Beylikdüzü Temizlik

Halılarının tertemiz görünmesini isteyen işletme sahipleri ve ev kadınları, bireysel olarak halı yıkama gibi zorlu bir işe girmeden ekonomik fiyatlarla firmamızın sunduğu Beylikdüzü halı koltuk yıkama hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, Beylikdüzü halı koltuk temizleme hizmetleriyle duvardan duvara kaplama halılar da dahil olmak üzere tüm halıları etkili bir şekilde temizlemektedir. Halı yıkamanın bireysel uygulamalarla yapılmaya çalışılması, saatler süren yorucu bir uğraşın ardından istenen temizliğin sağlanamamasına neden olur. Halıların derinlemesine temizlenmesinin tek yolu profesyonel ekipmanlar ve özel temizlik ürünleri kullanmaktadır. Yanlış uygulamalar halıdaki tüm kir ve pisliğin daha da derinlere gömülmesine neden olurken, yoğun kimyasallar da halıların deforme olmasını sağlamaktadır.

Memnuniyet Garantili Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Özel üretilen halı temizlik ürünlerinin kullanılmaması halıların yırtılmasına ya da renklerinin solmasına sebep olabilir. Halı şampuanları en hassas halıların dahi zarar görmemesi sağlamakta ve bir yandan da halının dibindeki tüm kirlerin de yüzeye çıkmasını sağlar. Bu şekilde uzman bir kişi tarafından uygulana halı şampuanları köpürerek dip bölümdeki kirlerin de üst kısma çıkarak temizliğin etkili bir biçimde tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Sanayi tipi vakum makinaları çok yüksek bir emiş gücüne sahip olduğundan, halı şampuanıyla yüzeye çıkan kirler hızlı bir biçimde temizlenebilmektedir. Elektrik süpürgelerinden çok daha yüksek bir devirle çalışan bu sanayi tipi makinalar, halıların gerçek anlamda temizlenmesini sağlamaktadır.

Duvardan Duvara Halıların Yerinde Yıkanması

Yerinde halı yıkama hizmetlerimizde kurutucu makinalarla hızlı kurutma ve bu şekilde de küflenme gibi sorunlar yaşanmadan halıların doğrudan kullanılabilmesini sağlamaktayız. Duvardan duvara halılar sökülemediği için Beylikdüzü halı koltuk yıkama servisimizin bu halıları yerinde kurutulması gerekmekte ve yıkama sonrası halıların nemli kalması halinde mikroplar hızla üreyeceğinden, kurutma işlemi için özel sistemler kullanılmaktadır. Sanayi tipi kurutucular kullanan uzman ekiplerimiz böylece kaplama halıların dahi hemen kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Yıkıma işleminden birkaç saat sonra evlerdeki ya da ticari işletmelerdeki halılar kullanılabilmekte, günlerce halıların kuruması beklenmemektedir. Firmamızın sunduğu profesyonel halı yıkama hizmetlerinden son derece makul fiyatlarla faydalanabilir, halı yıkamanın yorucu ve etkisiz uğraşına katlanmadan tertemiz halılarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Ev ve işyerinizdeki halıların temizliğini kısa sürede bitiren Beylikdüzü halı koltuk temizleme ekibimiz işini bitirdikten sonra zemin döşemesi halılar nemli kalmadığından yerinde yıkamanın ardından ortama kötü kokular yayılmaz ve rutubetten kaynaklanan mantar üretmesi gibi sorunlar asla yaşanmaz.

Koltuk ve Sandalye Takımlarının Temizliği

Koltuk ve sandalye takımlarınızı yerinde temizlemek için de özel tasarım yıkama sistemleri kullanan firmamız, bu yeni nesil mobilya yıkama cihazlarıyla en hassas döşemelik kumaşlarda bile kusursuz temizlik sağlar. Beylikdüzü halı koltuk temizleme hizmetlerimiz sayesinde otellerin kullandığı yüzlerce sandalye ve koltuk bile yerinde, kısa sürede ve oldukça ekonomik bir biçimde temizlenir. Evinizdeki mobilyalardaki lekelerin temizlenmesi için de koltuk yıkama hizmetlerimizden çok uygun fiyatlarla yararlanabilir, bezle silmeye çalışmanız durumunda kalıcı hale gelecek lekelerin temizlik ekibimiz tarafından birkaç dakikada temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Firmamızın memnuniyet garantili hizmetleri sayesinde hassas kumaşlı mobilya takımları bile ilk günkü şık görünümüne kavuşacak şekilde derinlemesine temizlenir ve bu temizlik işleminde buharlı temizleme de yapılabildiği için döşemelik kumaş zarar görmez.

Firmamızın haftanın tüm günleri bir telefonla başvurabileceğiniz Beylikdüzü halı koltuk yıkama hizmetlerimizden cazip fiyat avantajıyla yararlanabilir, halı ve koltuk takımlarınızı zahmete girmeden temizletebilirsiniz. Halı ve koltuk temizleme hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.