Esenyurt Temizlik

Halılarını istediği gibi tertemiz görmek isteyen ev kadınlarına titiz halı yıkama hizmetleri sunan firmamız, halılarının temizliğine önem veren ticari işletmeler için de kurumsal halı yıkama çözümleri geliştirmektedir. Esenyurt halı koltuk yıkama hizmetlerimizde uzman ekiplerle çalışıyor, kurumsal bir anlayışla tüm müşterilerimize yerinde koltuk ve sandalye takımı yıkama konusunda da memnuniyet garantili hizmetler vermekteyiz. Sanayi tipi makinalarla yapılan halı yıkama işlemlerinde özel halı şampuanları kullanılmakta, böylece doğal iplikle dokunan en hassas ve değerli halılar dahi deforme olmadan derinlemesine temizlenmektedir.

Halıların temizliğinde büyük bir titizlikle çalışılmakta ve sanayi tipi makinalarla tüm işlemlerin hızlı bir biçimde de tamamlanmaktadır. İşini aksatmayan hızlı bir biçimde bitiren Esenyurt halı koltuk temizleme servisimiz yerinde yıkama hizmetlerinde özel kurutma makinaları kullanır ve böylece halılar, koltuk takımları temizliğin ardından hemen kullanılabilir. Rutubet yüzünden ortamda kötü koku oluşmamasını sağlayan bu kurutma işlemi, ayrıca mantar oluşumunu da engeller.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halı yıkamada özel temizlik ürünleri kullanılmaması, yanlış temizlik ürünleri nedeniyle halılarda renk kaybı yaşanmasına ya da daha kötüsü deformasyon yaşanmasına sebep olabilir. Bu sebeple halı yıkama hizmetlerimizde özel formüllü ürünler kullanan servis ekibimiz, bu insan sağlığına zarar veren sentetik maddeler içermeyen halı şampuanları sayesinde tam anlamıyla hijyen sağlar. Ayrıca basit temizlik ürünleriyle yapılan temizlik işlemleri yüzeysel olmakta ve halıdaki tüm kirlerin diplere yerleşmesine neden olmaktadır.

Bu şekilde yapılan yanlış temizlik işlemleri sonrasında halılar kısa sürede tekrar kirlenmektedir. Kullanıma bağlı olarak dip bölümdeki kirler sürekli olarak dağılmakta ve halının kirli görüntüsü de devam etmektedir. Yüksek devirli vakum cihazları kullanan Esenyurt halı koltuk yıkama ekibimizse halıların dip bölümündeki kirleri dahi temizler ve ilmek aralarında toz kalmadığından, temizlik sonrasında halılar birkaç gün içinde tekrar kirlenmez.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Temizlenmesi

Durulama işlemlerinin ardından halının kurutmasına geçilir ki, bu da halı yıkamanın en önemli bölümlerinden biridir. Halıların nemli kalması mantar gibi mikropların üremesine yardımcı olmaktadır. Esenyurt halı koltuk temizleme ekibimiz sanayi tipindeki özel tasarım kurutma makinaları kullanmakta, etkili bir biçimde yürütülen yıkama işlemleri ardında halıların hızla kurutulmasını sağlamaktadır. Duvardan duvara kaplama halıların da yıkama sonrasında hemen kurumasını sağlıyor böylece yerinde halı temizleme işlemlerinin ardından birkaç saatte mekânın kullanıma açılabilmesini sağlar.

Koltuk ve Sandalye Yıkama

Fiyat konusunda tüm işletmelere cazip fiyatlar sunan firmamız, ödeme seçenekleri konusunda da esnek çözümler sağlamaktadır. Evlerden otel ve restoran gibi işletmelere kadar her yerde kullanılan halıları memnuniyet yaratacak şekilde temizlemekte, halıların ilk günkü görünümüne kavuşarak mekâna değer katmasına yardımcı olmaktayız. Firmamızın profesyonel Esenyurt halı koltuk temizleme hizmetlerinden faydalanmak için bize bir telefon açmanız yeterlidir. Döşemelik kumaş yüzeyine dökülen sıvıların kalıcı lekelere dönüşmemesi için bezle silmek suretiyle bu maddelerin daha derine nüfuz etmesini önlemeli, leke oluştuğunu fark ettiğiniz firmamızın profesyonel ekiplerinden yardım istemelisiniz. El temasından ötürü koltuk yüzeyindeki kararmayı yani kir tabakasını temizlerken lekeleri de döşemelik kumaştan çıkartan sandalye ve koltuk yıkama ekibimiz, buharlı temizleme de yapabildiği için hassas kumaşlı mobilyalar da dahi hijyen beklentilerinizi karşılar.

Ev ve işyerlerindeki temizlik işlerinin yükünü hafifleten, üst düzey hijyen vaat eden halı ve koltuk temizleme hizmetleri sunan firmamız haftanın tüm günleri çalışıyor. Esenyurt halı koltuk yıkama hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi, fiyat teklifi istemek ve ekibimizden randevu almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.