Fatih Temizlik Şirketi

Otel ve restoran gibi ticari işletmelerden evlere kadar bireysel ve kurumsal Fatih halı koltuk yıkama hizmetleri sunan firmamız, profesyonel ve deneyimli ekiplerle yerinde ve kapıdan teslim halı temizleme çözümleri sunmaktadır. Firmamızın sunduğu Fatih halı koltuk temizleme hizmetlerinin tamamında özel temizlik ürünleri ve ekipmanlar kullanılmakta, temizlik ekiplerimiz halılarınızı büyük bir titizlikle yıkamaktadır. Halıların evlerde yıkanması için geniş bir alan, ciddi bir efor ve saatlerce zaman gerekmesine karşın temizlik işlemlerinin istenen sonucu vermemesi, birçok ev kadınının da halı temizliği için profesyonel çözümlere başvurmasına neden olmaktadır. Bu ihtiyaca memnuniyet garantili hizmetlerle yanıt veren şirketimizse ayrıca sandalye ve koltuk yıkama konusunda da hem ekonomik hem de mükemmel sonuç vaat eden hizmetler sunmaktadır. Kapıdan teslim veya yerinde halı yıkama hizmetlerinin ekonomik fiyatlarla sunulması ise pek çok insanın tüm bu zahmete katlanmak zorunda kalmadan işin uzmanına güvenmesini sağlıyor.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halı temizliğinin etkili ve gerçek manada hijyenik olması için öncelikle kullanılan temizlik ürünlerinin halı yıkamada kullanılmak üzere üretilmiş olması gerekir. Basit yüzey temizleyicilerle halıların yıkanması istenen temizliğin sağlanamamasına neden olduğu gibi, halıların zarar görmesine ve kullanıma da bağlı olarak kısa süre içinde yırtılmalarına sebep olabilir. Halıların temizliği kadar kurutulmasının da apayrı bir iş olması, işletmelerin ve ev kadınlarının halılarını yıkamak için genellikle sıcak yaz günlerini tercih etmesine sebep olur. Güneş ışığından faydalanarak dış mekânda halılarını kurutan insanlar, günlerce dışarda kalan halıların temizlik sonrasında hızla mikrop yuvası haline geldiğinin ise farkında değildir. Bu zahmetli uğraş yerine bir telefon açarak Fatih halı koltuk yıkama servisimizden yardım isteyebilir, zahmetsizce ve üstelik derinlemesine hijyen sağlanacak şekilde halılarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Temizliği

Mantar ve bakterilerin en sevdiği ortamların başında nemli alanlar gelmekte, yıkama sonrasında günlerce nemli kalan halılarda mikroplara bu ideal ortamı sağlamaktadır. Haftalarca ve çoğu zaman aylarca yıkanmadan kullanılan halıların diplerinde zamanla binlerce bakteri ve mantar oluşmakta, bu mikroplarda halılar dışardan temiz görünmesine karşın çevreye hastalık saçmaktadır. Firmamız sunduğu halı yıkama hizmetleriyle tüm bu sorunların üstesinden hızla gelmektedir. Sanayi tipi kurutucular kullanarak halıların yıkama sonrasında tamamen kurutulmasını sağlayan Fatih halı koltuk temizleme servisimiz, yıkama sonrasında birkaç saat gibi çok kısa bir sürede halıların yeniden kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bu şekilde temizlik işlemlerinin ardından halılar gerçek anlamda hijyenik bir yüzeye dönüşmekte ve yaşam alanlarında mikrop sorunuyla karşılaşılmasının da büyük oranda önüne geçmektedir.

Koltuk ve Sandalye Takımlarının Yerinde Yıkanması

Ticari işletmelerin mobilya temizliği ihtiyacını profesyonel temizlik ekipleriyle karşılayan firmamız bu memnuniyet garantili sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerinden, yaşam alanınızdaki oturma gruplarının temizliği için de sadece bir telefonla yararlanma imkânı sunuyor. Yıkama makinalarımız döşemelik kumaşın derinlemesine temizlenmesini sağlarken yerinde yıkama işlemiyle mobilyaların taşınmasına gerek kalmıyor, kısa sürede tüm sandalye ve koltuk takımları yeni alınmış gibi görünür hale geliyor. El temasıyla döşemelik kumaş yüzeyinde kir birikmesi ve bu kir tabakasının koyu renkli lekeler oluşturmasından kaynaklı kötü görünümün giderildiği koltuk ve sandalye yıkama hizmetlerimizde ayrıca buharlı yıkama makinaları da kullanabiliyoruz. Buhar uygulanmasıyla mite ve mikroplara karşı önlem alındığından, yerinde yıkama işleminin ardından mobilyalar hijyenik bir kullanıma sahip olmaktadır.

Halı ve koltuk takımlarının temizliği konusunda memnuniyet garantili hizmetler veren Fatih halı koltuk yıkama ekibimiz, siz değerli müşterilerimize haftanın tüm günleri servis vermektedir.