Halı ve mobilyaların temizliği için zorlu bir uğraşa katlanmanıza gerek bırakmayan Pendik halı koltuk yıkama servisimiz tüm uğraşa karşın istenen sonucun da alınamadığı bu zahmetli temizlik işlerini, pratik bir şekilde ve üstelik memnuniyetinizi sağlayacak titiz bir çalışma anlayışıyla yapıyor. Halılarınızı sadece yüzeysel olarak temizlemeyen, ilmek aralarındaki toz ve kir birikintilerini de halıdan tamamen çıkartan Pendik halı koltuk yıkama servisimiz ayrıca halıya yerleşen mikroorganizmaların da tamamen temizlenmesini sağlar. Yüksek emiş gücüne sahip vakum makinalarımız elektrik süpürgesinin ulaşamadığı ilmek aralarını bile kısa sürede temizlerken firmamız halı yıkama işlerinin tamamında, zararlı sentetik kimyasal kalıntılar bırakmayan bitkisel özlü şampuanlar kullanır. Aynı kalite odaklı hizmet anlayışımızı yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimizde de sunuyor, döşemelik kumaş yüzeyindeki lekeleri ve kir tabakasından kaynaklı koyulaşmayı mobilyaya zarar vermeden temizliyoruz. Tüm bu memnuniyetinizi en üst seviyede karşılayan ve temizlik ihtiyaçlarına mümkün olan en pratik yoldan çözüm getiren hizmetlerimizden bütçenizi zorlayacak, yüklü harcamalar yapmadan yararlanabilirsiniz.

Derinlemesine Hijyen Sağlayan Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Kapınızdan teslim aldığımız halılarınız mümkün olan en kısa sürede temizlik merkezimize getirilir ve temizlik ekiplerimiz zaman kaybetmeden halı temizleme işlemine başlar. Temizliğin halıya zarar vermeyecek ve aynı zamanda derinlemesine hijyen sağlayacak biçimde yapılması için öncelikle halının yapısal özelliklerini inceleyen temizlik ekibimiz, böylelikle ilmeklere veya renklere zarar verecek müdahalelerde bulunmaz. Her halıyı, üretim kalitesi ve ilmek yapısına uygun yöntemle temizlediğimiz için halıların ilmek ve saçaklarında hiçbir şekilde deformasyon olmaz. Halıların kısa sürede yıkanması için zaman kaybetmeden işe koyulan Pendik halı koltuk temizleme ekibimiz bu işlemlerde yüksek emiş gücüne sahip vakum makinaları kullanır, bu özel tasarım cihazlar sayesinde ilmek araları da temizlenir ve gerçek anlamda temizlik sağlanır. Ayrıca uygulana şampuan ve diğer temizlik ürünlerinin tamamen çıkartılmasını da sağlayan bu vakum makinaları, temizliğin ardından halı yüzeyinden insan sağlığına zarar veren kimyasallar kalmamasını sağlar.

Servis ekibimiz zararlı, sentetik kimyasal içerikli halı şampuanları kullanmadan ev ve işyerinizden teslim aldığı halıları bitkisel bazlı temizlik ürünleriyle yıkar. Bu şekilde alerjik problemlere karşı önlem alındığı kadar ayrıca toksin maddelerin halılar üzerinden yaşam alanınıza ve işyerlerinize taşınması da önlenir. Pendik halı koltuk yıkama servisimizin titizlik gösterdiği bir diğer konuysa halıların şampuan ve leke çıkartıcı uygulandıktan sonra tamamen durulanması, son aşamadaysa durulama suyunun halıdan tamamen buharlaştırılmasıdır. Halı yıkama işlemi sonrasında suyun tamamen buharlaşmaması durumunda ev ve işyerlerinde getirilen halılarda kısa sürede mantar oluşmaya başlar. Bu mantar ve diğer mikroorganizmaların hızla üremesiyle birlikte rutubetten de kaynaklı kötü kokular oluşturan sorunun yaşanmaması içinse Pendik halı koltuk temizleme servisimiz yıkama merkezimize getirilen tüm halıları tamamen kuruduktan sonra ambalajlayarak, ev ve işyerinize teslim etmektedir.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Evinizden aldığımız halılarınızı memnuniyetinizi sağlayacak şekilde temizlerken işyeriniz ve yaşam alanınızda kullanılan, zemine döşendiği için sökülmesi mümkün olmayan duvardan duvara halılarınızı da yerinde ve aynı memnuniyet garantisiyle yıkayabiliyoruz. Yüksek emiş gücüne ve püskürtmeli yıkama yaparak, şampuanın derinlemesine etki etmesini sağlayan portatif halı temizleme makinalarımız sayesinde duvardan duvara halılardaki lekeleri çıkartabiliyor ve elektrik süpürgesiyle sağlanamayan hijyeni sunabiliyoruz. Koltuk ve sandalye yıkama hizmetlerimizdeyse hassas kumaşlara zarar vermeyecek, leke ve kir tabakasını tamamen çıkartacak özel yıkama teknikleri kullanmaktayız. Pendik halı koltuk yıkama servisimiz temizlik işleminin kusursuz sonuç vermesini sağlamak için her zaman en modern ekipmanları ve özel formüllü temizlik ürünlerini kullanmaktadır.