Halı ve koltuklarınızın temizliğini titiz bir şekilde yapan, yıkama işlemlerinde kimyasal kalıntı bırakmayan bitkisel bazlı şampuanlar ve özel tasarım, modern yıkama makinaları kullanan firmamız ev ve işyerinizdeki hijyen beklentilerinizin tamamını karşılayan, memnuniyet garantili hizmetler sunuyor. Küçükçekmece halı koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında bir telefonla deneyimli çalışanlarımızın kapınıza kadar gelerek, halılarınızı teslim almasını ve birkaç gün içinde tertemiz olmuş şekilde halılarınızı yine kapınızdan teslim etmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik halı yıkama hizmetinin yanı sıra bu kapıdan teslimat için herhangi bir ekstra ücret ödemenize de gerek olmadan…

Servis ekibimiz otel, mescit, restoran, anaokulu gibi pek çok mekânda yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetleri dâhil, müşterilerimizin tamamının memnuniyetini kazanmış hizmetler vermiş olan deneyim sahibi profesyonellerden oluşmaktadır. Küçükçekmece halı koltuk temizleme hizmetlerimizi veren bu uzman ekip halılarınızı ve ayrıca oturma gruplarınızı yerinde de temizleyebilmekte, bu yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetlerinde portatif yıkama makinaları kullandığı için temizlik işini en pratik şekilde halletmektedir. Hassas kumaşlı oturma gruplarındaki kirden kaynaklı koyu renkli tabakaları ve ayrıca döşemelik kumaş yüzeyindeki lekeleri kısa sürede temizleyen firmamız, yerinde halı temizleme işlemlerinde de aynı pratiklikle üst düzey hijyen sağlar.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halılarınızın derinlemesine temizlenmesi için yüksek emiş gücüne sahip makinalar kullanarak ve vakumlu uygulamalar sayesinde halının ilmek arasındaki kirleri dahi çıkartabilen temizlik elemanlarımız, yıkama ünitemize getirilen tüm halıları malzeme kalitesi ve üretim tekniğine uygun şekilde yıkar. Halının ilmek sıklığı ve üretim malzemesini dikkate alarak halı şampuanı kullanılan yıkama işleminde ayrıca halının hassas ilmek yapısını bozmayacak temizleme teknikleri kullanılmaktadır. Küçükçekmece halı koltuk temizleme servisimizin kullandığı temizlik yöntemleriyle elektrik süpürgesinin ulaşamadığı ilmek aralarına etki edilebilir, uygulanan halı şampuanı bu bölümdeki kir ve akarların yüzeye çıkmasını sağlar. Vakum uygulaması sayesindeyse yüzeyde toplanan tüm akar, mikroorganizma ve kirler halıdan emilerek istenen gerçek anlamda hijyen sağlanmış olur. Bu halı yıkama işleminde kullanılan şampuan karışımlarıyla temizliğin sonrasında halı yüzeyinde artık bırakmamakta ve bitkisel içerikli olduğu için insan sağlığına da herhangi bir zarar vermemektedir.

Halı ve Koltuklarınızın Yerinde Yıkanması

Halılarınızı kapınızdan aldıktan sonra yıkama ünitelerimize getirerek temizlediğimizde sağladığımız hijyeni, duvardan duvara halıları yerinde yıkadığımız uygulamalarda da aynı şekilde sağlayabiliyoruz. Koltuk ve sandalye yıkama hizmetlerinde de hijyen beklentilerini fazlasıyla karşılamayı başaran Küçükçekmece halı koltuk yıkama servisimiz, bu işlemlerin tamamında portatif yıkama ve vakum sistemleri kullanır. Halı ve koltuk yıkama hizmetlerimizde kullanılan portatif yıkama sistemleri farklı özelliklere sahip olup, temizlenecek duvardan duvara halının ya da koltuk takımının üretim malzemesine bağlı olarak bu sistemlerin en uygun olanı kullanılır. Döşemelik kumaşın hassas olması durumunda buhar uygulama koltuk yıkama işlemi uygulanabilir, bu işlem sayesinde mobilyalar zarar görmeden etkili bir şekilde temizlenebilir. Anaokulu, mescit ve otel gibi geniş kullanım alanına sahip mekânların duvardan duvara halı temizliğini bile kısa sürede yapabilen servis ekibimiz, elektrik süpürgelerinin tamamen temizlemekte yetersiz kaldığı döşemelik halıların yeni alınmış gibi görünecek kadar iyi temizler. Aynı derinlemesine temizlik, yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimizde de sağlamaktayız.

Şirketimiz tüm müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak kalitede hizmetler sunmak için kullandığı temizlik ekipmanlarını sürekli daha modern makinalarla değiştirmekte ve bu sayede daha kısa sürede, daha etkili temizlik yapacak sistemler kullanmaktadır. Küçükçekmece halı koltuk yıkama servisimizin memnuniyetinizi garanti altına alan hizmetleri hakkında merak ettiğiniz her konuda sorularınız için servis hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.