Yaşam alanınızın her zaman istediğiniz hijyene sahip olması için artık haftanın belli günlerinde saatlerinizi yorucu temizlik işlerine ayırmanıza gerek yok. Profesyonel hizmet anlayışından ödün vermeden ve titiz çalışma anlayışıyla temizliğin içinize sineceğine garanti veren Maltepe ev temizliği servisimiz, evinizin temizlik işlerinin ağır yükünü omuzlarından alıyor. Temizlik konusunda titiz bir çalışma anlayışına sahip olan güler yüzlü çalışanlarımız evinizin dip bucak tüm temizlik işlerini kısa bir zaman zarfında ve sonuçtan memnun kalmanızı sağlayacak şekilde yapar. Ev temizliği hizmetleri sayesinde camların silinmesinden zemin ve fayansların temizlenmesine kadar her türlü işin yorucu ve zaman alan uğraşından kurtulabilir, tuvalet ve banyo temizliğinden toz almaya kadar profesyonel çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Dip bucak demeden, hiçbir yeri atlamadan, evinizi tam istediğiniz şekilde ve titizlikte temizleyen çalışanlarımız eğitimli ve temizlik işlerinde ihtiyaca göre profesyonel ekipmanlar kullanabilecek yeterliliktedir.

Profesyonel Çalışma Anlayışı, Memnuniyet Garantisi

Evinizin temizlik işleriyle ilgili her konuda bir telefonla yardım alabileceğiniz Maltepe ev temizliği servisimiz, yaşam alanınızın temizliğiyle ilgili işlerde öncelikle temizliğin nasıl yapılmasını istediğinizi öğrenir. Alelacele, üstünkörü temizlik işlerine başlamak yerine beklentilerinizi öğrendikten sonra temizliğin memnuniyetinizi kesin olarak sağlayacak şekilde yapılmasını sağlayan çalışanlarımız ayrıca iş bitiminde de görüşlerinizi öğrenir. Bu sebeple aldığınız ev temizliği hizmetleri sonrasında temizliğin herhangi bir bölümüne dair şikâyetiniz olması halinde bu bölümün tekrar temizlenmesini isteyebileceğiniz gibi, bir sonraki sefer aynı problemlerle karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Kendiniz yaptığınızdaki gibi temizliğin içinize sineceğine ve sonuçtan memnun kalacağınıza garanti vermekteyiz.
Dip bucak temizlik yapan ve bu temizlik işlemlerinde zararlı kimyasallar ihtiva etmeyen ithal temizlik malzemeleri kullanan çalışanlarımız ayrıca temizliği, isteklerinize bağlı olarak evinizde kullandığınız markaların ürünleriyle de yapabilir. Yapılacak işin niteliğine ve yaşam alanının büyüklüğüne göre birkaç kişiyle işin, saatlerce uzamasına izin vermeden kısa bir süre zarfında tamamlanması mümkündür.

Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız

Servis ekibimizin memnuniyetinizi garanti altına alan hizmetlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken telefon açmak. Maltepe ev temizliği servisimizin profesyonel hizmet anlayışıyla sunduğu hizmetlerin fiyatları da her bütçeye uygun seviyededir. Memnuniyetinizi en üst seviyede karşılamak adına hizmetlerimize garanti verdiğimiz gibi sizlere piyasanın en uygun fiyatlarıyla hizmet vermeye, bu kolaylıktan mümkün olan en düşük harcamayla yararlanmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Telefonla olduğu gibi iletişim sayfamız üzerinden de müşteri temsilcilerimize 7 gün, 24 saat ulaşabilirsiniz.