Büyükçekmece Temizlik

Bütçe dostu fiyatlarla ve memnuniyet garantili hizmetlerle halılarınızı yıkıyor, yerinde temizlik hizmetlerimiz kapsamında koltuk takımı ve duvardan duvara halıların temizliği konusunda da pratik çözümler sunuyoruz. Büyükçekmece halı koltuk yıkama hizmetlerini büyük bir titizlikle, uzman ekiplerle ve son derece ekonomik fiyatlarla yürüten firmamız; ev ve işyerlerinde kullanılan tüm halıları etkili bir biçimde temizlemektedir. İlk günkü görünümüne kavuşan halılarla mekanların daha şık ve hijyenik görünmesi için firmamızın Büyükçekmece halı koltuk temizleme hizmetlerinden yararlanabilir, makul fiyatlarla halı yıkamanın yorucu uğraşına katlanmadan halılarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Halı yıkama konusunda bireysel uğraşa girilmesine karşın istenen sonuçların bir türlü alınamaması, halıların profesyonel ekipmanlar ve temizlik ürünleri olmadan temizlenememesinden kaynaklanır.

Halıların yıkandıktan sonra uzun süre boyunca nemli kalması küflenme gibi sorunlar yaşanmasına da neden olduğundan özel kurutma işlemleri uyguluyor ve halılarınızı kapınıza tamamen kurumuş şekilde getiriyoruz. Halıların yıkandıktan sonra günlerce nemli kalan yüzeyinde mantar ve bakteriler hızla çoğalabileceğinden firmamız yıkama sonrası kurutma konusuna ekstra önem vermektedir. Koltuk ve halıların yerinde temizlendiği uygulamalarda da aynı şekilde tam kurutma sağlayan özel makinalar kullanıyoruz.

Memnuniyet Garantili Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halıları yıkamak için basit market ürünlerinin kullanılması işe yarar sonuçlar alınamamasına neden olur. Halı temizleme için üretilmemiş temizlik ürünleri tüm kir ve tozların halıların diplerine dolmasını sağlarken, akarlar da bu temizlik ürünlerinden etkilenmeyebilir. Büyükçekmece halı koltuk yıkama servisimizin kullandığı özel üretim halı şampuanları hem organik kumaştan üretilen ipliklerle dokunmuş halılara zarar vermez hem de köpürerek diplerdeki pisliklerin üst kısma çıkmasını sağlamaktadır. Bu şekilde halılar derinlemesine temizlenir ve dip kısımlarda kalan kirler nedeniyle yıkamadan birkaç gün sonrasında tekrar kirli bir görünüm oluşmaz. Farklı leke çıkarıcı ürünlerle de temizlik yapabilen Büyükçekmece halı koltuk temizleme servisimiz, halılara derinlemesine işleyen lekelerin çıkarılması için en uygun temizlik ürünü ve yıkama yöntemini kullanır.

Yerinde Halı Temizliği

Her halı tipine uygun temizlik ürünleri bulunmasına karşın hangi halıya ve hangi lekeye nasıl müdahale edileceğini bilmek için deneyim ve eğitim gerekir. Halıların etkili bir şekilde temizlenerek istenen görüntüye kavuşması için yüksek devirli vakumlar kullanılmaktadır. Elektrik süpürgelerinden çok farklı olan bu sanayi tipi makinalar yüksek emiş gücü sayesinde halıların dip bucak temizlenmesini sağlar. Durulama işlemiyle halıların diplerindeki şampuan kalıntıları da temizlenmekte ve son aşmada kurutmaya geçilmektedir. Kurutma işlemlerinde de özel tasarım sanayi tipi makinalar kullanıldığı için halılar zarar görmemekte ve çok kısa sürede tamamen kurumaktadır. Büyükçekmece halı koltuk temizleme servisimiz yıkama işleminin ardından halıları nemden arındırmakta ve bu şekilde kurutulan halılar da hemen kullanılabilmektedir.

Koltuk ve Sandalye Yıkama Hizmetlerimiz

Çok sayıda sandalye ve koltuğa sahip restoran, otel gibi işletmelerin mobilya temizliği yükünü, avantajlı fiyatlarla hafifleten Büyükçekmece halı koltuk yıkama ekibimiz evinizdeki mobilyaları da aynı bütçe dostu fiyatlarla temizliyor. Bu temizlik işleminden sonra mobilyaların yeni alınmış gibi görünmesi sağlanırken gözle görülmese de, döşemelik kumaş yüzeyindeki mite ve mikroorganizmalar da temizlenmiş olur. Sağlığı tehdit eden mantar, bakteri ve virüslerin yok edilmesiyle hijyen sağlanırken sandalye ve koltuk yıkama işlemiyle lekeler de kısa sürede çıkartılabilir. Bezle silerek çıkartılması imkânsız olan lekelerde dahi mükemmel sonuç alabildiğimiz hizmetlerimizde hassas kumaşlı oturma gruplarında buharlı yıkama da yapabiliyoruz.

Büyükçekmece’nin tamamına, küçük büyük iş demeksizin koltuk ve halı yıkama konusunda kesintisiz olarak 7 gün hizmet veren firmamızın bütçe dostu fiyatlarından hemen yararlanmak için telefon açmanız yeterli.