Derinlemesine hijyen sağlayan yıkama makinaları ve zararlı sentetik kimyasal kalıntılar bırakmayan temizlik maddeleriyle halı ve koltuk takımlarınızı temizleyen firmamız, titiz çalışan profesyonellerden oluşan Kartal halı koltuk yıkama ekibiyle bir telefonla kapınızda. Adresinizden aldığımız halılarınızı kısa sürede derinlemesine temizliyor ve tamamen kurumuş olarak yine kapınızdan teslim ediyor, bu sayede ev ve işyerleri için halı temizliğini bir telefon açmak kadar basit bir işe haline getiriyoruz. Halı yıkama konusunda sunduğumuz bir diğer hizmet olan yerinde temizlik işlemiyse duvardan duvara halıların yüksek emiş gücüne sahip vakum makinaları, püskürtmeli yıkama ve ardından tam kurutma yapan modern sistemlerle yıkanmasıdır. Kartal halı koltuk temizleme servisimizin yerinde yıkama hizmetlerinden, sandalye ve koltuk takımlarının temizliği için de bir telefonla yararlanabilirsiniz. Şirketimiz memnuniyet garantili hizmetler sunma amacıyla kullandığı yıkama makinalarını daha modern ekipmanlarla değiştirmekte, sizlere en son teknolojiye sahip makinalarla hizmet vermektedir.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halılarınızı ev ve işyerinizden aldıktan sonra temizlik ünitemize getiren firmamız, halılarınızın teslim alınması ve yıkanarak, tertemiz hale getirildikten sonra yeniden teslim edilmesi için ekstra servis ücreti talep etmez. Temizlik merkezimize getirilen halılarınızsa yapısal özellikleri dikkate alınarak yıkanır. Halının iplik kalitesi ve sıklığına göre uygun temizleme yöntemiyle yıkanması ve ayrıca Kartal halı koltuk yıkama servisimizin en kaliteli halı şampuanlarını kullanması sayesinde yıkama işlemi halıya zarar vermez. İlmek aralarına dolan ve elektrik süpürgesiyle de temizlenemeyen kirlerin tamamen çıkartıldığı bu halı temizleme işlemiyle istenen hijyenin sağlanması garantilenir. Firmamız halıların temizliği konusunda titiz çalıştığı gibi, teslim edilecek halılarınızın nemden tamamıyla arındırılması konusunda da titiz davranır. Bu doğrultuda özel kurutma sistemleri kullanan ve rutubetten kaynaklı mantar oluşumlarını bu sayede önleyen Kartal halı koltuk temizleme ekibimiz, halılarınızı tamamen kurumuş olarak kapınızdan teslim eder.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Yıkanması

Duvardan duvara halıların yerinde temizlendiği hizmetlerimizde özel ekipmanlar kullanan temizlik ekibimiz, merkezimize getirilen halıların derinlemesine temizlenmesini sağlayan makinaların portatif hali olan bu ekipmanlar sayesinde aynı hijyeni yerinde halı yıkama hizmetlerinde de sağlayabilmektedir. Halıların ev tipi elektrik süpürgesiyle tam anlamıyla temizlenemediğini çok iyi bilen firmamız bu sebeple mescit, otel, restoran gibi işyerlerindeki duvardan duvara halılarda yüksek emiş gücüne sahip vakumlu yıkama makinaları kullanır. Otel, mescit, ev, anaokulu, restoran gibi mekânlarda gerçek anlamda hijyen sağlayan bu makinalar püskürtmeli yıkama ve durulama yaparken vakum uygulamasıyla suyun tamamına yakını emilir. Bu sayede Kartal halı koltuk yıkama servisimiz temizlik işlemini tamamladıktan sonra duvardan duvara halılar ıslak kalmadığından, ortamda günlerce geçmeyen rutubet kaynaklı kötü kokular oluşmaz.

Sandalye ve Koltuk Yıkama

Sandalye ve koltuk takımlarınızın temizliğini de yerinde yapıyor, sandalye ve koltuk temizleme hizmetlerimizle zamandan ve bütçenizden hatırı sayılır oranda tasarruf etme imkânı sunuyoruz. Hassas döşemelik kumaş kullanıldığı için bezle, basit temizlik ürünleri kullanarak silinmesi mümkün olmayan mobilyaların temizliği için servis ekibimizin yerinde koltuk ve sandalye yıkama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Buharlı yıkama sayesinde koltuk ve sandalyelerin kumaş yüzeyindeki kir tabakası kısa sürede temizlenirken kullandığımız bu teknikle mikrop ve mantarların ölmesi sağlanır. Koltuk yıkama işleminden kısa süre sonra döşemelik kumaş tamamen kurur ve böylece mobilyalar uzun süre beklemeye gerek olmadan tekrar kullanılabilir.

Haftanın tüm günleri çalışan ve sizlere her zaman memnuniyetinizi sağlayacak kalitede hizmetler sunmaya çalışan Kartal halı koltuk temizleme servisimiz, cazip fiyatlı koltuk ve halı yıkama hizmetleriyle bir telefon kadar yakınınızda.