Eyüp Temizlik

Ev ve işyerlerinin temiz bir görünüme sahip olması herkesin ilk isteği olmasına karşın yüzey temizliğinden çok farklı olan halı temizliğinin istenen şekilde yapılması bireysel çabalarla mümkün olmamaktadır. Halıların suyla yıkanması ciddi bir efor gerektiren zorlu bir iş olmanın yanı sıra aynı zamanda saatlerce uğraş gerektirmektedir. Ayrıca halıların yıkanmasıyla da iş bitmemekte, kuruma için halıların güneş altında saatlerce ve çoğu zamanda günlerce bırakılması lazımdır. Bu süre içinde mikroplar tekrar halıya yerleşmekte ve çekilen tüm bu zahmet de boşa gitmektedir. Eyüp halı koltuk yıkama hizmetleri sunan firmamız bu yorucu ve etkisiz zahmete girmeye gerek kalmadan, tüm ev ve işyerleri için etkili ve çok ekonomik halı temizleme çözümleri sağlamaktadır.

Sunduğumuz Eyüp halı koltuk temizleme hizmetlerinde profesyonel yıkama sistemleri kullanıyor, kusursuz sonuç vaat eden temizlik yöntemleriyle halılarınızın hijyenik bir hale gelmesini sağlıyoruz. Derinlemesine temizlik için insan sağlığına zarar veren sentetik kimyasal kalıntılar bırakmayan, bitkisel içerikli halı yıkama şampuanları kullanmaktayız. Temizlik ekiplerimiz halı temizleme konusunda olduğu gibi mobilya takımlarının döşemelik kumaşlarını da özel karışımlı şampuanlarla yapar, bezle çıkartmanız mümkün olmayan lekeleri temizler ve buharlı yıkama teknikleri kullanarak en hassas döşemelik kumaşlarda bile memnuniyetinizi kazanacak sonuçlar elde eder.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Kapıdan teslim alınan halıları memnuniyet garantili bir şekilde yıkayan firmamız, kısa zamanda halılarınızı tertemiz olmuş bir biçimde yine kapınıza teslim etmektedir. Ekonomik halı temizleme çözümleri sunan Eyüp halı koltuk temizleme servisimiz, halıların sökülmesi mümkün olmayan yerlerde yerinde halı yıkama hizmeti de vermektedir. Uzman ve deneyimli ekiplerimiz tarafından yerinde yürütülen halı yıkama hizmetlerimiz, her ölçekten ticari işletmenin temizlik gereksinimlerini karşılayacak kadar geniş içeriklidir. Hızlı bir biçimde çalışan Eyüp halı koltuk yıkama servisimiz kurumsal hizmet bilinciyle işini kısa süre içinde tamamlamakta, bu şekilde ticari işletmelerin işlerinde de herhangi bir aksama meydana gelmemektedir. Özel kurutma cihazları kullanan deneyimli halı temizleme ekiplerimiz temizlik işlemleri sonrasında geniş alanları dahi hızlı kurutabilmektedir. Duvardan duvara kaplanmış halıları yıkama sonrası sanayi tipi makinelerle hızlı bir biçimde kuruttuktan birkaç saat sonra halılar kullanılabilmektedir.

Yerinde Halı Yıkama

Evlerden işyerlerine herkes için kapsamlı ve memnun edici halı yıkama hizmetleri sunan Eyüp halı koltuk temizleme ekibimiz, halı yüzeylerinde oluşan inatçı lekeleri çıkarmak için özel temizlik ürünleri de kullanmaktadır. Verdiğimiz tüm halı yıkama hizmetlerinde halı yıkama için geliştirilen özel ürünler kullanmakta, her tip halıyı zarar görmeden derinlemesine temizlemekteyiz. Firmamızın sunduğu profesyonel hizmetler otellerin kullandığı geniş yüzey alanlarını kaplayan duvardan duvara halıların birkaç saatte temizlenmesini sağlarken temizlik ekibimiz mescitlerden restoranlara kaplama halı kullanılan her mekânda memnuniyetinizi sağlayacak biçimde yıkama işlemi yapabilir.

Sandalye ve Koltuk Temizleme

Mobilyaların yüzeyinde oluşan ve oldukça kötü bir görünüme yol açan koyu renkli kir tabakasını pratik bir şekilde döşemelik kumaştan çıkartan temizlik ekibimiz, el temasından kaynaklı kir ve lekeleri yerinde sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında göz açıp kapayıncaya dek kısa sürede temizleyebilir. Hassas yapılı kumaşları deforme etmeden, sandalye ve koltuk takımlarında renk solmasına neden olan aşındırıcı kimyasallar kullanmadan yıkama yapan firmamız ayrıca buharlı yıkama makinaları sayesinde üst düzey hijyen sağlayan sandalye ve koltuk temizleme hizmetleri de vermektedir.

Koltuk ve halılarınızın temizliğini zahmetsiz bir iş haline getiren Eyüp halı koltuk yıkama servisimiz bir telefonunuzla kapınıza gelir ve cazip fiyatlı hizmetleriyle, tüm bu pratik çözümlerden bütçenizi zorlamaksızın yararlanmanızı sağlar.