Esenler Temizlik

Halılarını dilediği gibi temizlemek için yorucu bir uğraş içine girmesine karşın dilediği temiz halılara bir türlü kavuşamayan ev kadınlarına ve ticari işletmelerinde kullandığı halıların tertemiz görünmesini isteyenlere Esenler halı koltuk yıkama hizmetleri sunan firmamız, ekonomik çözümlerle halıların memnuniyet yaratacak şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Özel halı yıkama makinaları kullanarak gerçekleştirdiğimiz yıkama hizmetlerimizden duvardan duvara kaplama halıların kullanıldığı alanlarda da faydalanabilirsiniz. Yerinde Esenler halı koltuk temizleme hizmeti veren firmamızın uzman ekipleri halıların hızlı bir şekilde temizlemekte ve özel kurutma makinalarıyla halıları tamamen kurutarak mekanın biran önce kullanıma açılmasını sağlamaktadır. Halı yıkama konusunda uzman çözümler geliştiren firmamız, kurumsal içerikli periyodik yıkama paketleri de sunmaktadır.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

İnsan trafiğinin yoğun olduğu ticari işletmeler için duvardan duvara kaplama halı son derece cazip bir seçenek olsa da, sıra halıların temizlenmesine geldiğinde yorucu bir uğraş içine girilmesi gerekir. Halıların sökülememesi elektrik süpürgesiyle yüzeysel bir temizlik yürütülmesine neden olur ancak bu şekilde de halılar hiçbir zaman tertemiz bir görünüme sahip olamamaktadır. Zamanla içinde mikrop ürediği için insan sağlığı açısından da tehlike yaratan eşyalar haline gelen kaplama halıların suyla ve deterjanla temizlenmesi kaçınılmaz hale gelir. Özel ekipmanlarla yürütülen yerinde halı yıkama işlemlerinde özel temizlik ürünleri ve halı yıkama şampuanları kullanılır. Bu özel olarak üretilen halı temizlik ürünleri dip kısımdaki kirlerin de üste çıkmasını sağlamakta ve yüksek devirli vakum makinaları da halıdaki tüm pisliği almaktadır.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Yıkanması

Halıların temizlendikten sonra çok hızlı bir şekilde kurutulması gerekir. Su ve nemin uzun süre halıda kalması küf mantarlarından bakterilere birçok mikrobun üremesin neden olduğu için özel kurutma makinalarıyla durulama sonrasında kurutmaya geçilmektedir. Hızlı bir biçimde halıların tamamen kurumasını sağlayan bu sanayi tipi kurutucular ise halı ilmeklerinin zarar görmesine neden olmamaktadır. Esenler halı koltuk temizleme servisimizin deneyimli çalışanları yerinde halı yıkama işlemlerini dahi çok kısa bir zamanda tamamlayarak, kurutulan halıların hemen kullanılabilmesini sağlamaktadır. Her ihtiyaca karşılık verebilecek kadar geniş bir ekibe sahip olan firmamız, her bütçe için uygun fiyatlı Esenler halı koltuk yıkama hizmetleri sunmakta ve müşterilerinin hepsinin hizmetlerimizden memnun kalacağına garanti vermektedir.

Koltuk ve Sandalye Temizliği

Oturma gruplarının döşemelik kumaşlarındaki lekeleri hassas yıkama yapan cihazlarla iz bırakmayacak ve kumaşa zarar vermeyecek şekilde temizleyen Esenler halı koltuk yıkama servisimiz, market ürünleriyle ve bezle silerek temizlenemeyecek lekeleri birkaç dakikada çıkartıyoruz. Buharlı sandalye ve koltuk yıkama işlemleriyle hassas yapıya sahip döşemelik kumaşlardaki kirleri ve lekeleri çıkartabilen temizlik ekibimiz, el temasından kaynaklı olarak ortaya çıkan ve son derece kötü bir görünüme sebep olan koyu renkli kir katmanlarını tamamen temizler. Bu işlemi yerinde yaptığımız için mobilyaların taşınmasına gerek kalmaz, koltuk ve sandalye yıkama işleminden kısa süre sonra oturma grupları tamamen kuruduğu için kullanılabilir. Mikrop ve mite benzeri böcekleri de öldüren temizlik işleminde kimyasal artık bırakmayan temizlik maddeleri kullanıyor, döşemelik kumaşta renk solmasına da neden olmuyoruz. Firmamız otellerden restoranlara birçok büyük ölçekli işletmeye düzenli olarak yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekte, kazandığı deneyimle sizlere daha da kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Şirketimizin memnuniyet garantili ve her bütçeye hitap eden avantajlı fiyatlara sahip halı ve koltuk temizleme hizmetlerinden yararlanmak için telefon açmanız yeterli. Firmamız Esenler’in her yerine, haftanın tüm günleri servis hizmeti vermektedir.