Halılarınızı kısa sürede yerinde veya kapınızdan alarak temizleyen firmamız, aynı pratiklikle koltuk ve sandalye takımlarınız temizliği konusunda da zahmetsiz çözümler sunuyor. Halılarınızı derinlemesine temizlemek için özel tasarım, sanayi tipi ekipmanlar kullanan Kağıthane halı koltuk yıkama servisimiz, duvardan duvara halıların kullanıldığı ev ve işyerlerinde de aruz edilen hijyeni sağlayan yerinde halı yıkama hizmetleriyle 7/24 bir telefon kadar yakınınızda. Mikrop ve akarın halı yüzeyinden tamamen temizlendiği, halıların deforme olmadığı ve renklerinin solmadığı halı temizleme işlemlerinde sentetik kimyasal artıklar bırakmayan bitkisel bazlı halı şampuanları kullanıyoruz.

Şirketimiz halıların temizliğinde titiz çalışırken mobilyalarınızın yerinde yıkanması konusunda da aynı titiz çalışma anlayışına sahip bir biçimde mükemmel sonuç vaat eden yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetleri vermektedir. Koltuklarda birçok farklı döşemelik kumaş kullanılmakta ve bu nedenle de her koltuk için aynı temizlik ürünü kullanılamamaktadır. Titiz ev kadınlarının marketten aldığı temizlik ürünleriyle koltuklarını silmeye çalışması durumundaysa çoğunlukla döşemelik kumaşın zarar görür ve bazen yoğun aşınma kumaşın yırtılmasına neden olur. Restoran, kafe, toplantı salonu eğlence kulübü ve ekseriyetle oteller için önemli bir sorun olan koltuk temizleme uygun ekipmanlar ve temizlik ürüneleriyle yapılmadığında yarardan çok zarar verir. Profesyonellerden oluşan uzman ekiplerle Kağıthane halı koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, yaşam alanınız ve işyerinizdeki her çeşit mobilyanın temizliğini pratik uygulamalar yapar.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Halı ve koltuk temizliğinde kullandığımız sanayi tipi yıkama makineleri, farklı yapıdaki halı ve mobilyaların zarar görmeden ve derinlemesine temizlenmesini sağlar. Koltuk kumaşının zarar görmeden temizlenmesini için farklı, halıların ilmek aralarında kir karmayacak biçimde yıkanması için farklı makinalar kullandığımız gibi, yıkama işlemlerinde de farklı özelliklere sahip şampuanlar kullanıyoruz. Kağıthana halı koltuk temizleme ekibimiz yerinde halı yıkama işlemlerinde püskürtmeli yıkama yapan ve yüksek vakumlu makinalarla etkili temizlik sağlarken tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanan yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerindeyse buharlı yıkama yapan ve koltukları ıslak bırakmayan özel tasarım makinalardan faydalanır. Temizlik öncesinde koltuk yüzeyinin kirlerden ve tozlardan tamamen arınmasını sağlayan vakumlu temizlemeden sonra uyguladığımız döşemelik kumaş temizlik ürünleriyse mobilya yüzeyinin zarar görmemesini ve derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Hijyen Sağlayan, Memnuniyet Garantili Hizmetlerimiz

Firmamız sunduğu Kağıthane halı koltuk temizleme hizmetlerinde görev alan temizlik ekipleri, halı ve mobilya yıkama işlerinde kullanılmak üzere tasarlanan sanayi tipi makinalar kullanır. Halı ve koltuk takımlarının zarar görmeden temizlenmesini sağlamak için ayrıca temizlik ürünü seçiminde de titiz davranıyoruz. Kısa süre içinde derinlemesine hijyen sunan yıkama işlemenin ardından kullanılan temizlik ürünleri döşemelik kumaştan ve halılardan tamamen arındırılır. Bu temizlik işlerinde ithal kurutma makinaları kullanan Kağıthane halı koltuk yıkama servisimiz böylelikle duvardan duvara halı ve mobilya takımlarındaki nemi tamamen buharlaştırılır. Dakikalar içinde tozdan arındırılan ve lekeleri çıkartılan sandalye ve koltuk takımları yıkama işleminin ardından birkaç saatte kullanılabilir, ortamda günlerce geçmek bilmeyen kötü kokular da oluşmaz.

Şirketimiz bünyesinde yaptığı işi tüm uygulamalarda aynı titizle yapacak, deneyimli çalışanlar görev almakta ve tüm müşterilerimize aynı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Hafta sonları da ara vermeksizin çalışan Kağıthane halı koltuk yıkama ekibimiz, memnuniyetinizi sağlamak için kullandığı yıkama ve kurutma makinalarını sürekli yenileriyle değiştirmekte ve piyasadaki en modern ekipmanlarla çalışmaktadır. Bitkisel içerikli halı ve koltuk yıkama şampuanları kullandığımız için yıkama sonrasında döşemelik kumaş ve halı yüzeylerinde zararlı kimyasal atıklar da kalmaz. Mobilya ve halı temizliğiyle ilgili verdiğimiz hizmetler hakkında danışmak ve ekibimizden randevu almak için servis hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.