ve böylelikle hemen serilerek kullanılabilecek şekilde teslim eder.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Otel ve restoran gibi ticari işletmelerin kullandığı duvardan duvara halıların yerinde temizliği konusunda bugüne dek tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanacak kalitede hizmetler sunmayı başaran Sultangazi halı koltuk temizleme ekibimiz, mescit ve anaokulu gibi mekânlarda kullanılan zemin döşemesi halıları da yerinde yıkar. Konforlu kullanımıyla çoğu mekân için tek seçenek olan duvardan duvara halılar sökülemediğinden yerinde temizlenmelidir ancak bu temizlik işinin basit elektrik süpürgeleriyle yapılması, istenen hijyenin sağlanması açısından yetersizdir. Bunun için yerinde halı temizleme hizmetlerimizde vakum makinalarından faydalanıyor, bu makinaların yüksek emiş gücü sayesinde süpürerek temizlenemeyecek ilmek arası toz ve akarları bile zeminden tamamen temizleyebiliyoruz.

Yerinde temizlik hizmetlerimizde kullandığımız halı şampuanları konusunda da titiz davranıyor, sentetik kimyasalların bulunduğu ve sağlığa zararlı kalıntılar bırakan temizlik ürünleri yerinde bitkisel bazlı halı şampuanlarıyla halı yıkama yapıyoruz. Bu özel formüllü ürünlerle halıların dip kısmındaki toz ve kir birikmesi yüzeye çıkartılırken vakum makinalarımız, halı yüzeyine çıkan tüm bu pisliği emer. Sultangazi halı koltuk temizleme ekibimiz ayrıca sandalye ve koltuk takımlarınızı da yerinde yıkamakta, kısa sürede mükemmel sonuç vaat eden bu temizlik işlemiyle hassas döşemelik kumaşa sahip mobilyalarınızı dahi memnuniyetinizi sağlayacak biçimde temizleyebilmekte. Koltuk yıkama hizmetlerimizde buharlı yıkama uygulamalarından yararlanabildiğimiz için akar ve mikropların öldürülmesiyle, mobilya yüzeyinin tüm mantar ve bakterilerden temizlenmesini sağlıyoruz. Silinmesi durumunda deforme olacak ve renkleri solacak döşemelik kumaşlı mobilyalarınızdaki lekelerden kurtulmak için Sultangazi halı koltuk yıkama ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

Firmamız iş ayırt etmeksizin bireysel ve ticari ihtiyaçlarınızın tamamını aynı hizmet kalitesiyle karşılamakta, halı ve koltuklarınızın temizliğinizi memnuniyetinizi sağlayacak ve istenen hijyeni sunacak biçimde temizlemektedir.