Temizlikle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel ekiplerle ve memnuniyet garantisiyle çözüm sunan şirketimiz, müşteri memnuniyeti ve çalışanlarınızın verimliliği açısından büyük öneme sahip ofis temizliğinde de sizleri yalnız bırakmıyor. Temizlik konusunda son derece titiz çalışan profesyonellerden oluşan Eyüp ofis temizliği ekibimiz, işyerinizin büyüklüğü ve çalışan sayınız fark etmeden tüm temizlik işleriniz için pratik çözümler sunuyor. Üstelik temizliğin istediğiniz titizlikle ve periyodik biçimde yapılması için işe eleman almanız durumunda yapacağınız harcamanın çok daha azıyla profesyonel hizmetlerimizden yararlanma imkânına sahipsiniz. Temizlik işlerinizin belli bir bölümünü değil, tamamını yapan Eyüp ofis temizleme ekibimiz zeminden camlara kadar ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olmaktadır. Temizlik işlerinde profesyonel cihazlar ve donanımlar kullanabilen, eğitimli ve çalışma deneyimi bulunan çalışanlarımız işinde titiz ve her zaman hızlı çalışmaktadır.

Ofisinizin Temizlik İşleri İçin Profesyonel Hizmetler

Ofis mobilyalarınızı yerinde yıkamak için özel tasarım buharlı temizlik yapan cihazları kullanabilen, duvardan duvara halıyla kaplı zemine sahip işyerlerinin zemin temizliğini sanayi tipi yıkama makinalarıyla yapabilen Eyüp ofis temizleme ekibimiz, bu tür profesyonel ekipmanları ve makinaları kullanabilecek eğitime ve uygulama deneyimine sahiptir. Plaza ve iş merkezlerindeki ofislerin iç ve dış cam temizliği, zeminin cilalanması, tuvaletlerin temizlenmesi, elektronik ve elektrikli aletlerin özelliklerine bağlı olarak uygun şekilde temizliği, toz alma, ofis mobilyalarının genel temizliği, giriş ve ofis içi merdivenlerin temizlenmesi gibi her türlü konuda Eyüp ofis temizliği hizmetlerimizden sadece bir telefon açarak yararlanabilirsiniz.

Çalışma saatlerinize göre mesai öncesinde veya sonrasında temizliğin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Haftanın tüm günleri veya belirlediğiniz günlerde ekibimiz ofisinize gelerek, temizliği kısa sürede ve yeterli sayıda çalışandan oluşan bir ekiple yapabilir. Geniş mekânlarda ve temizlik işlerinin kapsamlı olduğu durumlarda birkaç kişilik ekibimizin çalışması, temizlik işlerinin uzamadan mümkün olan en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. Tüm bu pratik çözümler sunan temizlik hizmetlerimizde her zaman için memnuniyetiniz esastır.

Bütçeniz İçin En Cazip Fiyatlar

Eleman çalıştırmak için ekstra bütçe ayırmanıza göre çok daha ekonomik bir çözüm sunan şirketimiz, ofisinizdeki bütün temizlik işlerinin kusursuz biçimde hallolmasını ve bunun için çok daha az harcama yapmanızın yeterli olmasını sağlar. Müşteri temsilcilerimize bir telefon açarak Eyüp ofis temizliği servisimizden düzenli hizmet almaya başlayabilir, soru ve görüşlerinizi dilerseniz sitemizin iletişim sayfası üzerinden de 7/24 paylaşabilirsiniz.