Halılarınızın temizliğini sanayi tipi, yüksek vakum gücüne sahip yıkama makinalarıyla yapan firmamız ev ve işyerinizde istediğiniz hijyeni sağlayan ve bu şekilde memnuniyetinizi garanti altına alan halı yıkama hizmetleri sunuyor. Her tip halıyı kapınızdan teslim alarak kısa sürede kir ve mikroplardan tamamen arındırılmış şekilde yine kapınıza getiren Şişli halı koltuk yıkama servisimiz ayrıca zemine döşenmiş duvardan duvara halıların yerinde temizliği konusunda da pratik çözümler sunmaktadır. Firmamızın yerinde temizlik hizmetleri kapsamında sunduğu sandalye ve koltuk yıkama hizmetleri de hijyene dair beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak titizlikle gerçekleştirilmektedir.

İşinde deneyim sahibi olan ve profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan elemanlardan oluşan Şişli halı koltuk temizleme ekibimiz, hiçbir ekstra ücret ödemenize gerek olmaksızın halılarınızı adresinizden teslim alır ve tertemiz hale getirildikten sonra da yine kapınızdan teslim eder. Temizlik merkezimize getirilen halılarınızsa ilmek sıklığı, iplik kalitesi ve fiziksel durumu dikkate alınarak en uygun halı şampuanları ve yıkama teknikleriyle yıkanır. Böylelikle halıların renkleri solmaz ve yıkama işleminden sonra halıda herhangi bir deformasyon görülmez. Aynı hassasiyeti yerinde koltuk ve sandalye yıkama konusunda da gösteriyor, buharlı yıkama uygulamalar dâhil koltuk takımlarının döşemelik kumaşlarını en hassas ve etkili uygulamalarla temizliyoruz.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halılarınızın kısa sürede ve derinlemesine temizlenmesi için son teknolojiye sahip, yıkama işleminde kullanılmak üzere tasarlanmış makinalar kullanan firmamız kapınızdan teslim aldığı halılarınızı bu makinalar yardımıyla saatlerce uğraşmaya gerek kalmadan yıkar. Yıkama işleminin hızla gerçekleştirilmesi halının tamamen temizlenmesine engel teşkil etmez, aksine halı temizleme işleminde kullanılan özel formüllü şampuanlar ve vakum püskürtmeli yıkama yapan makinalarla halıların ilmek aralarındaki kir ve toz bile çıkartılır. Halılarınızın ilmek sıklığını ve fiziksel durumunu göz önünde bulundurarak temizliğin nasıl yapılacağına karar veren Şişli halı koltuk temizleme servisimiz, her halıyı kalitesine en uygun temizlik yöntemini kullanarak temizler. Halının yapısına uygun yöntemle yıkanması deformasyonu önlemekte, saçak ve ilmeklerin zarar görmesine engel olurken renk solması türünde problemler görülmesine de mani olmaktadır.

Halılarınızın temizliğini kısa sürede bitiren ve istenen derinlemesine hijyeni sağlayan temizlik ekibimiz aynı hızla kurutma işlemine geçer. Halıların yıkandıktan sonra tamamen kurutulması, rutubetten kaynaklı yıpranma ve mantar üremesi gibi sorunlar açısından çok önemlidir. Bu sebeple Şişli halı koltuk yıkama hizmetlerimizde özel kurutma üniteleri kullanıyor, yerinde yıkadığımız halılardaysa nemin buharlaşması ve suyun halıdan tamamen alınması için yüksek emiş güçlü vakum makinalarından faydalanıyoruz. Böylelikle halılarınız temizlendikten sonra rutubetten dolayı ortamda kötü bir koku oluşmuyor.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Halılarınızın zemine döşenmesinden dolayı sökülmesi mümkün değilse Şişli halı koltuk yıkama hizmetlerimize başvurarak, duvardan duvara halılarınızda da aynı hijyenik temizliğin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yerinde halı yıkama hizmetlerimizde bezle silinmesi halinde derine yerleşen ve kalıcı hale gelen lekeleri dakikalar içinde çıkartabiliyor, ilmek aralarına dolan ve kararmaya sebep olan kir tabakasını kolaylıkla temizleyebiliyoruz. Koltuk takımlarının yerinde temizliğinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak, döşemelik kumaştaki kir tabakasının yol açtığı kararmadan eser kalmayacak şekilde yıkama yapabiliyoruz. Her ölçekten ticari işletmenin halı ve koltuk temizliği ihtiyaçlarına kurumsal hizmet anlayışıyla yanıt verebilecek deneyim ve yeterlilikte olan Şişli halı koltuk yıkama ekibimiz, yaşam alanlarınızın temizliği içinse bütçe dostu fiyat seçenekleri sunmaktadır. Halı ve mobilyalarınızın temizliğinin tam istediğiniz şekilde yapılmasını sağlayan hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgiye 7 gün, 24 saat bize ulaşabileceğiniz danışma hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.