Beyoğlu Temizlik

Halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunan firmamız, bireysel ve kurumsal içerikli ekonomik Beyoğlu halı koltuk yıkama hizmetleriyle bir telefon kadar yakınınızda.  Cazip fiyat aralığıyla sunduğumuz hizmetlerimizden büyük ölçekli ticari işletmelerden ev kadınlarına herkes yararlanmak, hizmetlerimizin sunduğu pratikliği tercih eden müşterilerimizin tamamıysa koltuk ve halı yıkama hizmetlerimizden memnun kalmakta. Firmamız modern yıkama makinalarıyla evinizden aldığı halıları kısa sürede tertemiz olmuş şekilde kapınıza getirdiği gibi aynı kalitedeki temizlik hizmetlerinden ev ve işyerinizin konforunda da yararlanma imkânı sunuyor. Yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetlerimiz otel, restoran gibi işletmelerin iş yükünü hafifletirken ev kadınlarını temizlik yükünden kurtarır. Üstelik tüm bu hizmetlerden şimdi çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Beyoğlu halı koltuk temizleme hizmeti veren firmamız tüm temizlik işlemlerinde profesyonel yıkama makineleri kullanmakta ve halıların zarar görmesine fırsat vermeden derinlemesine temizleme yapmaktadır. El dokuması hassas halılardan doğal iplikli halılara kadar tüm halı çeşitlerini büyük bir titizlikle temizleyen Beyoğlu halı koltuk yıkama servisimiz, duvardan duvara kaplama halı kullanan bireysel ve kurumsal müşterilerine yerinde halı yıkama hizmetleri de vermektedir. Uzman ve deneyimli halı yıkama ekiplerimiz ev ve işyerlerinize gelerek, kaplama halılarınızı hızlı bir biçimde temizlemektedir.

Makinalı Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halı yıkama konusunda işin uzmanına güvenilmemesi, halıların istendiği şekilde temizlenememesinin de ötesinde zarar görmelerine neden olabilir. Yanlış temizlik ürünlerinin ya da makinaların kullanımı halılarda yıpranma, yırtılma ve renk solması gibi pek çok soruna neden olabilir. Halı yıkaması için üretilmemiş temizlik ürünleriyle halıların yıkanmaya çalışılması ise etkisiz sonuçlar alınmasını sağlar. Halı şampuanları halıların yüzeyine uygulandıktan sonra hemen köpürmeye başlamakta, bu şekilde halıların dip kısımlarındaki pislikler de temizlenebilmektedir. Köpürerek halının dibindeki her şeyin yüzeye taşınmasını sağlayan özel halı şampuanları, halı temizliğinin de derinlemesine yapılmasını sağlamaktadır. Beyoğlu halı koltuk temizleme ekibimiz bu işlemlerin ardından çok yüksek emiş gücüne sahip olan sanayi tipi ekipmanlar kullanarak vakum aşamasına geçmektedir. Durulama işlemlerinde kullanılan yüksek emiş güçlü halı yıkama makinaları sayesinde halılar tüm akar, toz ve kirlerden arındırılmaktadır.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Temizliği

Duruma sonrası halıların uzun süre ıslak kalması sağlık açısından olumsuz bir ortam oluşmasına neden olacağından firmamız yerinde halı yıkama işlemlerinde özel kurutma makinaları kullanmaktadır. Bu makinalar sayesinde halılar durulama işleminin ardından hızlı bir biçimde kurutulmakta, nem kalmadığı için küf ve mikrop üremesi gibi sorunlarla da karşılaşılmamaktadır. Firmamız profesyonel bir çalışma anlayışına sahip olmakla birlikte aynı zamanda müşteri memnuniyetini de tüm hizmetlerinin odağına yerleştirmektedir. Beyoğlu halı koltuk temizleme ekibimizin hizmetleriyle evlerde ve işyerlerinde kullanılan tüm halılar tertemiz hale gelmektedir.

Yerinde Sandalye ve Koltuk Yıkama

Koltuk takımlarınızın temizliği için bir telefonla profesyonel ekibimizden yardım alabilir, ister otel işletmecisi olarak yüzlerce sandalye ve koltuğu temizlettirmek isterse evinizdeki oturma grubundaki lekelerin temizlenmesini isteyin hizmetimizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Beyoğlu halı koltuk yıkama hizmetlerimizin tamamında olduğu gibi, koltuk ve sandalye yıkama uygulamalarında da titiz çalışıyor ve döşemelik kumaşa zarar vermeyen, hassas temizlik yöntemleri kullanıyoruz. Lekeleri çıkartmak için hassas yıkama yapan makinaların yanı sıra buharlı temizleme işlemleri de uygulayabilen çalışanlarımız, böylece kumaşa uygulanan ısıyla birlikte mite ve mikropları da öldürür.

Beyoğlu genelinde ticari işletmelere özel fiyatlarla halı ve koltuk yıkama hizmetleri sunan firmamızdan haftanın hangi günü olduğu fark etmeden, sadece bir telefonla hemen hizmet alabilirsiniz.