Kadıköy Temizlik

Ev ve işyerlerini şık ve konforlu mekânlara dönüştüren halılar, temel ihtiyaca yönelik bir eşya olarak düzenli temizlenmesi şart olan eşyalardır. Ancak ev tipi elektrik süpürgeleri ve market ürünleriyle halıların derinlemesine temizlenmesi mümkün değildir. Uzun süren ve bir o kadar da zahmetli olan halı yıkama işinin ağır yükünü ev kadınlarından ve titiz işletme sahiplerinden alan Kadıköy Halı koltuk yıkama servisimiz, memnuniyet garantili hizmetleriyle halılarınızdan hijyenik ve şık bir şekilde faydalanmanızı sağlar. Duvardan duvara halıfeks halıların yerinde temizliğini de yapan şirketimiz ayrıca sandalye ve koltuk yıkama hizmetleriyle lekelenen mobilyaların temizlenmesi konusunda da hem ekonomik hem pratik çözümler sunmaktadır. Otel, restoran ve mağaza gibi ticari işletmelerin en büyük problemlerinden biri olan halı yıkama konusunda güvenilir ve mükemmel temizlik sağlayan çözümler sunan firmamızın Kadıköy halı koltuk temizleme hizmetleriyle boyut ve halı cinsi fark etmeksizin tüm halılarınız, ilk günkü şık görünümünü geri kazanır.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Memnuniyet sağlayacak halı yıkama hizmetleri için profesyonel bir temizlik ekibiyle çalışan firmamız, yıkama işleminde birçok konuyu dikkat alır ve her halıyı özelliklerine en uygun şekilde yıkar. Vakum cihazlarıyla halıların yıkama işlemi öncesinde kir, toz ve mite yani akardan tamamen temizlenmesi gerektiği için Kadıköy halı koltuk yıkama servisimiz bu konuda titiz çalışır. Sanayi tipi cihazların kullanıldığı halı temizleme işlemlerinde, halının hijyenik açıdan sağlıklı bir kullanım sunmasını amaçlanır. Kir ve tozlardan tamamen arındırılan halıların yıkanmasında ise halı türüne, mekân genişliğine ve halıdaki kirlenme oranına göre halı şampuanı ve özel temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Gerçek manada bir hijyen için özel formüllü halı şampuanlarını kullanan Kadıköy halı koltuk temizleme ekibimiz, halılarda zehirli kimyasal atık kalmaması konusunda da titiz olduğu için bitkisel içerikli ürünlerden faydalanır. Halının en sıkı ilmeklerinin dahi arasına nüfuz eden bu özel halı şampuanlarıyla tüm kir ve akar temizlenir, müşteri memnuniyeti en üst düzeyde karşılanır.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Yıkanması

Firmamız sunduğu Kadıköy halı koltuk temizleme hizmetlerinde özel cihazlarla en geniş mekanlarda dahi hızlı bir biçimde çalışabilmektedir. Halının şampuandan tamamen arındırılmasının ardından özel olarak tasarlanan kurutma cihazları ile durulama işlemleri ardından halıda kalan tüm nem emilmektedir. Bu şekilde hızlı ve etkili bir şekilde temizlenen halılar, birkaç saat içinde kullanılabilir hale gelmek ve böylelikle yıkanan halıların kuruması için mekânın günlerce havalandırılması gerekmez, mekânda rutubetten kaynaklanan kötü kokular oluşmaz.

Koltuk ve Sandalye Yıkama

Sandalye ve koltuk takımlarının temizliği konusunda da siz değerli müşterilerimize kusursuz hijyen vaat eden koltuk yıkama hizmetleri sunuyor, bu hizmetlerde özel üretim yıkama makinaları ve hassas kumaş dokusuna zarar vermeyen şampuanlar kullanıyoruz. Bezle silinmesi durumunda aşınmaya ve lekenin daha derine işlemesine neden olan durumlarda Kadıköy halı koltuk yıkama servisimizden yardım isteyerek, bireysel olarak çıkartamayacağınız lekeleri bile koltuk ve sandalye takımlarınızdan temizlettirebilirsiniz. Üstelik kullandığımız sandalye ve koltuk yıkama makinalarıyla döşemelik kumaş yüzeyi yalnızca kirden arındırılmaz, mite ve mikroplar da temizlenir. Temizlik ekibimizde çalışan personelimiz otel ve restoran gibi birçok ticari işletmeye düzenli hizmet veren, bu sayede koltuk ve sandalye yıkama konusunda deneyim kazanmış profesyonellerdir. Koltuk takımlarınıza zarar vermeyen yıkama işlemi döşemelik kumaşın renklerini de soldurmayan, özel formüllü temizlik ürünleriyle yapılmaktadır.

Şirketimizin profesyonel temizlik ekipleri ve modern yıkama makinaları kullanarak, pratiklik sunan koltuk ve halı yıkama hizmetlerinden cazip fiyatlarla ve haftanın tüm günleri yararlanabilirsiniz.