Temizlik işlerinizin tamamına makul fiyatlı ve memnuniyet garantili hizmetler sunan firmamız sadece ticari işletmelere kurumsal düzeyde temizlik hizmetleri sunmakla kalmıyor, yaşam alanınızın temizlik işlerine dair ihtiyaçlarınıza da aynı profesyonel hizmet anlayışıyla çözüm getiriyor. Pendik ev temizliği hizmetlerimiz sayesinde yaşam alanınızın ayın belli günlerinde, zaman ayırabildiğiniz ölçüde değil haftanın tüm günleri istediğiniz hijyene sahip olmasını sağlıyoruz. Gündelik olarak yararlanabileceğiniz gibi haftanın belli günlerinde de ev temizliği hizmetleri için profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz. İşini ciddiyetle yapan ve dip bucak demeden, titiz çalışma anlayışıyla yaşam alanınızın temizliğini içinize sinecek şekilde yapan çalışanlarımız temizlik işlerinin niteliğine bağlı olarak sanayi tipi temizlik makinaları ve ekipmanları kullanabilecek eğitime sahip, gerçek anlamda profesyonellerden oluşmaktadır.

Temizliğe Harcadığınız Zamanı Kendinize ve Sevdiklerinize Ayırın

Yaşam alanınızın temizlik işlerine dair her türlü konuda sizlere pratik ve hızlı çözümler sunan Pendik ev temizliği servisimiz sayesinde şehir hayatının yorucu temposunda enerjinizi ve zamanınızı, bir de evin rutin temizlik işlerine harcamanıza gerek kalmıyor. Kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırmak, enerjinizi düzenli bir şekilde devamlı yapılması gereken temizlik işlerine harcamamak için ev temizliği hizmetleri sunuyoruz. İşinde profesyonel olan çalışanlarımız sayesinde verdiğimiz hizmetlerde memnuniyet garanti vermekteyiz. Camlarınızın silinmesi veya fayans, zemin temizliği gibi ihtiyaçlarınıza ek olarak toz alma, banyo ve tuvaletlerin temizlenmesi gibi diğer her türlü temizlik işi için de bir telefonla temizlik ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Hzmetlerimize Memnuniyet Garantisi Veriyoruz

Temizlik konusunda oldukça titiz olan çalışanlarımız aldığınız ev temizliği hizmeti sonrasında memnuniyetinizi garanti altına almak adına evinize gelir gelmez ezbere temizliğe girişmek yerine öncelikle temizliğin nasıl yapılmasını ve nelere dikkat edilmesini istediğinizi öğrenmek adına sizinle kısa bir görüşme yapar. Bu görüşmeyle birlikte titiz olduğunuz hususlar önceden öğrenildiğinden temizlik sonrasında her şeyin içinize sineceğinden emin olunacak biçimde titiz bir çalışma anlayışıyla temizlik yapılır. Temizlikten sonra her zaman için beğenmediğiniz yerler olması halinde buraların yeniden temizlenmesini isteyebilirsiniz. Ayrıca bu gibi sorunları bir sonraki temizlik gününde yaşamayacağınızdan, çalışanlarımızın bu sizin için önemli olan konularda bir sonraki sefer çok daha titiz çalışacağından da emin olabilirsiniz.

Evinizde sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığıyla, temizliği düşünmeden oturmanızı sağlayan ve bu konuda en pratik çözümü sunan Pendik ev temizliği ekibimizin hizmetlerinden yararlanmak için bütçenizi zorlamanıza gerek yok. Memnuniyetiniz açısından temizliğin kusursuz yapılması kadar fiyatın da makul olması gerektiğini farkında olan temizlik firmamız, bu sebeple siz değerli müşterilerine Pendik genelinde piyasanın en cazip fiyatlarıyla hizmet vermektedir.