İşyerinizin temizlik işlerinin tamamını profesyonellerden oluşan ekiplerle karşılayan firmamız memnuniyet garantili hizmetleriyle bu tüm ofisler için ortak ihtiyaç olan temizlik işlerini, mümkün olan en düşük harcamayla yaptırmanızı sağlıyor. Eleman çalıştırmaya ve işe aldığınız yeni temizlik elemanı için hatırı sayılır bir harcama yapmanıza gerek bırakmayan Büyükçekmece ofis temizliği servisimiz, dip bucak demeden titiz bir temizlik anlayışına sahip çalışanlarıyla işyerinizin temizliğiyle ilgili her türlü konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Hızlı çalışan ve temizlik işlerinde ihtiyaca göre profesyonel temizlik cihazları da kullanabilecek eğitimleri almış olan çalışanlarımız, işi saatlerce uzatmadan kısa sürede tüm mekânın temizliğini bitirir. Bu temizlik işlemlerinde ofis mobilyalarının yerinde yıkanması için sanayi tipi vakum ve yıkama makinaları kullanabildiği gibi Büyükçekmece ofis temizleme hizmetlerimizde duvardan duvara halı kaplı zeminleri yerinde yıkayabiliyor, zemin cilalama konusunda da sizlere profesyonel ekipmanlarla yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimizle yüklü harcamalar yapmadan ofisinizin tüm temizliğinin kusursuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Çalışanlarımızın hepsi sorumluluk bilincine sahip, işini titizlikle yapan deneyimli temizlik elemanlarıdır. İşyerinize sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde gelerek, mesainizin yoğunlaştığı saatler başlamadan önce temizliği bitirebilen Büyükçekmece ofis temizleme servisimizden dilerseniz mesai sonrasında temizlik yapılacak şekilde de hizmet alabilirsiniz. Temizliğin ne zaman ve ne şekilde yapılacağınıza bizzat karar verdiğiniz için iş yoğunluğunuza göre dilediğiniz şekilde ayarlama yapabilirsiniz. Yüksek katlı yapılarda yer alan ofislerin iç ve dış cam temizliğinden tuvaletlerin hijyenik kullanım koşulları göz önüne alınarak temizlenmesine kadar çalışanlarımız iş ayırımı yapmamakta, temizlikle ilgili her türlü talebinizi karşılamaktadır.

Müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışanlarınızın verimliliğini de etkileyen ofis temizliğinin düzenli yapılması şart olduğundan servis ekibimizden haftanın belli günlerinde veya gündelik olarak hizmet alabilirsiniz. Ofisin temizlik işlerinin niteliğine ve temizlenecek işyerinin büyüklüğüne bağlı olarak işlerin asgari sürede tamamlanması için birkaç kişiden oluşan ekipler oluşturabilir, böylece temizliğin saatler almaksızın çok kısa bir sürede bitirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca çalışanlarımızın temizlik işlemlerinde kullanacağı ekipmanlar gibi temizlik ürünleri de firmamız tarafından sağlandığından, sizin bu gibi konuları düşünmenize gerek kalmaz ve sadece işinize konsantre olarak artık ofisin temizliğiyle ilgili işleri düşünmezsiniz.

En Uygun Fiyat Garantisi

Eleman çalıştırmanın maliyetini karşılamak zorun kalmamak için sizlere sektörün her zaman için en avantajlı fiyat seçeneklerini sunan Büyükçekmece ofis temizliği servisimizden bir telefonla hemen randevu alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle randevu taleplerinizin yanı sıra fiyatlarımız veya temizlik hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için de dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.