Ticari işletmenizin tüm temizlik işlerini kurumsal bir hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yapan firmamız yaşam alanlarınızın rutin temizlik işlerinde, aynı hizmet kalitesiyle ihtiyaçlarınız için ekonomik çözümler sunuyor. Kartal ev temizliği servisimizin sunduğu hizmetler sayesinde yoğun şehir hayatında evinizin arzu ettiğiniz temizlikte olması için her hafta düzenli olarak yapılması gereken temizlik işlerine saatler harcamanıza gerek kalmıyor. Zamanınızı ve yaşam enerjinizi kendiniz, sevdikleriniz için saklamanıza imkân kılan ev temizliği hizmetleri sunan şirketimizin tüm ekipleri profesyonellerden oluşmakta, evinize gelen temizlik elemanlarımız titiz çalışarak dip bucak demeden her yeri temizlemektedir. Üstelik piyasanın en uygun fiyatlarıyla hizmet verdiğimiz için bu kolaylıktan yararlanmak için yüksek harcamalar yapmanız da gerekmiyor.

Profesyonel Hizmet Anlayışı, Memnuniyet Garantisi

Servis ekibimizde görev alan temizlik elemanları güler yüzlü ve işini titizlikle yapan, temizlik işlerindeki ihtiyaçlara bağlı olarak sanayi tipi temizlik makinalarını kullanılabilecek eğitime ve uygulama deneyimine sahip profesyonellerdir. Kartal ev temizliği hizmetlerimizden haftanın belli günlerinde veya gündelik olarak yararlanabilirsiniz. Camların silinmesinden tuvalet ve banyoların temizliğine, toz almadan fayans ve zemin döşemelerinin temizlenmesine kadar sunduğumuz ev temizliği hizmetleri yaşam alanınızın hijyenik bir mekâna dönüşmesini sağlayacak tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Evin temizliğini kendiniz yaptığınızdaki gibi içinize sinecek titizlikle gerçekleştirilen temizlik işlerine başlamadan önce beklentilerinizi dinleyen çalışanlarımız, temizliğin nasıl yapılmasını istediğinizi anladıktan sonra yaşam alanınızı tam arzu ettiğiniz şekilde temizlemek üzere işe koyulur ve kısa sürede de dip bucak temizliği bitirir. Temizlik sonrasında herhangi bir sorun olduğunu fark etmeniz durumunda çalışanlarımızın bu bölümün temizliğini tekrar yapmasını isteyebilir, bir sonraki sefer ekibimizin bu konuda çok daha titiz çalışacağından da emin olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla Ev Temizliği

Şirketimiz profesyonel çalışanlardan oluşan Kartal ev temizliği ekibiyle memnuniyetinizi kazanmak için hizmet kalitesi kadar fiyatların da önemli olduğunun farkındadır. Bu sebeple siz değerli müşterilerimize piyasanın en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veriyor, sunduğumuz ev temizleme hizmetlerine memnuniyet garantisi veriyoruz. Kartal’ın her yerine, haftanın her günü ev temizliği konusunda güvenle yararlanabileceğiniz hizmetler veren firmamıza ulaşmak için bir telefon açmanız yeterli. Müşteri temsilcilerimize danışma hattımız üzerinden olduğu gibi sorularınız, fiyat teklifi istemek ve daha detaylı bilgi için sitemizin iletişim sayfasını tıklayarak da hemen ulaşabilirsiniz.