Halı ve koltuk takımlarınızı memnuniyetinizi garantileyecek titizle temizliyor, yüklü harcamalar yapmanıza gerek bırakmadan ev ve işyerinizdeki temizlik ihtiyaçlarınızı en kaliteli hizmetlerle karşılıyoruz. Sarıyer halı koltuk yıkama servisimiz derinlemesine hijyen sağlamak üzere modern yıkama makinaları kullanmakta, kimyasal kalıntılar bırakmayan bitkisel bazlı temizlik ürünleri sayesinde yıkama işlemini en sağlıklı şekilde gerçekleştirmektedir. Otel, mescit, restoran, anaokulu gibi birçok mekânda yerinde halı yıkama hizmetleri de sunan şirketimiz ayrıca bu mekânlardaki her tür sandalye ve koltuk takımını da yerinde temizler. Titiz çalışan ve halılarınızı her zaman ilmek yapısına uygun tekniklerle yıkayan temizlik ekibimizin kullandığı yöntemler sayesinde yıkama işleminin ardından halıların renkleri solmaz, saçak ve ilmekler deforme olmaz. Aynı hassas temizlik şartlarını yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimizde de sağlamaktayız.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Ev ve işyerlerinde kullanılan halıların ilk günkü şık görünümüne geri dönmesini sağlarken aynı zamanda üst düzey hijyen sağlayan halı temizleme hizmetlerimiz, makul bir bütçe ayırarak temizlik ihtiyacınızı en güvenilir şekilde karşılamanıza imkân tanıyor. Ev ve işyerinize gelerek halılarınızı adresinizden teslim alan ve bu şekilde taşıma zahmeti, maliyetinden de kurtulmanızı sağlayan Sarıyer halı koltuk temizleme servisimiz günlerce beklemenize gerek olmadan kısa sürede tertemiz hale gelmiş halılarınızı yine adresinize getirir. Halı yıkama haricinde şirketimize bu servis hizmetleri için herhangi bir ek ücret ödemeniz de gerekmez. Temizlik merkezimize getirilen halılarınızsa bekletmeden, gerekli incelemelerden sonra hemen yıkama bölümüne alınır.

Müşterilerimizin tüm halılarını aynı teknikler ve temizlik ürünleriyle yıkamıyor, temizlik işlemi öncesinde halının ilmek yapısı ve malzemesini inceledikten sonra her halıyı fiziksel özelliklerine uygun ürünler ve yıkama teknikleriyle temizliyoruz. Böylelikle halı yıkama işlemi halıya zarar vermeden yapılmakta, halıya özel şampuan ve yıkama tekniği kullanıldığı için herhangi bir suretle renk kaybı yaşanmamakta. Hassas iplik yapısına sahip halılarda bile deformasyon olmaksızın derinlemesine temizlik sağlayabilen Sarıyer halı koltuk yıkama ekibimiz, ayrıca bezle silerek çıkartılması mümkün olmayan lekeleri de çıkartabilir. Bu işlemlerin sonrasında kurutma aşamasına geçilmekte, kurutma tam sağlandığı için sizlere asla ıslak veya nemli halılar teslim edilmemektedir. Halının tam olarak kurutulması koku ve mantar oluşumunu engeller, bu sayede teslim aldığınız halıları hemen ve sorun yaşamadan kullanmanız sağlanır.

Duvardan Duvara Halı ve Koltukların Yerinde Temizliği

Zemine döşendiği için yerinden sökülemeyen ve bu sebeple de etkili bir biçimde temizlenemeyen duvardan duvara halılarınız için yerinde yıkama hizmeti veren Sarıyer halı koltuk temizleme ekibimiz ayrıca sandalye ve koltuk takımlarınızı da hassas yıkama yapan portatif makinalarla ev ve işyerinizde temizliyor. Şıklığı kadar sağladığı konfor sebebiyle de otellerden mescitlere, okul ve yurtlardan restoranlara geniş bir kullanım alanına sahip olan duvardan duvara halılar, zemini kapladığı için elektrik süpürgeleri veya basit temizlik ürünleriyle derinlemesine temizlenemez. Zamanla halının dip kısımlarında biriken kir koyu renk bir görünüme yol açarken bu kir tabakası bakteri, akar ve mantar üremesi için de uygun bir ortam hazırlar. Sarıyer halı koltuk yıkama servisimizin profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirdiği temizlik işlemiyle tüm bu mikroorganizmaların, kir ve akarla birlikte temizlenmesini sağlar. Firmamız zemin döşemesi halılarda sağladığı hijyeni yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerinde de sağlamak için mobilyalarınızı yüksek emiş gücüne sahip portatif temizlik makinaları ve hassas dokulu döşemelik kumaşları yıpratmadan temizleyen şampuanlar kullanır. Halı ve koltuk takımlarınızın temizliği konusunda sizlere memnuniyet garantili hizmetler veren Sarıyer halı koltuk yıkama servisimiz haftanın tüm günleri çalışmaktadır.