Evinizin temizliğiyle ilgilenmek için her hafta saatlerinizi ayırmak ve bu yorucu işler için yaşam enerjinizi harcamak istemiyorsanız, temizlik işlerinde bütçenizi sarsacak harcamalar yapmanıza gerek bırakmayan Kadıköy ev temizliği servisimizden yardım istemeniz yeterli. Profesyonellerden oluşan ekibimiz piyasanın en cazip fiyatlarıyla çalışmanın yanı sıra titiz çalışma ahlakı ve işine duyduğu sorumluluk duygusuyla sizlere memnuniyetinizi garantileyecek kalite hizmetler vermektedir. Hepsi ev temizliği hizmetleri konusunda tecrübe sahibi olmanın yanı sıra işin niteliğine bağlı olarak gerekli olması durumunda sanayi tipi temizlik makinalarını kullanabilecek profesyonellikte olan ekibimiz, gündelik veya haftalık olarak yaşam alanınızın temizlik işlerinin tamamında size yardımcı olur. Üstelik bu hizmetlerde evin büyüklüğü ve yapılacak işe göre tek kişi görevlendirilmemekte, temizlik işlerine bağlı olarak birden fazla çalışanla tüm evinizi göz açıp kapayıncaya kadar kısa sürede temizleyebilmekteyiz.

Profesyonel ve Titiz Çalışma Anlayışı

Evinizin temizliğini kendiniz yaptığınızdaki gibi tüm temizliğin içinize sinmesini sağlayacak titiz çalışma anlayışına sahip Kadıköy ev temizliği ekibimiz bu doğrultuda size, belli temizlik işlerinde veya evinizin baştan aşağı tüm temizliğinin yapılması konusunda yardımcı olabilir. Camlarınızın silinmesi, tuvalet ve banyonun hijyen kuralları doğrultusunda baştan aşağı temizliği, toz alma veya zemin temizliği gibi konuların hepsinde sunduğumuz ev temizliği hizmetleri ihtiyaçlarınıza çözüm sunacaktır. Evinizin temizliğine başlamadan önce temizliğin nasıl yapılmasını istediğiniz konusunda sizinle görüşen çalışanlarımızın ayrıca temizlik işlerinde insana ve doğaya zarar vermeyen, en kaliteli temizlik ürünlerini kullanacağından da emin olabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda yaşam alanınızın rutin temizlik işlerinde sizin istediğiniz malzeme ve ürünlerin kullanılması da mümkündür. İş bittikten sonraysa eğer temizlikle ilgili beğenmediğiniz herhangi bir konu olursa ilgili yerlerin tekrar temizlenmesi mümkündür ve çalışanlarımız bir sonraki sefer, bu hususlarda çok daha özenli ve titiz bir şekilde çalışarak aynı problemin tekrarlanmamasını sağlar.

Avantajlı Fiyatlarla Bütçe Dostu Çözümler

Kurumsal ve bireysel temizlik ihtiyaçlarına profesyonel hizmet anlayışıyla çözüm sunan firmamız memnuniyetinizi etkileyen en önemli unsurun temizliğin içinize sinecek titizlikle yapılması kadar bu pratiklik vaat eden, profesyonel hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak olduğunun da bilincindedir. Bu kapsamda Kadıköy ev temizliği servisimizin memnuniyet garantili hizmetlerinden çok cazip fiyatlarla yararlanmanızı sağlıyor, ev temizliği konusunda verdiğimiz hizmetlerin bedelini piyasaya geneline göre mümkün olan en düşük seviyede tutmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımız veya hizmetlerimizle ilgili daha kapsamlı bilgiye ulaşmak için müşteri temsilcilerimize telefon açabilir, sitemizin iletişim bölümünde bize 7/24 ulaşabilirsiniz.