Kapınızdan teslim aldığı halılarınızı günlerce beklemenize gerek kalmadan kısa sürede, tertemiz olmuş şekilde yine kapınızdan teslim eden Maltepe halı koltuk yıkama servisimiz ev ve işyerinizdeki mobilyaları da yerinde temizliyor. Koltuk ve halı temizliği için bitkisel formüllü temizlik ürünleri ve yüksek emiş gücüne sahip yıkama makinaları kullanan firmamız memnuniyetinizi garanti altına alan, hijyenik koltuk ve halı yıkama hizmetleri vermektedir.  Halıların tüm kirden ve ayrıca mantar, bakteri gibi hastalık kaynağı olan mikroorganizmalardan temizlendiği halı temizleme işlemlerinde ilkel yöntemler kullanmıyor, halı temizliği için özel olarak tasarlanmış son teknolojiye sahip makinalarla çalışıyoruz. Bu gelişmiş yıkama sistemleriyle ev ve işyerlerinde sadece elektrik süpürgesi ve market ürünleriyle sağlanamayacak üst düzey hijyeni sağlayabiliyoruz. Yerinde sandalye ve koltuk takımlarınızı yıkarken de yeni yıkama makinalarıyla döşemelik kumaşın derinlemesine temizlenmesini sağlıyor ve dakikalar içinde mobilyalara ilk günkü şık görünümünü geri kazandırıyoruz.

Memnuniyet Garantili Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Ev kadınlarının temizlik yükünü hafifleten ve aynı zamanda müşterilerine temiz bir ortamda hizmet verme konusunda titiz davranan işletme sahiplerine de büyük kolaylık sunan Maltepe halı koltuk temizleme servisimiz memnuniyet garantili halı yıkama hizmetleriyle bir telefonunuzla yanınızda. Halılarınızı adresinize gelerek teslim alan ve yıkandıktan sonra kısa sürede tekrar adresinize ulaştıran firmamız halı temizliğinin dışında bu servis hizmetleri için herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Ekstra harcama yapmaksızın halılarınızın derinlemesine yıkanması için Maltepe halı koltuk yıkama servisimizi tercih ederek, zahmete girmeden kapınızdan teslim ettiğiniz halılarınızı memnuniyetinizi sağlayacak şekilde temizlenmiş olarak yine kapınızdan alabilirsiniz.

Halılarınızın ilmek aralarına yerleşen ve elektrik süpürgesinin temizlemesi mümkün olmayan akar, toz, deri artıkları, saç ve kıl, mantar sporları gibi istenmeyen canlı ve cansız maddeleri yüzeye çıkartan özel formüllü temizlik ürünlerimiz sayesinde halılarınızı derinlemesine temizleyebiliyoruz. Bu özel formüllü ürünlerin yanı sıra halı temizleme işleminde yüksek vakumlama kapasitesine sahip makinalarla çalıştığımız için yüzeye çıkan pislik ve mikroorganizmalar, geride kalıntı olmayacak biçimde vakumlanabiliyor. Bu derinlemesine etki gösteren yıkama işleminden sonra durulama yapan temizlik ekibimiz, halılarınızda nem kalmaması için kurutma işleminde de titiz davranır. Halılarınızda koku ve mantar oluşumuna yol açacak nem kalmadığından emin olduktan sonra ambalajlanan halılarınız, adresinizden teslim edilmek üzere servis araçlarımıza yüklenir.

Halı ve Koltukların Yerinde Yıkanması

Temizlik ekibimizin yıkama merkezimizde sağladığı hijyeni, halı ve koltuklarınızı yerinde yıkadığımızda da aynı kusursuzlukla sağlayabiliyoruz. Bu işlemin aynı kusursuzlukla yapılabilmesi için portatif halı ve koltuk yıkama makinaları kullanan çalışanlarımız, bu makinaların püskürtmeli yıkama ve vakumlama özellikleri sayesinde duvardan duvara halıları kir ve lekeden eser kalmayacak biçimde temizleyebiliyor. Maltepe halı koltuk temizleme servisimizin kullandığı portatif halı yıkama makinalarıyla mescit, otel, restoran gibi geniş kullanım alanına sahip mekânlar için tercih edilen duvardan duvara halıları temizlemek zorlu bir uğraş olmaktan çıkar. Servis ekibimiz kısa bir süre zarfında zemine döşeli halıları derinlemesine temizler ve vakum makinalarımız durulama suyunun neredeyse tamamını emdiğinden, halılar birkaç saat içinde tamamen kurumuş olur. Maltepe halı ve koltuk yıkama servisimiz aynı kalite anlayışı ve memnuniyet garantisiyle sandalye ve koltuk takımlarınızı da yerinde yıkamaktadır. K

ullanılan mobilya takımı ne kadar hassas döşemelik kumaşa sahip olursa olsun, temizlik ekibimiz kumaşın yapısına uygun hassas yıkama işlemleriyle temizlik yaptığı için mobilya yüzeyinde renk solması ve deformasyon yaşanmaz. Firmamız koltuk ve halılarınızın temizliğini yeni nesil yıkama makinalarıyla ve özel formüllü temizlik ürünleriyle yaptığından, temizliğin ardından sonuçtan memnun kalacağınıza garanti vermektedir.