Güngören Temizlik

Ev ve işyerlerinde yapılan halı temizliği büyük bir titizlikle yapılsa bile halıların derinlemesine temizlenememesi, saatler harcanmasına rağmen kısa süre içinde her yerin toz ve kir kaplanmasına neden olacaktır. Otel ve restoran gibi ticari işletmeler için büyük sorun olan bu soruna derinlemesine hijyen vaat eden temizlik hizmetleriyle kesin çözüm getiren firmamız, titiz ev kadınlarının memnuniyetini kazanacak halı yıkama hizmetleri vermekte. Elektrik süpürgeleriyle yapılan halı temizlikleri sadece yüzeyin temizlenmesine neden olurken, halıların üzerine basılması neticesinde halının dibindeki toz ve kir mekâna dağılır yani kısa sürede tüm ortam tekrar tozla kaplanır. Güngören halı koltuk temizleme servisimizden yardım istenmesi durumundaysa halılar tertemiz, kir ve tozdan eser kalmayacak şekilde derinlemesine temizlenerek teslim edilir.

Firmamız sunduğu uzman Güngören halı koltuk yıkama çözümleriyle ev ve işyerlerindeki kullanılan halıların etkili ve derinlemesine temizlenmesini sağlamakta, mantar ve mikroplardan temizlenen halılarla sağlıklı yaşam alanları oluşturulabilir. Koltuk ve sandalye temizliği için de hijyenik hizmetler veren servis ekibimiz, mobilyalarınızı yerinde ve buhar uygulama temizlik yöntemleri, bitkisel içerikli şampuanlar kullanarak temizler.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halıların etkili bir biçimde temizlenmesi için birçok farklı ürün kullanılması gerekiyor ve tüm bu işlemlerinse gerçek anlamda hijyen sağlayacak, özel tasarım halı yıkama makinalarıyla yapılması gerekiyor. Firmamızın sunduğu Güngören halı koltuk temizleme hizmetlerinde tecrübeli çalışanlar görevlendirilmekte, özel olarak halı temizleme işlerinde kullanılmak üzere üretilmiş şampuanlar ve leke çıkarıcı ürünler kullanılmakta.

Yüksek emiş gücüne sahip olan sanayi tipi halı temizleme makinaları kullanarak yapılan temizlik işlemi, en sıkı dokunmuş halıların dahi derinlemesine temizlenmesini sağlar. Yıkama işlemi halıların renklerini soldurmaz ve dokusuna herhangi bir şekilde zarar vermez. Ayrıca halı yüzeyinde meydana gelen lekelerin çıkartılması için de birçok özel leke çıkartıcı ürün kullanıyoruz. Halı yüzeyine uygulanan özel halı şampuanları köpürerek halının dibindeki tüm kirin üst kısma çıkmasını sağlayan Güngören halı koltuk yıkama servisimiz, bu sayede yüksek emiş gücüne sahip vakum makinaları toz, kir ve akarların tamamını temizleyebilir.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Yıkanması

Duvardan duvara halıları yerinde temizleyen firmamız lekeleri çıkartırken aynı zamanda ilmek aralarındaki tozları da tamamen giderir. Yerinde halı yıkama işlerinde ayrıca kurutma da önemli olduğundan Güngören halı koltuk temizleme servisimiz yıkamadan sonra vakit kaybetmeden duvardan duvara halıları kurutmaya başlar. Yerinde halı yıkama işleminden sonra kurutma içinse ithal makinalar kullanıyor, temizlik sonrasında halılar nemli kalmadığı için kötü koku oluşmasına izin vermiyoruz. Güngören halı koltuk temizleme servisimizin kullandığı tüm bu özel yıkama makinaları sayesinde duvardan duvara halıların temizliği basit bir işe dönüşür ve istenen hijyen sağlanır.

Sandalye ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Koltuk takımlarında memnuniyeti sağlayacak derinlemesine temizlik yapmak üzere en hassas döşemelik kumaşlarda dahi yıpranmaya yol açmadan temizlik yapan yıkama makinaları kullanan Güngören halı koltuk yıkama servisimiz, bezle çıkmayacak lekeleri de çıkartabilir. Piyasadaki temizlik ürünlerinin uygulanması ve bezle silmek suretiyle çıkartılmaya çalışılması halinde lekeleri derine yerleştiren, döşemelik kumaşta aşınmaya ve hatta yırtılmalara yol açabilen hatalı uygulamalar sebebiyle mağdur olmamak için en başından uzmanından yardım isteyin. Şirketimizin deneyimli uzmanlardan oluşan sandalye ve koltuk yıkama ekipleri her mobilyayı, kumaş yapısına uygun mobilya şampuanları ve temizlik teknikleriyle yıkar. Bu sayede sandalye ve koltukların döşemelik kumaşında renk değişimi, yıpranma görülmez. Firmamızın halı ve koltuk yıkama konusunda sunduğu pratiklik vaat eden, memnuniyet garantili hizmetlerinden haftanın 7 günü bir telefonla yararlanabilirsiniz.