Gaziosmanpaşa Temizlik

Halı yıkamanın çok zor ve yorucu bir uğraş olması birçok ev kadının evinin temizliği için profesyonel çözümlerden faydalanmasını ve halı yıkama firmalarını kapısını çalmasına neden olur. Ticari işletmeler açısından bakıldığında da durum pek farklı olmamakta ve özelikle duvardan duvara kaplama halı kullanan işletmeler için yerinde halı yıkama hizmeti almaktan başka bir çözüm bulunmamaktadır. Halıların suyla yıkanması çok zor bir iş olmasına karşın gerek yanlış temizlik ürünlerinin kullanılması gerek özel makinelerle durulama işlemlerinin sağlıklı şekilde yapılamaması gerekse de kurutmanın hızla gerçekleştirilememesi halıların genellikle istenen şekilde temizlenememesine sebep olur. Profesyonel Gaziosmanpaşa halı koltuk yıkama hizmetleri sunan firmamız, deneyimli ekipleri ile ev ve işyerlerindeki tüm halıları gerek yerinde gerekse de kapıdan teslim alarak yıkamaktadır.

Şirketimiz sanayi tipi makineler ve özel halı temizlik ürünleri kullanarak halıların ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlayan Gaziosmanpaşa halı koltuk temizleme hizmetleri sunmaktadır. Halılarınızın yerinde yıkanması durumunda da aynı kaliteli hizmetleri sunan firmamız ayrıca sandalye ve koltuk yıkama hizmetleriyle mobilyalardaki lekeleri ve kir tabakasından kaynaklı koyulaşmayı da kısa sürede temizler.

Memnuniyet Garantili Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halıların temizliğinde kullanılan ürünlerin yanlış seçilmesi halıların zarar görmesin ve halının dip kısmında yaşayan mikropların da ölmemesine sebep olur. Bakteri, mantar ve virüs gibi tehlikeli mikroplar halılarda uzun süre boyunca yaşayabilmekte ve insanlara etki ederek ciddi hastalıkların baş göstermesine sebep olabilmektedir. Profesyonel temizlik ürünlerinin kullanılmaması bu mikropların halılarda kalmaya devam etmesine neden olur ki, bu da halının bir mikrop yuvası olarak hastalık saçması manasına gelmektedir. Halı yıkama işlemlerinde etkili ve hijyen sağlayan özel üretim halı yıkama ürünlerinin kullanılması halinde dahi sanayi tipi kurutma cihazları olmaması halinde nem nedeniyle mantar gibi mikropların üreme ihtimali söz konusu olmaktadır. Gaziosmanpaşa halı koltuk yıkama hizmetlerimizde kullandığımız modern yıkama makinaları ve halı şampuanları sayesinde halılardaki tüm mikroplar ve akarlar öldürülür.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Temizliği

Halıların suyla yıkanması esnasında ne kadar fazla su emerek ağırlaştığı pek çok ev kadını tarafından bilinmektedir. Bu halıların temizlenmesinin ardından durulama sonrasında halının kurutulması ise sıcak yaz günlerinde dahi günlerce sürebilmektedir. Duvardan duvara halıların temizlenmesi gerektiğindeyse bu şekilde bol suyla yıkama yapılması imkânsız olduğundan ancak yüzeysel temizlik yapılabilir ve bu da döşemelik halıların derinlemesine temizliği için yetersizdir. Gaziosmanpaşa halı koltuk temizleme servisimiz yüksek emiş gücüne sahip vakum makinaları sayesinde duvardan duvara halıları da, kapınızdan alarak temizleme ünitesine getirdiği halılar gibi mikrop ve kirden eser kalmayacak şekilde yıkamaktadır. Tüm bu kurutma sürecinde dışarda bekletilen halılara tıpkı temizlik öncesinde olduğu gibi birçok mikrop ve akar yerleşmekte ve aslında yapılan temizlik de bir işe yaramamaktadır. Gaziosmanpaşa halı koltuk temizleme servisimiz tamamen profesyonellerden oluşan deneyimli ekipleriyle halılarınızı yerinde ve hızlı bir şekilde temizlemekte, özel tasarım kurutma makinalarıyla çok kısa bir sürede halıların nemden arındırılmasını sağlamaktadır.

Sandalye ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Mobilya yüzeyinde temas neticesinde biriken kir, zamanla sandalye ve koltukların döşemelik kumaşında koyu renkli bir kir katmanı oluşturur. Bu son derece çirkin görüntüyü geri dönmemek üzere ortadan kaldıran ve mobilyaların yeni alınmış gibi görünmesini sağlayan yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimizse derinlemesine temizlik ve hijyen sunmaktadır. Memnuniyet garantili buharlı koltuk ve sandalye yıkama hizmetlerinin yanı sıra hassas döşemelik kumaşlardaki lekelerin çıkartılması, kir katmanından kaynaklı koyulaşmayı gidermek için özel formüllü şampuanlar kullanıyoruz.

Firmamızın garantili halı ve koltuk yıkama hizmetlerinden avantajlı fiyatlarla ve sadece bir telefonla yararlanabilir, Gaziosmanpaşa halı koltuk yıkama servisimizden haftanın tüm günleri hizmet alabilirsiniz.